Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 319

Thread: FIFA 2010

  1. #81 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Dupa mine,fifa 10 este o dezamagire,nu e nici macar 70% din ce speram eu.Si ca sa intru in detalii:
    Portarul ala e praf,de cele mai multe ori,ia goluri stupide,cum ar fi suturile de la distanta pe jos,care le scapa in poarta ca un idiot,sau cand cineva scapa singur,portarul iese fara a fi solicitat(ma dispera faza asta).
    Jucatorii se arunca de zici ca sunt la circ,ca altceva nu e pe teren decat un circ.
    Cand arbitrul da un cartonas,nu mai arata cum se enerveaza jucatorul,sau macar sa comenteze ceva(inca un mare -),ca sa nu mai zic ca degeaba e setat arbitrul sa se dea la o parte cand trece mingea pe la el,ca mie de cele mai multe ori mi s-a intamplat sa il nimeresc(deci munca de pomana pentru chestia asta).
    In concluzie,fifa 10,O MARE DEZAMAGIRE!!Cred ca voi ramane la fifa09,care nu este atat de bug-uit si mie inca imi place enorm de mult.
    Daca cineva vrea sa joace o fifa 09 cu mine,add my gt:danycoman16
    Salut,si sper sa nu imi sariti in cap,este doar o parere!!!

  2. #82 SP
    Member Energizer's Avatar
    Si mie mi se pare ca portarii sunt foarte slabi.
    Cred ca e bine ca au scos filmuletele in care primesti cartonas galben sau rosu pt. ca te plictisesti repede de ele dupa cateva meciuri.
    Si in realitate au fost faze in care mingea il lovea pe arbitru si pana acuma nu am fost deranjat de asta ba chiar mi se pare un plus.
    Stai calm ca nu iti sare nimeni in cap...toti avem cate o parere.

  3. #83 SP
    Member mihai84's Avatar
    Quote Originally Posted by zambrotta View Post
    mihai84 hai sa nu ne laudam aiurea )) ca faceam instructie cu tine la 09
    ce gluma buna)

  4. #84 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    chiar si cu patch portarii sunt tot praf. uneori scot suturi imposibile, dar de cele mai multe ori gafeaza. faptul ca ies din poarta fara sa apesi Y ma scoate din sarite. macar la fifa09 portarul daca iesea din poarta in 90% din cazuri degaja el, acum dupa ce iese imi da mie controlul portarului si daca nu sunt pe faza pierd mingea imediat.
    suturi periculoase de la 30-40 m inca exista...iese cel putin corner. eu am reusit chiar si un gol de la 40 m pe online (dupa patch). pacat ca nu poti salva golurile de pe online.

  5. #85 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    mita iar te ia theo la misto

  6. #86 SP
    Member mihai84's Avatar
    da)))));))) e mai mic si-l las..

  7. #87 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    mita iar te ia theo la misto
    Bueeii nu-l iau la misto ,asta e adevarul

  8. #88 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Teo cand mai facem un club la fifa 10?

  9. #89 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Pai avand in vedere ca la cluburile de fifa 10 nu mai joci cu jucatori reali,ci cu propriul jucator pe care il cresti...cred ca in momentul in care o sa ajungi cu virtual pro-ul tau cam pe unde suntem noi..Nu stiu ce sa zic pentru ca noi suntem 4 care jucam de mult timp impreuna ,ne stim foarte bine stilul unul altuia..

    AlexXxNik dar tu nu mai intrii seara pe live..nu te-am mai vazut de vreo 3-4 saptamani..

  10. #90 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am avut ceva probleme cu live-ul dar pana la urma sa rezolvat.Mai vorbim noi pe live

    ---------- Post added 10-10-2009 at 05:56 PM ----------

    Uitati ce gol am dat: http://www.easportsfootball.co.uk/me...:rulez::rulez:

    ---------- Post added 10-10-2009 at 06:02 PM ----------

    De ce nu pot sa dau edit la postul de mai sus? Am vrut sa dau edit din cauza ca linkul nu mergea. SK Rapid Wien 3 - 0 KSV Superfund | EA SPORTS Football World acesta este golul

  11. #91 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    eee..un gol..

    Mihai ..ce naibi faci...doar 39%?
    http://www.easportsworld.com/en_US/profile/360/mihai84

  12. #92 SP
    Member mihai84's Avatar
    ce 39%?..ah accomplishments....da e mic dar crestem incet

  13. #93 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Pai mai munciti si voi la el...cu ce jucati pe Club..? http://www.easportsworld.com/en_US/profile/360/DUMYMIX)

  14. #94 SP
    Member mihai84's Avatar
    pei avem jucatorii facuti..

  15. #95 SP
    Junior Member ionutgrig's Avatar
    La faza cu portarul tre sa apesi de 2 ori Y si ramane in poarta fara sa mai iasa.

  16. #96 SP
    Member mihai84's Avatar
    lasa ca e bine sa iasa... da chiar nu stiam ca daca apesi de 2 ori pe y sta in poarta...o sa incerc

  17. #97 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai84 View Post
    lasa ca e bine sa iasa... da chiar nu stiam ca daca apesi de 2 ori pe y sta in poarta...o sa incerc
    Scrie si in manual.

  18. #98 SP
    Member mihai84's Avatar
    bun..bine ca-l ai te fac un fifa?baga id meu de live mihai84...te astept

  19. #99 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    mie mi se pare ca echipa mea nu se comporta la fel in toate meciurile de pe ranked match. adica chiar daca am conexiunea la net la maxim (aia care o verifica inaintea meciului) jucand cu aceeasi echipa nu ,merge la fel de bine (pase date aiurea, viteza de joc sensibil mai mica, jucatorii mei reactioneaza mai slab).

    lucru verificat jucand 3-4 meciuri cu aceleasi echipe impotriva aceluiasi adversar - castig cu 3-0 primul meci, apoi pierd cu 4-0, iar castig, iar pierd si tot asa. se vedea clar cum de la meci la meci jucatorii reactionau diferit desi am folosit tacticile default.

    la fel alt lucru enervant ca uneori jucatorii nu pleaca sa se demarce (nici macar extremele) apesi pe lb ca disperatul si abia dupa 1-2 secunde pleaca si el.

    goluri de la mijlocul terenului inca se dau, iar portarii au zile exceptionale cand apara tot, dar si zile in care sunt catastrofali.

  20. #100 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da..Vlad..si eu am observat asta..incearca sa schimbi stilul de joc...jucatori au o altfel de "atitudine " la fiecare meci..depinde de teren..adversar..cred ca au vrut sa fie mai real..nu in fiecare zi sunt in forma ,tocmai pentru a te face sa faci schimbari...sa schimbi asezarea...etc. Am observat ca au si o tendinta sa nu inteleaga..ce vrei tu sa faci..(pase ,lansare)..daca iei gol...moralul lor este la pamant,daca nu egalezi in 5 minute ..decad si mai mult...aici intervin ..schimbarile ce trebui sa le faci ..de asezare ,bagi 3 varfuri...schimbi extremele...dai ultra ofensiv...etc. trebui sa le arati ca existi....nu sa lasi jocul sa decurga la fel,...goluri de la mijlocul terenului ..normal ca se dau ...cum se dau si in viata reala,..portarii au "zile" bune si zile proaste...cred ca au vrut sa fie mai aproape de realitate, de ex. pe un teren ud sau ..ninsoare..trebui sa schimbi..jucatori care au o anumita "finete" asupra mingiei cu uni mai de "munca"pentru alergare si recuperare....gandul tau de a arunca mingiile pe extreme..se duce,...pase scurte usoare fara dribling pentru a nu obosi jucatorii...cred ca este mai apropiat de realitate decat pare..
    (iti dai seama ca ce am spus aici eu nu fac...nu?....)
    ---------- Post added 15-10-2009 at 10:51 AM ----------

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by mihai84 View Post
    lasa ca e bine sa iasa... da chiar nu stiam ca daca apesi de 2 ori pe y sta in poarta...o sa incerc
    Bine ca mai stai pe forumul asta ca nu stiu ce te mai faceai,mai afli si tu ceva ceva nou.....aaaa...si vezi mihai ca trebui sa apesi pe B sa suteze....)
    Glumeam Mihai ,stiu ca esti un "meserias"....
    A..stai ca am vazut alt "meserias......mey Zero...ce ai acolo la status?..FIFA 09 STATS ON XBOX 360
    WINS: 376
    Losses: 183
    Leaderboard Rank: 5640
    Vezi ca a iesit Fifa 10 frate..))

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts