Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 283 of 788 FirstFirst ... 183 233 273 281 282 283 284 285 293 333 383 783 ... LastLast
Results 5,641 to 5,660 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5641 SP
    Member obidan's Avatar
    Si din nou RROD
    Da-l dracu'!

  2. #5642 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Si din nou RROD
    Da-l dracu'!
    Jasper?

  3. #5643 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    in cazul asta ia magazinele retail la picior alta sansa nu ai

  4. #5644 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Au aparut si magazinele separate pt. Lips, GH , RB ( apar la games on demand pt. dld si ulterior in music marketplace ) .. sunt destul de bine facute , ai in sfarsit si preview audio si sortare dupa formatie...chestie care nu inteleg de ce lipsea pana acum.

  5. #5645 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    se pare ca jasper inca da "rroade"

  6. #5646 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...de unde știi că e Jasper? Așteaptă să răspundă la �ntrebare.

  7. #5647 SP
    Member mishu's Avatar
    asta am si facut.n-am avut noroc.Era numai la gameshop , dar astia nu sunt in stare sa vanda si nici nu au interes.La informatii utile zice ca in 48h ai produsu dar cand i-am sunat au zis ca mai devreme de 31 nu se poate.Uite asa se pierd clientii.

  8. #5648 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    S-ar merita sa dau un volan Logitech DriveFX pe o chitara guitar hero?

  9. #5649 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Eu zic ca da.

  10. #5650 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    A venit ziua!! Dupa 1 an, 6 luni si 5 zile, Falconul meu a dat RROD acum 5 minute, in timp ce eram la ultimul asasinat din Assassin's Creed 1. La cat a rezistat, sincer sa fiu, incepusem sa ma simt exclus lol

    Oricum, il am luat de la Diverta din Mall Vitan. Garantia e pe 36 de luni, deci no problem aici. Ce-as vrea eu sa stiu, inainte sa ma duc, e cum se comporta cei de la Diverta cu garantia? Nici nu stiu sigur daca RROD-ul intra in garantie (stiu ca intra in cea de la Microsoft, da noi suntem in Romania...). Cum e, mi-o iau, se uita la ia, si-mi dau alta? O trimit la "service" pentru "reparatii"? Daca aveti experiente cu garantia unui 360 RROD-uit la Diverta, impartasiti va rog

    A, si inca ceva. A cumparat cineva recent un 360 Premium de la Diverta? Ce data de fabricatie au? Sa stiu si eu daca o sa o pot moda au ba.

  11. #5651 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Am avut eu E74, garantie la Diverta.

    Am dus consola la service-ul Best, au luat-o, au schimbat-o cu Elite (consola veche era cea cu hdd de 20Gb, dar pretul cu care o luasem era egal cu cel al unui Elite dupa 1 an si ceva).

    Termenul a fost de vreo 10 zile lucratoare.

    Dupa mine, rapid si eficient.

  12. #5652 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by sherban1988 View Post
    A venit ziua!! Dupa 1 an, 6 luni si 5 zile, Falconul meu a dat RROD acum 5 minute, in timp ce eram la ultimul asasinat din Assassin's Creed 1. La cat a rezistat, sincer sa fiu, incepusem sa ma simt exclus lol

    Oricum, il am luat de la Diverta din Mall Vitan. Garantia e pe 36 de luni, deci no problem aici. Ce-as vrea eu sa stiu, inainte sa ma duc, e cum se comporta cei de la Diverta cu garantia? Nici nu stiu sigur daca RROD-ul intra in garantie (stiu ca intra in cea de la Microsoft, da noi suntem in Romania...). Cum e, mi-o iau, se uita la ia, si-mi dau alta? O trimit la "service" pentru "reparatii"? Daca aveti experiente cu garantia unui 360 RROD-uit la Diverta, impartasiti va rog
    Daca e modificata nu e acoperita de garantie so don't bother, s-a comunicat si pe threadul gameshop

  13. #5653 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Daca e modificata nu e acoperita de garantie so don't bother, s-a comunicat si pe threadul gameshop
    explica te rog !

  14. #5654 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca e modata nu mai este in garantie conform celor spuse oficial de catre gameshop pe threadul lor! nu va mai obositi a vrut sa zica muggs

    raspuns oficial al GS : http://www.consolegames.ro/forum/223340-post2394.html

    cum diverta revinde marfa importata de best...guess what (nu e vb de cei de fata..in general vorbind)

  15. #5655 SP
    Junior Member Quskk's Avatar
    Am si eu o intrebare ... Cand pun xbox-ul la TV Tuner si il setez pe PAL 60 mi se face ecranu alb negru .. Si la televizor merge ...
    Pot sa fac cumva sa il pun la TV Tuner ??

  16. #5656 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Pai Xbox-ul tau cred ca este NTCS iar TV tunerul este setat pe Pal si de aceea se face ecranul alb-negru(pe tv merge pt ca este NTCS).Daca setezi TV Tunerul pe NTCS atunci va functiona cum trebuie.

  17. #5657 SP
    Junior Member Quskk's Avatar
    Tot nu merge

  18. #5658 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Dar de ce vrei sa bagi xboxul la TV Tuner?Mai bine iei un cablu RGB special si il pui direct la monitor ca este maxim 15 ron un cablu.

  19. #5659 SP
    Junior Member Quskk's Avatar
    Pei o sa imi iau sambata de la Donely cablu VGA pt k acum este plekt . Si pana sambata vreau sa ma joc la Tv Tuner pt k se vede mai bine

  20. #5660 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Ok...multa bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts