Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 727 of 788 FirstFirst ... 227 627 677 717 725 726 727 728 729 737 777 ... LastLast
Results 14,521 to 14,540 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14521 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Stie cineva daca Top Spin 4 solicita pass online..in afara de EA la unele jocuri mai sunt care solicita pass?

  2. #14522 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Stie cineva daca Top Spin 4 solicita pass online..in afara de EA la unele jocuri mai sunt care solicita pass?
    Top Spin 4 nu solicita pass. Mai sunt jocuri care cer cod online, unul dintre ele este Dirt 3.

  3. #14523 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    La fifa se mai solicita pass sa vedem la 14 daca mai cere ca la 13 au cerut..

  4. #14524 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Top Spin 4 nu solicită cu siguranță! La FIFA am înțeles că au scos online pass-ul de câteva luni, așa este?

  5. #14525 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Si la fight night champion au scos pass-ul....

  6. #14526 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by XSPanned View Post
    Am si eu o intrebare.Cum leg un Xbox 360 fat modelu alb fara placa de wirelles la internet?
    Am bagat firu obisnuit de internet de la calculator si imi apare ca il citeste dar nu se conecteaza la live.Va rog raspuns cat mai repede

    ---------- Post added 04-09-2013 at 16:48 ----------

    A da si am intrat si la configuratie manuala cu ip si toate celelalte dar tot nu merge si cred ca o sa mor fara live

    ---------- Post added 04-09-2013 at 16:52 ----------

    Am si eu o intrebare.Cum leg un Xbox 360 fat modelu alb fara placa de wirelles la internet?
    Am bagat firu obisnuit de internet de la calculator si imi apare ca il citeste dar nu se conecteaza la live.Va rog raspuns cat mai repede

    ---------- Post added 04-09-2013 at 16:48 ----------

    A da si am intrat si la configuratie manuala cu ip si toate celelalte dar tot nu merge si cred ca o sa mor fara live
    Din cate stiu pt modelele phat iti trebuie un adaptor pt wireless:
    Amazon.com: Xbox 360 Wireless Network Adapter A/B/G Networks Only: Video Games

    daca ai net de la RDS cu username si parola, doar printr-un router te poti conecta wired...

  7. #14527 SP
    Junior Member victoraş12's Avatar
    Bună dimineaţa. Am de puţin timp consolă (xbox 360 slim) şi am câteva nelămuriri.
    1. suportă 4 controllere, deci 4 playeri.
    2.dacă nu ai chef de musafiri şi vrei totuşi să fii în competiţie cu cineva/ în afara personajelor din joc) întri pe xboxlive?. în afară de abonament plăteşti şi pentru accesul la jocuri ...gen online?
    3. pentru conectarea consolei la net e necesar un router şi atât? (am ca provaider next-gen).
    Mulţumesc

  8. #14528 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sal.

    1.Da, dar depinde de joc, daca suporta 4 players.
    2. Da, pt a juca multiplayer( cu jucatori din toata lumea) iti trbuie Xbox Live Gold, nu Silver. Acest XBox live Gold se plateste. Sunt unele jocuri care au nevie si de un cod online pt a merge, pe langa acel Xbox Live Gold
    3. Da

  9. #14529 SP
    Member Viteza's Avatar
    Nu iti trebuie vpn. A scris marinake aici: http://www.consolegames.ro/forum/f9-...ad/index4.html

  10. #14530 SP
    Member eneea's Avatar
    da, confirm, merge fara VPN, l-am scos eu aseara...in 2 minute mi-am facut cont pe rusia si gata

  11. #14531 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Welp have fun cu za little birds

  12. #14532 SP
    Junior Member Cascaval's Avatar
    Salut, sunt cam incepator cu RGH si as avea nevoie de putin ajutor daca se poate.

    1. Cum fac Title Update?(skyrim ma intereseaza)
    2. Cum instalez DLC?(tot pentru skyrim)
    3. Cum ma conectez la internet(nu la xb live) avand Freestyle 3.0 ?

    Multumiri in avans.

  13. #14533 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Cum citim Regulamentul CG?

    Nu sunt acceptate discuțiile despre piraterie pe forum!

  14. #14534 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Cascaval View Post
    Salut, sunt cam incepator cu RGH si as avea nevoie de putin ajutor daca se poate.

    1. Cum fac Title Update?(skyrim ma intereseaza)
    2. Cum instalez DLC?(tot pentru skyrim)
    3. Cum ma conectez la internet(nu la xb live) avand Freestyle 3.0 ?

    Multumiri in avans.
    Bai sa mor eu daca unii citesc regulamentul unui forum pana sa posteze prima oara...
    Ok, tinand cont ca totusi omul nu a spus de unde "cumpara " DLCurile hai sa-i dau un hint : in primul si in primul rand discutiile astea le ai cu un modder pe PRIVAT - PM. Apoi Title update se face la orice xbox cand rulezi jocul sau din dashboard (Y sau X, nu mai retin pe respectivul joc). Ca sa te conectezi cu ORICE Xbox la net doar bagi cablul UTP in consola. Pt. intrebarea 2, iti pot raspunde si la aia dar NU vreau, mai zbate-te si tu si vorbeste cu cel care ti-a modificat consola, la ce bani iai dat merita sa-i tot scoti peri albi cu intrebari prostesti....

    Pentru restul nelamuririlor am un sfat : Google it !

  15. #14535 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Cascaval View Post
    Salut, sunt cam incepator cu RGH si as avea nevoie de putin ajutor daca se poate.

    1. Cum fac Title Update?(skyrim ma intereseaza)
    2. Cum instalez DLC?(tot pentru skyrim)
    3. Cum ma conectez la internet(nu la xb live) avand Freestyle 3.0 ?

    Multumiri in avans.
    1. Te conectezi la Live intai si intrii in joc. O sa te lase sa faci Title Update.
    2. Pai atasezi un card contului de Xbox Live si il cumperi ca este si la oferta acum.
    3. Bagi cablul in consola si gata.

    Succes

  16. #14536 SP
    Member eneea's Avatar
    De mult nu mi-a venit sa-mi arunc controllerul ca la angry birds

  17. #14537 SP
    Junior Member victoraş12's Avatar
    bună seara,
    am un loc de joacă pentru copii şi mă gândesc să instalez câteva console. Îmi poate oferi cineva câteva recomandări? Deţine cineva o sală de gaming sau este angajat?

  18. #14538 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am paypal atasat ...incerc sa cumpar un joc si imi apare acest mesaj...ciudat e ca pentru avatar am reusit sa cumpar dar cand vreau joc nu ma lasa...am verificat cardul si am bani suficienti..ce sa fie?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1378638289410.jpg

  19. #14539 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Poate acel joc este region locked și nu-l poți cumpăra decât prin VPN!

  20. #14540 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Asta era sigur la joc...am incercat sa iau de pe live gold dar nu am reusit ...nu imi da nici un msj ca nu se poate...dau cumparare dar degeaba...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts