Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 734 of 788 FirstFirst ... 234 634 684 724 732 733 734 735 736 744 784 ... LastLast
Results 14,661 to 14,680 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14661 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Ti-l recomand cu caldura pe robertdinu pentru membership. Ii faci plata prin Paypal si primesti codul in cateva minute. Am luat live de doua ori deja plus puncte. Cred ca e mult mai bine decat sa tot faci conturi cu adrese diferite si etc. Din cate observ cei de la Micrososft si nu numai sunt din ce in ce mai atenti la adresa de facturare a cardului sa fie identica cu cele ale contului. In general nu se da cate o luna gratuita decat daca le dai datele personale sau inregistrezi cardul pentru auto-renewal. Hope this helps!

  2. #14662 SP
    Junior Member 8|3@D$Ho7's Avatar
    Salut ! Se poate intra cu modare rgh pe live , a intrat cineva , daca da , cum?

  3. #14663 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Daca ai putin timp disponibil, iti recomand sa citesti un pic regulamentul. Nu discutam despre asa ceva aici!

  4. #14664 SP
    Banned Agresiv's Avatar
    Orice model de xbox360 care are si port pt hdmi este jasper? Cum imi da seama de un model anume daca este jasper sau nu? nu am access la consola doar din poze as vrea sa imi dau seam. Multumesc frumos

  5. #14665 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Nu, cel mai usor e ori dupa voltaj sau dupa mufa alimentatorului. Incerc sa atasez cateva fotografii. Sper sa iti fie de ajutor.


    ,

  6. #14666 SP
    Junior Member tazythereaper's Avatar
    salut...lamuriti-ma si pe mine va rog la ce e bun contul de gold?(pt ca am gold 1 luna,nu pot descarca halo3 care e free,nu am vpn pe uk) ce pot face cu el?
    multumesc anticipat

  7. #14667 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu poti descarca Games with Gold daca ai trial.

  8. #14668 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Halo 3 is available now on Xbox Live Games with Gold, meaning Gold members can download the game for free until the end of the month

  9. #14669 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tazythereaper View Post
    salut...lamuriti-ma si pe mine va rog la ce e bun contul de gold?(pt ca am gold 1 luna,nu pot descarca halo3 care e free,nu am vpn pe uk) ce pot face cu el?
    multumesc anticipat
    Here you go.

    Xbox Live - Wikipedia, the free encyclopedia

  10. #14670 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ai gresit putin Dant3

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Halo 3 is available now on Xbox Live Games with Gold, meaning Gold members (from anywhere else except Romania) can download the game for free until the end of the month

  11. #14671 SP
    Junior Member ionutz99999's Avatar
    Salut! Am o intrebare:daca consola Xbox 360 Slim este modata cu RGH 2 voi putea sa pun jocuri si pe hdd si pe cd....Mi le va citi dvd-ul?

    Scuze pentru post...nu am stiut

  12. #14672 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Mai bine ai citi regulamentul si vei afla ca aici nu vb de modari.

  13. #14673 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    O veste bună: Programul Games with Gold este prelungit pe terment nedeterminat!

    Games with Gold Becomes Ongoing on Xbox 360 - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org

  14. #14674 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    O veste bună: Programul Games with Gold este prelungit pe terment nedeterminat!

    Games with Gold Becomes Ongoing on Xbox 360 - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org
    daca sunt tot region loked nu ne ajuta cu nimic !

  15. #14675 SP
    Junior Member silviu99's Avatar
    Salut.. am si eu o problema cu descarcarea lui Halo 3. Am auzit ca e gratis .
    AM dat download free : si a zis this item isn't avaiable in your current location..
    Am contul pe UK normal.. ma ajuta careva? va rog prin PM doar..
    cum sa fac

  16. #14676 SP
    Member Viteza's Avatar
    Iti trebuie un VPN. Ai un tutorial aici: http://www.consolegames.ro/forum/f9-...-pe-xbox-live/

  17. #14677 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Salut. S-ar putea sa imi cumpar un Xbox 360 si as vrea sa stiu ceva. La PSN trebuie sa iti faci cont pe UK sau US ca sa ai acces la PS Store si la jocuri multiplayer cu passcode. La Xbox LIVE pot sa imi fac cont pe Romania sau pierd ceva?

  18. #14678 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Salut!

    De ceva vreme există destule jocuri și dlc-uri și pe marketplace-ul de România. Dar toate ofertele, dlc-urile și jocurile care apar sunt pe UK și US, așa că Uk este varianta cea mai bună!

  19. #14679 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Salut!

    De ceva vreme există destule jocuri și dlc-uri și pe marketplace-ul de România. Dar toate ofertele, dlc-urile și jocurile care apar sunt pe UK și US, așa că Uk este varianta cea mai bună!
    Multumesc, dar pot juca jocuri multiplayer pe Live cu cont pe Romania?

  20. #14680 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Mă-ndoiesc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts