Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 788 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284 285 286 294 334 384 784 ... LastLast
Results 5,661 to 5,680 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5661 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by USSJBogdan View Post
    Dar de ce vrei sa bagi xboxul la TV Tuner?Mai bine iei un cablu RGB special si il pui direct la monitor ca este maxim 15 ron un cablu.
    Induci omul in eroare, nici tu nu sti despre ce e vorba.

  2. #5662 SP
    Senior Member Daniel's Avatar

    Question Nu pot Downloada anumite Lucruri de pe Xbox LIve !!!

    De ex. cand vreau sa downloadez niste harti pt. GoW 2 , cand ii dau Confirm Download imi apare : ,,This item is not available from your curent location'' ----- mi se intampla la mai multe download-uri asa ...... mor de ciuda !!!! Ma poate ajuta cineva ???

    MULTUMESC

    Xbox Live Id : DANY67

  3. #5663 SP
    Manager paul's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f52...-pe-xbox-live/

    Ca serviciu VPN recomand USA IP, American IP, VPN, VPS, iTunes deoarece au subscriptie pentru timp mai scurt, gen 1 zi.

  4. #5664 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Multumesc Sper sa-mi fie de folos

    GoD Bless You !!!

  5. #5665 SP
    Banned marar's Avatar
    salutare. vreau sa cumpar un xbox 360 din germania pt ca sunt mult mai ieftine. stiti magazine ? la mediamarkt nu am descoperit pe site unde au consolele si cat costa. dar daca stiti magazine mai mici preturi mici. ma gandeam sa iau un xbox 360 elite. garantia chiar nu conteaza.

  6. #5666 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Am si eu o intrebare si sper sa nu starnesc agitatie.La mine la Altex au Singstar(parca sau alt joc de genul asta) de PS2 cu 2 microfoane+joc.Am aflat ca microfoanele merg si pe PS3 dar as vrea sa stiu daca merg si pe Xbox.
    Sper ca nu am gresit cu ceva si sa nu starnesc un console war.

  7. #5667 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    ce merita sa cumpar ?/? Motorstorm sau Motorstorm 2 !!!??? Multi spun ca unule e mult mai bun decat 2-ul ....... Astept ajutorul si parerile voastre !!! Multumesc

  8. #5668 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by mereud View Post
    ce merita sa cumpar ?/? Motorstorm sau Motorstorm 2 !!!??? Multi spun ca unule e mult mai bun decat 2-ul ....... Astept ajutorul si parerile voastre !!! Multumesc
    Forza Motorsport 3.

  9. #5669 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by marar View Post
    salutare. vreau sa cumpar un xbox 360 din germania pt ca sunt mult mai ieftine. stiti magazine ? la mediamarkt nu am descoperit pe site unde au consolele si cat costa. dar daca stiti magazine mai mici preturi mici. ma gandeam sa iau un xbox 360 elite. garantia chiar nu conteaza.
    Anul trecut Saturn aveau preturi foarte bune.

  10. #5670 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by marar View Post
    salutare. vreau sa cumpar un xbox 360 din germania pt ca sunt mult mai ieftine. stiti magazine ? la mediamarkt nu am descoperit pe site unde au consolele si cat costa. dar daca stiti magazine mai mici preturi mici. ma gandeam sa iau un xbox 360 elite. garantia chiar nu conteaza.
    amazon.de

    shipp 6 euro. cheap

  11. #5671 SP
    Junior Member andreisly's Avatar

    Unhappy Butonul eject

    Azi am observat ca butonul eject de la xbox 360 nu mai merge. Din moment ce garantia se dusese de 4 luni am hotarat sa-l desfac. inauntru am descoperit ca sa desprins bucata acea de cauciuc de pe motherboard care daca o impingi face ''click''. Ei bine, la mine nu mai face ''click'' si se misca in stanga si in dreapta ca naiba. Cum se poate rezolva? apropo, eu pot sa dau eject din dashboard fara probleme, de asemenea si sa inchid drive-ul, deci sigur nu e de la drive.

  12. #5672 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Daca am un joc NTSC si o consola care citeste doar PAL/RF,exista vreo sansa sa il fac sa mearga?

  13. #5673 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Doamnelor si Domnilor mam intors pe Xbox Live

  14. #5674 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Theodor01 View Post
    Daca am un joc NTSC si o consola care citeste doar PAL/RF,exista vreo sansa sa il fac sa mearga?
    Da, trebuie făcut un hack:

    Jtag hacked 360 = This is a hardware modification where you have to solder some resistors on to the 360's motherboard amongst other things, the end result is you can load a dashboard with a lot of security checks removed. This dashboard will allow you to play games from any region, patched with 360 game hack.
    EurAsia

    http://upload.digiex.net/files/mda0oxrln6k8uxlbf8i0.jpg

  15. #5675 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Sacaluka View Post
    Doamnelor si Domnilor mam intors pe Xbox Live
    ,,,
    Attached Images Attached Images yay.jpg

  16. #5676 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Sacaluka View Post
    Doamnelor si Domnilor mam intors pe Xbox Live
    Welcome back. Ne putem astepta la o prezenta la MW2?

  17. #5677 SP
    Senior Member tray's Avatar
    mai trebuie sa revina si sandman si e lista completa lol dar el se joaca wow acum

  18. #5678 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu mai revine pe live. A intrat in lumea WoW si nu il mai scoti de acolo. Iar lista nu va mai fi completa niciodata. Ma refer la cei din garda veche.

  19. #5679 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    Multumesc. Deocamdata nu am MW2. Cred ca la anu o sa`l achizitionez si eu

  20. #5680 SP
    Junior Member xecutor's Avatar
    salutare...spuneti-mi se pot juca jocuri de pe hard pe xbox 360 chiar daca consola nu e modata?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts