Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Problema Xbox 360

  1. #1 SP
    Junior Member alexu_81's Avatar

    Problema Xbox 360

    Salutare.Am si eu o problema cu un xbox 360 primul model fara HDMI.Imi arata aceasta eroare
    cand dau drumu la consola si nu pot trece mai departe.Am pus un HDD de 120GB deoarece nu avea.Am inteles ca sa incercat salvarea unui joc si daca nu a avut hdd nu sa putut salva.Stie cineva un site cu salvari jocuri sau poate cineva sa il faca??? Multumesc muult si astept pareri.

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar
    Fa update intai. Cel mai simplu e cu un stick USB: https://support.xbox.com/en-GB/xbox-...m-updates-info .

  3. #3 SP
    Junior Member alexu_81's Avatar
    Am incercat dar nu merge.Am dus consola la un baiat ce modeaza console si mi sa spus ca consola neavand HDD cine sa jucat ultima oara a incercat sa salveze jocul.Acum trebuie cautat ce fel de joc sa jucat si luate salvari la mana.....Am cautat salvari de jocuri pentru Xbox360 dar nu am gasit mai nimica.Intrebarea mea este nu se poate rescrie sau reinstala sistemul de operare??

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    Conform https://forums.afterdawn.com/threads...-error.620444/ trebuie sa pui ultimul joc ce a fost jucat pentru a continua update-ul. Contacteaza ultimul proprietar sa afli care a fost acel joc.

  5. #5 SP
    Junior Member alexu_81's Avatar
    Cine mai stie ce joc a fost pus ultima oara???Consola a stat intr-un magazin expozitie.....acum ani de zile.

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Asta e metoda clara si sigura ce functioneaza. Poate exista una tehnica. Intreaba-l pe maestrul Donely.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox 360 S problema HDMI By bogdan. in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 05-01-2016, 09:30
  2. Problema Xbox 360 HDMI By ProLover14 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 19 Last Post: 30-11-2015, 23:53
  3. Problema GTA 5 Xbox 360 By klauddiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 08-04-2014, 07:18
  4. Problema xbox 360 By David Andrei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 14-01-2014, 13:13
  5. Problema cu Xbox 360 By Boss in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 11 Last Post: 27-11-2010, 19:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts