Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 233 of 788 FirstFirst ... 133 183 223 231 232 233 234 235 243 283 333 733 ... LastLast
Results 4,641 to 4,660 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4641 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am vrut sa spun ca e SF (la figurat)

  2. #4642 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Am vrut sa spun ca e SF (la figurat)
    You lost me.

  3. #4643 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    baieti merci mult pentru pareri pana la urma am sa o pun la vanzare si imi cumpar una noua pt reparat mi-a cerut cineva 250 ron in timisoara si mi se pare un pic cam mult

  4. #4644 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    MrIacob, tine-o tot asa, esti pe drumul cel bun.

    Kudos
    Attached Images Attached Images two-thumbs-up.jpg

  5. #4645 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Square-Enix has announced plans to use similar DRM in its upcoming Final Fantasy XIII, where any attempt to use magic will always result in summoning a rampaging horde of Chocobos to crush the party, the player, and anyone they've ever loved.
    Din moment ce nu cred ca FF XIII va iesi pe PC, cred ca vom vedea ceva asemanator pe 360

  6. #4646 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    La cat de strict si de incisiv este Microsoft, nu cred ca ar permite publicarea unor noi "trucuri" pentru DRM-uri prea curand fara a fii testate inainte; se stie clar ca au mai fost scandaluri (PC: Valve, "Steam" - in perioada de inceput imi vine in minte acum) cu diferite modalitati de protectie, in care victimele principale au fost detinatorii "de originale"... Si pana la urma, ceea ce ma sadisface pe mine cel mai mult, este momentul cand rup sigiliu, deschid carcasa, admir booklet-ul, si savurez linistit jocul pana la "1000 din 1000".

  7. #4647 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    tocmai am vazut ca Lost Odyssey este pe 4 dvd-uri.ce face jocul asa special sa fie pe 4 dvd-uri?

  8. #4648 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by adydeluxe View Post
    tocmai am vazut ca Lost Odyssey este pe 4 dvd-uri.ce face jocul asa special sa fie pe 4 dvd-uri?
    uite de ce
    The four discs are stuffed with a 40-to-50-hour RPG adventure, told using a mixture of CG and real-time cutscenes. Also contributing to the bloating are separate audio tracks for Japanese and English voices, allowing us to switch to the Japanese languages when we inevitably grow tired of the awful anglicized voice-acting (see also: Soul Calibur)
    si apropos cumpara-l merita din plin jocul. este unul dintre cele mai bune si captivante rpg de pe xbox.

  9. #4649 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Lamureste-ma cu ceva. Dai net la consola prin ICS din pc?
    pai nu cred , eu scot cablul de net din pc, si il bag in consola.

  10. #4650 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ruterul e salvarea ta man nu te mai chinui ca nu rezolvi nimic

  11. #4651 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    pai am un router (trendnet parca se cheama) sa il pun in functiune si o sa mearga ? nu este acelasi net care nu merge direct in consola ?

  12. #4652 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pai zic sa incerci si o sa vezi exact. activezi UPNP si vezi exact

  13. #4653 SP
    Member Energizer's Avatar
    Unde gasesc cablu de retea mai lung la xbox? Am cablul acela primit cu consola dar nu imi ajunge pana la router.

  14. #4654 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    La orice magazin IT. Iti trebuie un cablu router-pc de cat ai tu nevoie. Nu e special cel pe care il primesti cu consola. Merge orice cablu UTP.

  15. #4655 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Yep, admir de fiecare data carcasa de la Lost Odysey dar imi lipseste curajul sa ma reapuc de el. Eram la discul 3 dupa vreo 40 ore jucate cand mi s-a dus primul Xbox si am ramas fara salvari.

  16. #4656 SP
    Member Energizer's Avatar
    Mersi pt. raspuns Bobby! Acuma ma duc sa caut.

    ---------- Post added 10-09-2009 at 06:37 PM ----------

    Mi-am facut cont pe Xbox Live si am dat recover gamertag (nu mai stiu din ce cauza nu mergea) si am cont Silver. Stiam ca dupa ce iti faci cont pe Live primesti 1 luna Gold Free... Unde ma duc sa activez, sau ce fac? (Nu pot sa dau jos Fifa 10 si sunt disperat)

  17. #4657 SP
    Senior Member G3ox's Avatar

  18. #4658 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    nu trebuie sa cumperi..cand iti faci pentru prima data cont pe live primesti o luna gold gratis..nu trebuie sa activezi tu ....cum intri pe live deja ai gold-ul

  19. #4659 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Xbox360Achievements.org - FIFA 10 Achievement List

    Mi se pare mie sau e fotocopie dupa Achieve din 09?

  20. #4660 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Xbox360Achievements.org - FIFA 10 Achievement List

    Mi se pare mie sau e fotocopie dupa Achieve din 09?

    Pai ce Achievments-uri mai poate inventa la un joc ce nu tine sa impresioneze cu nimic nou, an, de an ... ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts