Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 788 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 200 250 650 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2981 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    E absolut oribil. Sper sa fie fake.

  2. #2982 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    cum sa folosesti caramida aia pe post de telefon !

  3. #2983 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Zici că-i un Game Boy Micro...copy cats.

  4. #2984 SP
    Member cobain's Avatar
    Imaginea este fake. Avetzi aici si demonstratia : Gizmodo - Is Microsoft's ZuneX Really Their Portable Xbox Phone? - Zunex

  5. #2985 SP
    Banned barburonaldo's Avatar

    Question Am un xbox 360 si am cateva intrebari dak puteti sa ma ajutati

    mi-am cumparat un xbox 360 ...tot ce stiu despre el este ca are dvd-rom samsung,nu are memorie..probabil ca avanduto separat....aveti idee dak are riscu sa dea rrod..sau dak are procesor mai nou cu protectie?

  6. #2986 SP
    Member cobain's Avatar
    care este data de fabricatie a xboxului ?

    PS. Data de fabricatie o gasesti asa

  7. #2987 SP
    Member dogdan's Avatar
    daca are samsung e din 2006 sau 2007.....dvd-rom-ul in sine este bun si da este riscu sa dea rrod ca la toate dealtfel .

    LE : si inca ceva iti trebuie neaparat HDD, e mult mult mai convenabil.

  8. #2988 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    2006.12.13..deci 2007

    ---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

    ??

  9. #2989 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Invata sa te exprimi. Ar fi util sa intelegem cum sa te putem ajuta...

    Ce am inteles eu ca intrebi: daca, consola ta are risc mai mare sa dea rrod si daca e bun dvdromul.

    Ei bine, consola ta are un risc destul de mare de RROD. Doar cele Jasper care sunt extrem de recente (2008 iarna, parca sau 2009 inceput, nu mai stiu exact) sunt mai sigur, TEORETIC.
    DVDromul nu este mai bun sau mai putin bun. Fiecare bloc optic are cateva diferente la zgomotul emis.

  10. #2990 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  11. #2991 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Dupa data de lansare tu ai Zephyr. Sanse mai mici de RROD au cele Jasper, acestea fiind lansate in iarna 2008-2009

  12. #2992 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  13. #2993 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cu alte cuvinte spuneti la om scurt pe 2, ai sanse bune de RROD!

  14. #2994 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Cu alte cuvinte spuneti la om scurt pe 2, ai sanse bune de RROD!
    Nu neaparat. Sunt persoane care au console din 2006 sau chiar din 2005 care nu au dat RROD. Depinde foarte mult de noroc. Poti avea RROD si la Jasper. Falcon au dat RROD destul de multe

  15. #2995 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Bine ca ma sperii iara, ca si io am Falcon...

  16. #2996 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Riscul ca un Xbox 360 sa dea RROD depinde si cum intretii consola , ce discuri bagi in ea etc.Xbox-ul tau este destl de vechi ca model si deci are o probabilitate un pic mai mare decat modelele actuale sa de rrod.A si sa nu te joci backup-uri(jocuri piratate) multiplayer niciodata.Nici macar sa nu tii cablul de net in consola ca sa nu ti-o baneze pe live.Cea mai buna solutie este sa iti faci 2 acounturi : unul pe care sa te joci jocurile piratate(sa nu fie inregistrat pe xbox live) si unul pe care sa te joci jocurile originale(pe xbox live multiplayer daca vrei).

  17. #2997 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Riscul ca un Xbox 360 sa dea RROD depinde si cum intretii consola , ce discuri bagi in ea etc.Xbox-ul tau este destl de vechi ca model si deci are o probabilitate un pic mai mare decat modelele actuale sa de rrod.A si sa nu te joci backup-uri(jocuri piratate) multiplayer niciodata.Nici macar sa nu tii cablul de net in consola ca sa nu ti-o baneze pe live.Cea mai buna solutie este sa iti faci 2 acounturi : unul pe care sa te joci jocurile piratate(sa nu fie inregistrat pe xbox live) si unul pe care sa te joci jocurile originale(pe xbox live multiplayer daca vrei).
    Cea mai buna solutie este sa nu te joci piratate, punct. Nu sa-ti faci 2 conturi si sa vii sa dai exemple pe aici pe forum despre cum sa nu iei ban pe live.

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  18. #2998 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sa fie intr-adevar vreun joc al lui Hideo Kojima in line-up-ul secret al M$ pt. E3? Nu neaparat din seria MGS, nu stiu, dar au fost atatea speculatii si atata wishful thinking pe tema asta incat mai-mai imi vine si mie sa cred ca ar fi o posibilitate de luat in calcul...

    Desi, nu stiu, eu unul sunt circumspect cu chestiile venite din Japonia, eu si nativii Pamantului Zeilor nu ne prea potrivim la gusturi... As in deloc.

  19. #2999 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Eu cred ca e Forza 3. Da, se stie de Forza 3, dar acesta nu a fost inca anuntat oficial. Sau Epic pregateste Gears 3, Microsoft Halo 4 sau un joc de la Rare, un nou Perfect Dark. Poate sa fie si un joc al lui Kojima, insa nu stiu cat de mari sunt sansele

  20. #3000 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, Forza 3 ar fi unul din ele, dar sunt 4 la numar, din cate am inteles eu. Pt. GoW 3 cred ca e cam devreme. Sau, mai stii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts