Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 185 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #1341 SP
    Senior Member mark's Avatar

  2. #1342 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare baieti as vrea sa imi achizitionez un Iphone 4 Neverlock de unde as putea cumpar?
    Sa fie ceva mai ieftin ca la noi,mentionez ca as vrea sa fie cel de 8 gb si m-ar interesa la liber nu conteaza daca e din afara tarii sau daca e din tara.

    Stima!

  3. #1343 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Good news, applenberry lucreaza sa scoata un nou tip de Gevey ce va decoda ultimul baseband 04.11.08 din iPhone 4. De asemenea lucreaza la o solutie si pentru 4S.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  4. #1344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #1345 SP
    Senior Member mark's Avatar

  6. #1346 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post

    Foarte tare!

  7. #1347 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Baieti, mi s-a intamplat ceva ciudat. In urma cu cateva saptamani, Mirrors Edge (universal) a fost free si l-am luat. L-am instalat, l-am jucat putin, l-am sters. Azi am intrat in AppStore sa-l redownloadez sa i-l arat cuiva si...surpriza. Nu apare ca fiind cumparat.

    Nu am verificat niciodata in totalitate daca raman asa aplicatiile (au mai fost cazuri in care am redownloadat ceva dupa cateva luni si a mers), dar nu inteleg ce s-a intamplat cu asta...

    Ceva idei ?

  8. #1348 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ciudat, in mod normal ar trebui sa poti face download din nou. Poate l-ai luat neoficial si ai uitat


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk!

  9. #1349 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu l-am luat neoficial. L-am luat cand a fost gratis.

    Oferta a fost asta.

    ---------- Post added 30-01-2012 at 11:43 AM ----------

    Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu problema asta ? Nu s-a mai lovit nimeni de asa ceva ?

  10. #1350 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Stie cumva, cineva din ce cauza nu imi mai functioneaza partea dreapta (cam 1cm) a ecranului, la un ipod touch 4g? Ecranul nu e zgariat sau murdar si lucru asta a inceput sa il faca de cateva ore, fara sa fie lovit, udat sau mai stiu eu ce. Ipodul nu e luat dintr-un magazin, deci nu am garantie pe el, ce as putea face cu el? Mersi

  11. #1351 SP
    Member Dante's Avatar
    daca nu-si revine cred ca in cel mai rau caz ii poti schimba touch-ul

  12. #1352 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Stie cumva, cineva din ce cauza nu imi mai functioneaza partea dreapta (cam 1cm) a ecranului, la un ipod touch 4g? Ecranul nu e zgariat sau murdar si lucru asta a inceput sa il faca de cateva ore, fara sa fie lovit, udat sau mai stiu eu ce. Ipodul nu e luat dintr-un magazin, deci nu am garantie pe el, ce as putea face cu el? Mersi
    Ai incercat un restart, sau ceva de genu ? Poate e o problema de la soft, ai putea sa incerci chiar si o reisntalare de soft.

    Daca tot nu merge, cauta un service bun si sigur (eventual si mai ieftin, ca te jupoaie astia de bani daca e vorba de produse apple) si fa-i o verificare.

  13. #1353 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ma uitam la review la Chuck Norris: Bring on the Pain! si la cons avem
    Chuck Norris can die in the game, which is completely unrealistic and untrue.

  14. #1354 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Stie cumva, cineva din ce cauza nu imi mai functioneaza partea dreapta (cam 1cm) a ecranului, la un ipod touch 4g? Ecranul nu e zgariat sau murdar si lucru asta a inceput sa il faca de cateva ore, fara sa fie lovit, udat sau mai stiu eu ce. Ipodul nu e luat dintr-un magazin, deci nu am garantie pe el, ce as putea face cu el? Mersi
    Incearca ce ti-a spus razvan inclusiv resoftare. Daca nu isi revine e dus touchscreen-ul. Se poate schimba, trebuie doar sa gasesti piesa. Am gasit pe okazii la 120 ron doar piesa, insa e cam greu de inlocuit ca e lipit ecranul de iPod... E tare pacatos iPodu touch, nu e facut sa fie servisat.

  15. #1355 SP
    Senior Member mark's Avatar

  16. #1356 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Salut. Imi poate recomanda cineva o aplicatie minimalista, care sa stie sa salveze pagini web doar in text pentru a le putea citi mai tarziu? Am vazut astazi la cineva dar nu am apucat sa-l intreb cu se numeste aplicatia. Tipul baga doar site-ul in bara si pe pagina respecitiva aplicatia convertea in simplu text articolele dorite.

  17. #1357 SP
    Member blondutzu's Avatar
    instapaper

  18. #1358 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Deocamdata si-a revenit. Se poate sa fie vreo legatura cu frigul de afara? Ieri si azi l-am lasat acasa si nu a mai facut figuri... sper sa nici sa nu mai faca. Mersi de sfaturi!

  19. #1359 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Salut. Imi poate recomanda cineva o aplicatie minimalista, care sa stie sa salveze pagini web doar in text pentru a le putea citi mai tarziu? Am vazut astazi la cineva dar nu am apucat sa-l intreb cu se numeste aplicatia. Tipul baga doar site-ul in bara si pe pagina respecitiva aplicatia convertea in simplu text articolele dorite.
    Chiar Safari din iOS5 are modul READER. Dupa ce se incarca pagina, selectezi ce articol doresti, apesi pe Reader (de pe bara numelui) si il poti salva chiar si pe springboard cu iconita.

  20. #1360 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Stiu asta. Eu caut un prgram care sa le salveze sub text. Si sa le pot sorta pe catergorii. Ce mi se pare ca se aproprie cel mai mult este read it later (desi nu am avut timp sa-l testez inca). Instapaper nu stiu cum e dar nu sunt multumit de review-urile care le-am citit pe appstore. L-a testat cineva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 185 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts