Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 75 of 75

Thread: iPhone/iPad Apps

  1. #61 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru fanii WhatsApp o veste buna: acum e free!
    https://itunes.apple.com/ro/app/id31...&affId=1860684

  2. #62 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    poate fi, daca vor baga o taxa anuala de $0.99 adica cat a fost pana acum WU, tot degeaba

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    IM+ Pro este disponibil gratuit. Sariti pe el cat e free

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si Google Quickoffice a devenit gratuit: https://itunes.apple.com/us/app/quic...578386521?mt=8.
    In plus cei care-si vor face cont pana pe 26 Septembrie vor primi si 10GB free extra la Google Drive pentru urmatorii 2 ani.

  5. #65 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am o mica-mare problema:

    M-am intalnit ieri cu un tip sa cumpar un IPHONE 3g. Totul mergea corespunzator insa tipul a vrut sa isi stearga contactele. Nu a gasit un buton potrivit si a dat la general- stergere toate datele.
    A incarcat acea bara si pe urma a ramas asa. Avea CYDIA pe el. Am stat vreo 30 de minute cu acel semn de fulg de nea pe ecran, pur si simplu ramanea asa.
    Omul a ajuns acasa, a incercat sa ii faca ceva recovery dar e mai in varsta, nu a reusit. Mi-a spus ceva de eroarea 1015 .Nu se pricepe mai departe.
    Aveti idee daca pot rezolva cumva acest aspect? si cam cat merita un astfel de telefon? arata foarte bine si era ingrijit.
    Am vazut ceva tutoriale pe net dar poate v-ati lovit voi de problema asta.

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Teo, sa fiu sincer, un iPhone 3G nu mai merita achizitionat decat ca piesa de muzeu. For free (sau poate un maxim de 100 RON).

  7. #67 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu am un HTC EVO 3D, nu-i pentru mine, e pentru o matusa. Pretul este 200ron. La ce are ea nevoie sa faca e suficient.

  8. #68 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

    iPhone/iPad Apps

    Voi ce aplicatie de alarma folositi? Cea standard? Nu imi place ca nu pot sa ii tai vibratia decat daca setez si telefonul sa nu mai vibreze.
    Ps: pot sa imi schimb tara la apple id? Stiu ca pe Romania sunt mai putine aplicatii, reviews etc decat pe US sa zicem.

  9. #69 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Iti poti face alt cont de us. E mult mai ok decat cel din ro.

  10. #70 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Sa inteleg ca accepta card romanesc pe cont us si adresa us?

  11. #71 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu am testat asta, eu am folosit doar carduri valorice. Insa poti incerca, o adresa valida de us si un card ro.

  12. #72 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Problema e ca daca imi fac cont, imi cere sa adaug un card. Nu tin neaparat sa il trec acolo, chiar din contra.

  13. #73 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Se poate crea cont fara card.Cauta tutorial pe net.Intai selecteaza tara ca United States,dupa care incearca sa descarci o aplicatie gratis fara sa intrii in cont inainte.Bafta!

  14. #74 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si fa contul pe California, in felul asta nu platesti TVA.

  15. #75 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai s-a lansat:

    The Twitch broadcasting experience as finally gone mobile! Head over the App Store to download Asphalt 8: Airborne today and check out the Twitch streaming functionality. We're always on the look out for new mobile broadcasters to promote, so this could be your opportunity to be featured on Twitch or by Gameloft.
    Currently, broadcasting is only available for next-gen devices including iPhone 5S, iPad Mini Retina, and iPad Air.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 05-02-2013, 00:15
  2. Replies: 0 Last Post: 13-07-2011, 19:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts