Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 788 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 377 427 ... LastLast
Results 6,521 to 6,540 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6521 SP
    Junior Member ARTillery's Avatar
    salutare am si eu o intrebare: tocmai mi-am luat un xbox 360 elite din US, ce pot face in legatura cu sursa lui? se poate modifica la un electronist (din cate tine eu minte inainte era un buton la trafuri de unde schimbai pe 110 si 220...), merge sa iau o sursa europeana?(si unde gasesc sursa europeana pentru jasper?), sau sa iau un traf in care sa bag sursa lui de 110... desi din ce am citit pe net nu-i recomandat (nu stiu de ce ), thanks, ah si inca ceva, are cineva niste sfaturi de imbunatatire la tobe de rockband? nu de alta dar vreau sa ma tina

  2. #6522 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Tot ce poti sa faci pt. tobele de rockband e sa iti cumperi eventual niste huse de pasla daca stai cumva la bloc Restul e can-can..

  3. #6523 SP
    Junior Member ARTillery's Avatar
    merci dar nu stau la bloc, ma refeream la ceva intaritoare pentru tobele laterale si fel si fel de alte imbunatatiri, impotriva double tap sau ceva de genul, in alte tari se pot cumpara dar la noi... home made

  4. #6524 SP
    Member haimi708's Avatar
    Salut,

    Am si eu o cateva nelamuriri referioare la contul Gold Live, pt cei ce au experienta mai mare cu asa ceva:
    Daca am 12 coduri de live valabile fiecare pt cate o luna, intrebarea e daca pot introduce toate codurile odata (imediat unul dupa altul) si daca perioada de valabilitate se lungeste automat de 12 ori (daca apare vizibil de la inceput acest lucru sau la finele fiecarei perioade imi apare prelungirea - nu am mai folosit decat de 12 luni pana acum). In plus nu poate exista riscul ca dupa 3-4 luni sa ma trezesc ca codurile introduse nu mai sunt valabile si mi se micsoreaza (sau anuleaza) perioada cat mai am Gold Live ?

    Multumesc anticipat!

  5. #6525 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by ARTillery View Post
    merci dar nu stau la bloc, ma refeream la ceva intaritoare pentru tobele laterale si fel si fel de alte imbunatatiri, impotriva double tap sau ceva de genul, in alte tari se pot cumpara dar la noi... home made
    la noi in gasca se abuzeaza un set din asta de vreun an de zile cred..nu chiar in fiecare weekend dar mai mult decat frecvent..nu au nici cea mai mica problema so far daca sunt issues sincer cred ca sunt direct defecte de "fabrica"

    @haimi, da, se cumuleaza

  6. #6526 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by haimi708 View Post
    Salut,

    Am si eu o cateva nelamuriri referioare la contul Gold Live, pt cei ce au experienta mai mare cu asa ceva:
    Daca am 12 coduri de live valabile fiecare pt cate o luna, intrebarea e daca pot introduce toate codurile odata (imediat unul dupa altul) si daca perioada de valabilitate se lungeste automat de 12 ori (daca apare vizibil de la inceput acest lucru sau la finele fiecarei perioade imi apare prelungirea - nu am mai folosit decat de 12 luni pana acum). In plus nu poate exista riscul ca dupa 3-4 luni sa ma trezesc ca codurile introduse nu mai sunt valabile si mi se micsoreaza (sau anuleaza) perioada cat mai am Gold Live ?

    Multumesc anticipat!
    Poti sa le introduci pe toate (PE RAND) iar perioada ti se prelungeste fara nici o problema
    Si codurile acelea nu expira niciodata
    Bafta !!!

  7. #6527 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Știu că nu-i ceva de actualitate dar...din arhivă (un ghid de buzunar):

  8. #6528 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Vă puteți loga de pe xbox.com?

    500 - Server error
    haha...

    ...am vorbit acum cu niște prieteni...same thing lol

    -:::::::::..:::::::::- (DDoS )

    Acum și XBL face figuri...

  9. #6529 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    a jucat careva de aici sherlock holmes vs jack the ripper?mi'a placut foarte mult serialul si filmele cu sherlock holmes si as vrea sa stiu ce pareri aveti.thx

  10. #6530 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Nu merge Sign in pe xbox.com ?
    Anyone ?

  11. #6531 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu merge man
    de cateva ore bune nu merge

    ---------- Post added 23-03-2010 at 07:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by adydeluxe View Post
    a jucat careva de aici sherlock holmes vs jack the ripper?mi'a placut foarte mult serialul si filmele cu sherlock holmes si as vrea sa stiu ce pareri aveti.thx
    cauta niste gameplay si vezi. mie nu mi s-a parut ca ar merita dar poate nu am stat sa ma uit mult

    e destul de ieftin asa ca merge daca esti fan

  12. #6532 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Gata, merge acum - damn și eu care vroiam să r�d de ei că au servere slabe, etc. lollol

  13. #6533 SP
    Junior Member ARTillery's Avatar
    salutare am si eu o intrebare: tocmai mi-am luat un xbox 360 elite din US, ce pot face in legatura cu sursa lui? se poate modifica la un electronist (din cate tine eu minte inainte era un buton la trafuri de unde schimbai pe 110 si 220...), merge sa iau o sursa europeana?(si unde gasesc sursa europeana pentru jasper?), sau sa iau un traf in care sa bag sursa lui de 110... desi din ce am citit pe net nu-i recomandat (nu stiu de ce )
    am rezolvat problema mergand la un electronist, totul m-a costat 20 ron iar acuma sursa de 110v merge la 220v , am zis sa scriu in caz ca mai sunt si altii ca mine, cheers

  14. #6534 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    nu merge man
    de cateva ore bune nu merge

    ---------- Post added 23-03-2010 at 07:06 PM ----------



    cauta niste gameplay si vezi. mie nu mi s-a parut ca ar merita dar poate nu am stat sa ma uit mult

    e destul de ieftin asa ca merge daca esti fan
    pai am vazut cam tot ce era de vazut pe net...dar am intrebat sa vad ce pareri aveti voi.si legat de pret e bun pe timp de criza(de jocuri);D

  15. #6535 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by mereud View Post
    Poti sa le introduci pe toate (PE RAND) iar perioada ti se prelungeste fara nici o problema
    Si codurile acelea nu expira niciodata
    Bafta !!!
    gresit: codurile despre care vb el sunt promotie la netflix si expira fix pe 15 aprilie

    asa ca trebuiesc bagate toate pana atunci

  16. #6536 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Αstia isi bat joc de mine? Ce sa inteleg din mesaju asta?
    Attached Images Attached Images img_84578.jpg

  17. #6537 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...caca, maca...eroare de sistem. Să vezi ieri, �n timp ce era picat site-ul, că pe orice dădeam din marketplace primeam #system error bla bla.

  18. #6538 SP
    Member raptorscream's Avatar
    asta nu e nimica, a'ti vazut ce era in MW2?? imi trezea amintiri din "copilarie" cand jucam cs pe srv cu "buti" cu speed hack

  19. #6539 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    asta nu e nimica, a'ti vazut ce era in MW2?? imi trezea amintiri din "copilarie" cand jucam cs pe srv cu "buti" cu speed hack
    Din ce cauza ? N-are legatura cu Xbox LIVE. Ceva bug nou in joc ? Si eu am jucat ieri cateva meciuri din care unul asa cum zici tu, cu "speed hack". Nasol de tot, bine macar ca e "host migration" cand e lag.

  20. #6540 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și limita de prieteni tot la 100 a rămas. Incredibil.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts