Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 30

Thread: Pure

  1. #1 SP
    Banned TheWarlord's Avatar

    Pure

    Desi un joc foarte bine vazut la E3, vad ca nici acesta nu are un topic aici pe forum. So il voi incepe tot eu. Pure a castigat multe premii de Best Racing Game of E3 si Best Xbox 360 Game of E3 anul acesta. In partea de jos puteti viziona hands on-ul meu, facut pe versiunea de Xbox 360.

    Viddler.com - Pure Hands On - The Game Cast - Uploaded by TheGameCast@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/16bbf399/@@AMEPARAM@@16bbf399/

    Jocul este multiplatform, dar nu stiam unde sa incep thread-ul, si am zis sa deschid pe sectiunea consolei de pe care am inregistrat. Enjoy!

  2. #2 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    super hand-on.. thx mate.. cum ai facut captura ?

  3. #3 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    thanks, cu placa de captura am inregistrat, bineinteles .

  4. #4 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    foarte bine

  5. #5 SP
    Junior Member GraX's Avatar
    Jocul asta chiar e neasteptat de ok...

  6. #6 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mie mi se pare un arcade destul de plicticos, o combinatie deloc reusita intre curse si cascadorii. Astept Motorstorm 2, se preconizeaza a fi mai bun.

  7. #7 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    sunt totusi jocuri diferite Motorstorm si Pure. Aici sunt curse de ATV-uri combinate cu trickuri fara pretenti, pe cand Motorstorm contine curse de masini si motoare offroad. Sunt amandoua arcade, dar sunt foarte diferite in executie. Plus ca Pure e multiplatform...

  8. #8 SP
    Member collector's Avatar
    super tare pure asta ... am luat demoul si chiar imi place !

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Arata superb jocul. Il iau sigur. Webpredator here I come!!!

  10. #10 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    wow, ce tare arata jocul asta... damn i must buy it

  11. #11 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Booring, atat jocul cat si "hands-on"-ul plin de romgleza.

  12. #12 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ce nu cred ca au aratat ei in demo este partea de customizare. da, nu se ridica la inaltimea lui Motorstorm care ofera mai mult dpdv racing, insa e fun. din pacate insa nu am putut sa ma obisnuiesc cu joysticku de pe DS3 care mi se pare mult prea moale, asa ca l-am jucat cu mult mai mult succes pe Xbox 360.

  13. #13 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Booring, atat jocul cat si \"hands-on\"-ul plin de romgleza.
    Preferi sa traduc toti termenii in romana? cred ca ar fi mult mai deranjant la urechi. asta plus faptul ca asa vorbesc eu si incerc sa fiu cat mai natural cand fac clipurile astea. Nu sunt actor, sunt doar un gamer. Nu pot fi pe placult tuturor totusi...

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Booring, atat jocul cat si \"hands-on\"-ul plin de romgleza.

    Aloo domn' director jocul NU e booooring deloc. E super fun: arcade, nu simulator...

  15. #15 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    el e fan Forza.. nu prea gusta arcade-uri

  16. #16 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai stiu tocmai d'aia i-am zis ca e arcade. De fapt stie el

  17. #17 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by TheWarlord View Post
    el e fan Forza.. nu prea gusta arcade-uri
    Ba mai gusta si arcade-uri dar unele care-s fun, nu plictisitoare. De exemplu Burnout: Paradise. Pure ma lasa rece, o idee reciclata, cu scheme de control obosite. Si da, imi place Forza si nu mi-e frica sa recunosc

    Cat despre hands-on, ai putea macar sa-ti faci textele inainte si sa stii deja ce sa citesti decat sa te inregistrezi in timp ce pui prima oara mana pe un joc. Asta nu inseamna ca nu trebuie sa perseverezi si sa continui ce faci, mai ales daca o faci cu placere.

    My 2 cents.

  18. #18 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    ... sa citesc in timp ce ma joc nu cred ca functioneaza nu? Practice makes perfect.. so i'll just keep doing it

  19. #19 SP
    Member Snake's Avatar
    Si eu sunt de parare ca ar trebui sa-ti faci textele inainte. Sa nu ma intelegi gresit, initiativa si ideea e buna dar mai e mult de lucru. M-a frapat de cate ori ai zis wow si damn (cred ca de cel putin 5-6 ori fiecare) si cateva chestii scapate, de gen

    "grafica e ok... un pica mai slaba decat ma asteptam... la e3 parea ceva mai buna grafica totusi"
    Cum adica, la E3 parea mai buna ? Ai fost la E3 sau te-ai luat dupa filmulete ? Un editor nu se ia dupa trailere stiam eu.

    "nu au sharpnesul la care ma asteptam... antialiasingul nu este atat de antialised"
    Sharpness-ul este fix opusul antialiasingului. Cat despre antialiasingul care nu este atat de antialised, no comment

    "Am 16 alti oponenti se pare"
    Cred ca ai jucat altceva. N-am auzit ca Pure sa aiba 17 players (if you count yourself playing).

    "indicatorul de pozitie ne indica"
    Saracul, altceva ce putea sa faca ?

    "jocul fun si distractiv"
    Aici e bine ca te-ai corectat. Dar sa nu se mai intample, mkay ?

    P.S. Si faceti si voi ceva la site-ul acela va rog, ca arata dubios de "blogorit" si foarte antipatic. Nu stiu de ce imi da impresia de site rusesc unde pe orice as da click dau de fapt intr-o reclama ascunsa In rest, numai de bine ! Keep on learning !

  20. #20 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    well despre site, damn, it's a blog, ai citit vreodata Kotaku? it's the same idea pe partea de stiri. Si mam plictisit de site-uri cu sute de mii de sectiuni, unde trebuie sa dau 100.000 clickuri sa ajung unde vreau. Vrei sa cauti ceva ai searchbar-ul in stanga. vrei sa vezi toate review-urile/hands on/WarZone ai sus buton pentru fiecare. In mini player-ul din stanga sunt toate clip-urile noastre pe un reel in ordinea aparitiei lor. Nu cred ca pe partea de accesibilitate avem probleme.

    Da un blog este o idee destul de inovatoare in Romania se pare, si publicul nu este inca gata pentru initiativa asta. Romanii vor forumuri cu sute de sectiuni unde sa se injure si sa abereze despre lucruri complet ne-legate de site-ul respectiv. NU! pe gamecast daca ai ceva de comentat ai commenturi pentru fiecare stire, comentezi tot timpul on-topic despre subiectul stirii respective.

    Cat despre hands on-uri.. am mai zis si ma repet, incerc sa fiu cat mai natural. Este destul de greu sa vorbesti non-stop si sa te joci in acelasi timp, dar asta vrem sa facem cu hands on-urile o prima impresie.

    Stiu ca am probleme cu exprimarea.. dar nu am timp sa stau in oglinda in fiecare zi sa lucrez la dictie si la exprimare. In romania nu mai exista astfel de continut video. Suntem singurii care facem video reviews/hands on si podcasturi in format video. Probabil vor urma si altii dar gandeste-te ca tu vezi pentru prima oara asta si nu esti obisnuit. Ai prefera daca as vorbi in engleza? Poate ai fi mai familiar cu limba si ti-ar place mai mult clipurile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Pure Online By caine_rau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 12-07-2010, 00:01
  2. Pure Futbol Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-03-2010, 22:11
  3. Licitatie: Pure PS3 By consol3 in forum Licitatii
    Replies: 7 Last Post: 15-01-2010, 16:25
  4. Pure Videos By paul in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 25-09-2008, 16:36
  5. PURE - Demo pe 4 Septembrie By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 06-09-2008, 17:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts