Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 96

Thread: 1 vs 100

  1. #21 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Inseamna ca mi s-a schimbat mie ora la consola sau ceva

  2. #22 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu, le-au tot ametit, eu am prins la un moment dat si am pus reminder de 20:30 iar apoi a disparut show-ul de la ei din lista. Trebuie sa fii pe faza.

  3. #23 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ah am inteles. Cred ca cea mai aiurea faza e cea cu instant answer respectiv punctele care le primesti pt. raspunsul "la milisecunda"...am prins de multe ori "roboti" in grupa...e un mic dezavantaj pt. cei care cunosc raspunsurile insa nu au reflexe din astea ultra-rapide , si ma gandesc aici la gamerii "normali"...ca din cate intelesesem 1vs100 era targetat catre family play samd.

  4. #24 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Ah am inteles. Cred ca cea mai aiurea faza e cea cu instant answer respectiv punctele care le primesti pt. raspunsul "la milisecunda"...am prins de multe ori "roboti" in grupa...e un mic dezavantaj pt. cei care cunosc raspunsurile insa nu au reflexe din astea ultra-rapide , si ma gandesc aici la gamerii "normali"...ca din cate intelesesem 1vs100 era targetat catre family play samd.
    Mie nu mi se pare deloc un avantaj.Cei care joaca mai mult si au o cultura generala mai vasta merita bonusuri mai mari decat cei care o lalaiesc gen "ia stai sa caut pe google".
    In plus de asta, reflexele se antreneaza, deci toti putem avea reflexe rapide.

  5. #25 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Am ratat episodul de aseara .... in seara asta imi pun ceasul sa sune.

  6. #26 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Mie nu mi se pare deloc un avantaj.Cei care joaca mai mult si au o cultura generala mai vasta merita bonusuri mai mari decat cei care o lalaiesc gen "ia stai sa caut pe google".
    In plus de asta, reflexele se antreneaza, deci toti putem avea reflexe rapide.
    Ai 5s sa dai raspunsul. Crezi ca in 5s ai timp sa cauti pe google si sa si afli raspunsul? eu nu cred

    In plus, punctele alea pt raspuns instant sunt o aberatie, e joc de familie, e joc sa te relaxeze, nu sa te faca sa stai incordat si cu privirea tinta in televizor sa dai raspuns instant sa iei un bonus de 200 de puncte obosite. Pt mine jocul asta e ceva care ar trebui sa te ajute sa iti extinzi cunostintele si sa te relaxezi dupa o zi de munca/scola/alte acitivitati. Daca vreau sa'mi antrenez reflexele ma duc in curte si il pun pe taicamiu sa arunce cu bolovani in mine.

  7. #27 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Dupa cum ziceam si mai sus la mine se pare ca doar de la 22.00 incolo se activeaza , am vazut ca voi jucati deja de pe la 21.30 dar la mine aparea inactiv in momentul ala :/

  8. #28 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Ai 5s sa dai raspunsul. Crezi ca in 5s ai timp sa cauti pe google si sa si afli raspunsul? eu nu cred

    In plus, punctele alea pt raspuns instant sunt o aberatie, e joc de familie, e joc sa te relaxeze, nu sa te faca sa stai incordat si cu privirea tinta in televizor sa dai raspuns instant sa iei un bonus de 200 de puncte obosite. Pt mine jocul asta e ceva care ar trebui sa te ajute sa iti extinzi cunostintele si sa te relaxezi dupa o zi de munca/scola/alte acitivitati. Daca vreau sa'mi antrenez reflexele ma duc in curte si il pun pe taicamiu sa arunce cu bolovani in mine.
    Joc de famile, joc de familie, dar pt unii e o buna oportunitate de a castiga niste (multe) pcte M$.
    Si daca au cunostintele si reflexele...de ce nu ar face-o?

    Si Tetris-ul a fost creat ca un joc de relaxare, si s-a ajuns la asta:
    .

  9. #29 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    haha, ce tare-i! acuma l-am downloadat și eu

    Păcat că la mine totul e �n limba franceză...grrrr - de erau �n engleză le știam pe toate așa am mai greșit c�teva (cu franceza mea lol) - am un streak de 6 la activ - cu un total de 74,000+ din 30 de �ntrebări.

    Unde se poate vedea exact stats-ul?

  10. #30 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    apesi pe butonul "back" si iti apar leadearboards, streak, accuracy, etc.

  11. #31 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    apesi pe butonul "back" si iti apar leadearboards, streak, accuracy, etc.
    ...aia știu, m-am uitat acolo, dar eu ziceam de ceva site (beta) ceva mai...complex

    Oricum, cred că de azi am să joc de pe contul UK, hehe.

  12. #32 SP
    Member DraZziW's Avatar
    suna bine vreau si pe ps3

  13. #33 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by DraZziW View Post
    suna bine vreau si pe ps3
    "Vise fata mea vise"

  14. #34 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...aia știu, m-am uitat acolo, dar eu ziceam de ceva site (beta) ceva mai...complex

    Oricum, cred că de azi am să joc de pe contul UK, hehe.
    Mai mult decat iti arata acolo oricum nu au ce sa iti arate sau nu ar conta in nici un fel imo.

  15. #35 SP
    Member cobain's Avatar
    Am intrat si eu aseara pentru prima data. In sfarsit am reusit sa gasesc un joc de care sa fie interesata si prietena mea

  16. #36 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Si pana la urma cum ajungem sa castigam si noi punctele alea faimoase??
    Aseara stiu sigur ca a fost a II-a oara de cand au dat drumul la BETA si aveam sanse reale sa castigam.

  17. #37 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Si pana la urma cum ajungem sa castigam si noi punctele alea faimoase??
    Cand o sa fie final.

  18. #38 SP
    Member Bokolino's Avatar
    defapt ...se castiga si acuma premiile, ca si alea trebuie testate , nu??
    dar s-ar putea ca castigurile(nu e cacofonie) sa fie trimise la castigatori dupa ce se termina beta.

  19. #39 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Bokolino View Post
    ca castigurile(nu e cacofonie) .
    Dar ce e, pleonasm?

  20. #40 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  2. 1 vs. 100 Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 21-04-2009, 17:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts