Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 185 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 3687

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #1461 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    5-u apare prin octombrie. Poti sa mai astepti atat ? Poti sa iei 4S si atunci sa-l vinzi si mai pui o diferenta si-ti iei 5. Dar cel mai devreme, vei putea sa-l iei prin decembrie, la noi, la un pret mai accesibil.

    De ce ma tem cel mai tare,si fara niciun dubiu asa va fi,este ca 4S se va ieftini cu 50% in momentul in care apare 5-ul. Ca atare,voi fi nevoit sa pun o diferenta uriasa pentru noul iPhone. Nu vreau nici sa astept atat de mult.

  2. #1462 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    De ce ma tem cel mai tare,si fara niciun dubiu asa va fi,este ca 4S se va ieftini cu 50% in momentul in care apare 5-ul. Ca atare,voi fi nevoit sa pun o diferenta uriasa pentru noul iPhone. Nu vreau nici sa astept atat de mult.
    Nu se va ieftini mult.Poti sa-ti iei linistit 4S ACUM

    Va fi mai ieftin varianta 8GB.

    Uitate la actualele preturi pentru 4&4S (diferenta max. 300RON).Ma refer luat la liber.

  3. #1463 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Nu se va ieftini mult.Poti sa-ti iei linistit 4S ACUM

    Va fi mai ieftin varianta 8GB.

    Uitate la actualele preturi pentru 4&4S (diferenta max. 300RON).Ma refer luat la liber.

    Da,dar atat 4,cat si 4S vor face parte din generatia anterioara de iPhone. Sunt diferente mari de pret intre 3G si 4.

  4. #1464 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Sincer daca nu ai o tona de bani sa le schimbi anual si sa treci prin toate: 3g / 3gs / 4 / 4s / 5 ... ai prins idea, cel mai bine mergi pe S. Adica iei un 4s acum care este excelent si te bucuri de el, nu trebuie sa astepti pana in decembrie cand vei da o groaza de bani si pe urma la un an sa apara 5S care va aduce imbunatatiri majore. Din punctul meu de vedere (care nu am o toata de bani de dat anual pe telefoane) cel mai bine mergi tot timpul pe S.

  5. #1465 SP
    Member Mythul's Avatar
    Sunt de acord cu Laurentiu.

    Uite sincer eu am trecut de la 3GS la 4S. Am vazut la destui prieteni iPhone 4, iar 4s-ul chiar daca arata "la fel" ca iphone 4 se simte o diferenta clara la performanta. Plus ca iPhone 4S chiar are un design foarte reusit, de calitate, metal + sticla. Nu ai de unde sa stii cum va fi iPhone 5, poate va avea un design mai cheap, vezi ca exemplu iPhone 2G care era din aluminiu vs iPhone 3G care avea spatele din plastic.

    De asemenea iti recomand ca atunci cand apare un telefon nou, fie el si iPhone sa nu il cumperi chiar in primele 2-3 luni pt ca te poti lovi de rebuturi. Eu am patit-o cu 4s-ul actual, am prins o serie proasta, vezi de asemenea problemele de antena de la iPhone 4 etc.

    Inca un mare plus ar fi ca la actualul iphone 4s ii poti face jailbreak untethered.
    Nu isi va pierde 50% din valoare. Max 3-5 milioane va fi diferenta. Un mare plus e sa-l protejezi cu folie, husa. Un iPhone 4S near mint se va vinde extrem de usor. De asemenea sa-ti pastrezi cutia, manualul la el.

    TLDR: Nu poti stii sigur ca iPhone 5 va fi la fel de bun ca 4S in ceea ce priveste designul + ca e recomandat sa nu-l cumperi in primile 3 luni pt a nu prinde un rebut / a te documenta despre eventuale probleme (vezi antennagate). Deci ai cam de asteptat 1 an de zile, heck poate nici nu-ti va placea desingul la iPhone 5

  6. #1466 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Va multumesc pentru opinii,voi achizitiona 4S.

  7. #1467 SP
    Member Mythul's Avatar
    Recomand urmatoarele aplicatii:

    http://itunes.apple.com/us/app/junow...314477780?mt=8
    http://itunes.apple.com/us/app/bambo...492663955?mt=8

    Merg pe principiul, downloadezi aplicatii gratis, le rulezi si primesti credite in dolari. Cand strangi de exemplu 10 $ poti da redeem si primesti gratis un iTunes gift card in valoare de 10$ pe US Appstore.

    Functioneaza si e complet legal. Cam in 2 sapt am strans 10 $.

    Daca v-a fost utila informatia puteti sa-mi dati add la cod pt a primi cateva credite.
    Cod: XX442624

  8. #1468 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Link-urile nu functioneaza ...

  9. #1469 SP
    Member Mythul's Avatar
    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Link-urile nu functioneaza ...
    fixed

  10. #1470 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare de unde as putea achizitiona o cutie de la un iPhone 3gs,cu sau fara manuale?

    Stima!

  11. #1471 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    eBay.

  12. #1472 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am mai vorbit despre Viggle,dar va mai spun odata.Viggle este o aplicatie care te plateste pentru vizionarea reclamelor.Iar cu punctele stranse poate fi redeem-uit un iTunes card.Eu in 2 zile am strans 14000 de puncte pe care le si-am folosit.Iar astazi iar am ~7000 de puncte.

    P.S.In primul screenshot este un ex.de reclama 30 de puncte - reclama de 30s.

    Dovada :
    Attached Images Attached Images 100apple_img_0389.png 100apple_img_0382.png 100apple_img_0383.png 100apple_img_0384.png 100apple_img_0385.png 100apple_img_0386.png 100apple_img_0387.png

  13. #1473 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #1474 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am mai facut 14000 de puncte in decursul zilei de astazi.
    Attached Images Attached Images img_0396.png img_0397.png

  15. #1475 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Si cum imi fac cont pt USA sau UK fara sa schimb adresa / codu postal pt a lua aplicatia asta Viggle

  16. #1476 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Mythul View Post
    Recomand urmatoarele aplicatii:

    App Store - JunoWallet GiftCards
    Connecting to the iTunes Store.

    Merg pe principiul, downloadezi aplicatii gratis, le rulezi si primesti credite in dolari. Cand strangi de exemplu 10 $ poti da redeem si primesti gratis un iTunes gift card in valoare de 10$ pe US Appstore.

    Functioneaza si e complet legal. Cam in 2 sapt am strans 10 $.

    Daca v-a fost utila informatia puteti sa-mi dati add la cod pt a primi cateva credite.
    Cod: XX442624
    Asta ne recomanzi? Sa "castigam" 20$/luna, in modul asta? Habar nu ai cat valoreaza timpul pierdut cu tampeniile astea...

  17. #1477 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Salut.Dupa cum stiti aplicatia este compatibila doar cu iPad 2.Am modificat fisierul Info.plist ca sa se poata instala si pe iPhone.Spre surpriza mea are scaling perfect,ca si cum ar fi o aplicatie iPhone

    1.Se deschide fisierul .ipa cu WinRar
    2.Mergesti in Payload/PSTouch.app/ si deschideti fisierul Info.plist
    3.Rescrieti

    <key>UIDeviceFamily</key>
    <array>
    <string>2</string>

    in

    <key>UIDeviceFamily</key>
    <array>
    <string>1</string>

    Savurati Photoshop direct pe iPhone 4/4S

  18. #1478 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Te referi la Photoshop Touch care tocmai a iesit?

  19. #1479 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, la el se referea. Oricum, sunt dezamagit de aplicatie. Ma asteptam sa aibe macar content aware, dar asa, este la fel ca orice aplicatie de editat poze din AppStore. Cateva filtre, putin crop si gata. Iar interfata aduce foarte mult a Windows Phone 7 (OS-ul)

  20. #1480 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu sunt nespus de multumit de el.

    @razvanrazy ai incercat tutorialul cu tatuaj? Alt program nu am mai vazut care sa faca asta,iar adaugarea de lumina,blur,etc. este fantastica.

    Plus ca metoda asta merge si pe iPhone,nu trebuie sa cari dupa tine iPad 2-ul,ci poti edita pozele direct in fata locului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 185 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts