Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 273

Thread: Halo 3

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Halo 3

    Acum am realizat ca noi inca nu avem un thread dedicat pt. Halo 3. Therefore, here it is, mai ales ca avem un feeling cum ca Microsoft/Bungie vrea sa re-aprinda flacara Halo. Se pare ca pentru luna aceasta (Septembrie 2008) ni se pregateste ceva. Pe langa noi harti, toate indiciile duc la faptul ca vom avea o noua campanie (so called "Mythic"). Prea multe detalii nu sunt, insa puteti gasi aici lista cu achievementurile noi si screenshoturi de pe Live ale unui beta tester: Mythic Map Pack/Disc? - Ascendant Justice Forums
    Attached Images Attached Images halo3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    L'am terminat aseara in co-op cu herrenX si val96...foarte fun...daca sunt doritori pe legendary let me know

  3. #3 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Daca sunt doritori de co-op si sunt online, dati-mi un mesaj.

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ma bag eu saptamana viitoare. Acum ca l-am primit premiul vreau si eu sa il termin in co-op ca are mai mult farmec

  5. #5 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Sa iau gold si ma bag si eu cu toate ca urasc sa dau banii la microsoft pt a ma juca onlinedar d c nu pt fun

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Merita fiecare leu greu live-ul

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by I Zuben I View Post
    Daca sunt doritori de co-op si sunt online, dati-mi un mesaj.
    ...�l mai terminăm odată Zuben? - Legendary + all skulls

    *p.s.

    ...ți-ai rezolvat problema cu router-ul?

  8. #8 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...�l mai terminăm odată Zuben? - Legendary + all skulls

    *p.s.

    ...ți-ai rezolvat problema cu router-ul?

    vai.. mi-a sunat a lauda urata... crezi ca esti singurul care l-a terminat si a adunat si toate craniile alea? (ma refer si la cele argintii)

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Defapt eu i-am propus lui Zuben să-l mai terminăm odată pe legendary, dar cu toate skull-urile GOLD activate. Cele SILVER n-au treabă (alea-s 4 fun...), cele GOLD schimbă dificultatea jocului.

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Defapt eu i-am propus lui Zuben să-l mai terminăm odată pe legendary, dar cu toate skull-urile GOLD activate. Cele SILVER n-au treabă (alea-s 4 fun...), cele GOLD schimbă dificultatea jocului.
    au si alea... primesti casca Hayabusa in multi (nu ca o si folosesc... strica Halo casca aia)

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...era vorba despre dificultatea jocului...�n Co-Op (sau SP), nu despre Custom Makeover.

  12. #12 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...era vorba despre dificultatea jocului...�n Co-Op (sau SP), nu despre Custom Makeover.
    folosirea skull-urilor tot custom makeover il poti numi... mai ales ca si pe cele silver le poti utiliza in campanie

  13. #13 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    deci... am o mare nelamurire... intrebare pentru cei care au terminat halo... care sunt ultimele imagini pe care stiti ca le-ati vazut cand ati terminat jocul?... ma refer la filmuletul de dupa credits


    de ce intreb... am terminat de curand jocul si la final mi-a aparut o scena pe care nu am vazut-o cand l-am terminat prima oara si mai nou a aput un teaser cu o planeta care sufera un atac

  14. #14 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Daca jocul este terminat pe dificultatea Legendary, finalul contine cateva secventa in plus.

  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    jucat primele 3 misiuni cu blazer, aby si bobby fun, fun, fun .

  17. #17 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pot sa joc si eu cu voi Halo? (mentionez ca nu sunt as la jocul asta, dar ma gandesc ca daca suntem mai multi nu e asa greu pe legendary )

  18. #18 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by I Zuben I View Post
    Daca jocul este terminat pe dificultatea Legendary, finalul contine cateva secventa in plus.
    eu vorbesc de ultima secventa... la o saptamana dupa ce a aparut l-am terminat pe legendary... acum o sapt l-am terminat iar pe legendary si ultima secventa vazuta acum a fost noua pentru mine

  19. #19 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Pot sa joc si eu cu voi Halo? (mentionez ca nu sunt as la jocul asta, dar ma gandesc ca daca suntem mai multi nu e asa greu pe legendary )
    Maine azi lumea s-a dus la culcare. Adica Blazer, Mika s-a bagat la beowulf Ne stragem maine 4 si jucam Cred ca te am in lista DeathWings.

  20. #20 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Da, vad ca joci Fifa 2009 Demo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 02-06-2009, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts