Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 334 of 788 FirstFirst ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 434 ... LastLast
Results 6,661 to 6,680 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6661 SP
    Banned Spyker's Avatar
    daca am consola modata soft mai am garantie? sigiliul nu a fost rupt

  2. #6662 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    nope

  3. #6663 SP
    Banned Spyker's Avatar
    cum sa nu? doar n-am umblat in ea

  4. #6664 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca e banata numai ai garantie, daca nu e banata e posibil sa o primeasca. Depinde si de unde ai cumparat-o.

  5. #6665 SP
    Banned Spyker's Avatar
    nu e banata, e modata soft si nu am intrat pe net cu ea

  6. #6666 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca garantia este oferita de best, ia-ti gandul. s-au fript si le verifica. dar tu poti incerca
    nu te costa nimic si in plus inafara de refuz de garantie nu ai ce pierde

  7. #6667 SP
    Member stanzor's Avatar
    cum se pot scoate pozele din forza motor sport 3???adica sa le pun pe stick de exemplu???se poate???

  8. #6668 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  9. #6669 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Un controller de xbox360 cu ce tip de surubelnita se poate desface? THX

  10. #6670 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ia uite o reducere interesanta de 15 lire la pachetul de 2100 ms points uk.
    nu am incercat, dar poate ajuta pe cineva

    FREE CODE - GET 2100 XBOX POINTS FOR ONLY �4 DELIVERED on eBay (end time 16-Apr-10 02:22:28 BST)

  11. #6671 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxx_862006 View Post
    Un controller de xbox360 cu ce tip de surubelnita se poate desface? THX
    Torx T8

  12. #6672 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post

    Se pare ca oricand deschid cate un link, apare moaca lui Justin Bieber......

  13. #6673 SP
    Junior Member mazda20xx's Avatar
    O intrebare buclucasa
    Daca tot merge cu stick-ul de ce n-ar merge si cu un hard extern de XXGb??

  14. #6674 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by mazda20xx View Post
    O intrebare buclucasa
    Daca tot merge cu stick-ul de ce n-ar merge si cu un hard extern de XXGb??
    Pentru ca limita este de 16GB, dar din cate stiu poti pune 2 stickuri si iasa 32GB

    "Using a compatible flash drive over 1 GB, you can reserve a maximum of 16 GB for profiles, game saves, and downloadable content"

  15. #6675 SP
    Banned Spyker's Avatar
    Pentru cei care nu au conectata consola la net, vi s-a intamplat vreodata sa vi se stearga niste fisiere si sa fiti nevoiti sa faceti update din nou? si daca da din ce cauza?

  16. #6676 SP
    Junior Member mazda20xx's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Pentru ca limita este de 16GB, dar din cate stiu poti pune 2 stickuri si iasa 32GB

    "Using a compatible flash drive over 1 GB, you can reserve a maximum of 16 GB for profiles, game saves, and downloadable content"
    Unde gasesc si eu detalii despre ultimul update?

    ---------- Post added 08-04-2010 at 02:42 PM ----------

    Quote Originally Posted by Spyker View Post
    Pentru cei care nu au conectata consola la net, vi s-a intamplat vreodata sa vi se stearga niste fisiere si sa fiti nevoiti sa faceti update din nou? si daca da din ce cauza?
    Mie mi s-a intamplat ceva asemanator dar eu am intrat pe live, iar la mine asta a inceput sa se intample cand hardul n-a mai vrut sa mearga bine spre deloc (sper sa nu fie si cazul tau)

  17. #6677 SP
    Banned Spyker's Avatar
    si ti sa stricat de tot hardul? eu am consola de cateva luni iar dupa ce am facut update de pe stick nu se mai blocheaza consola si imi merg jocurile, credeam ca o sa dea rrod

  18. #6678 SP
    Junior Member mazda20xx's Avatar
    Eu am cumparat-o in decembrie si dupa ce m-am jucat vreo 2 saptamani Fortza motorsort 3 a inceput cu niste blocaje in joc si nu-mi mai incarca texturile si dupa a inceput sa-mi faca figuri l-am facut o data sa mearga si acum, ca mi s-a mai stricat odata, ma chinui sa caut un raspuns pe net. Ma bucur totusi ca s-au gandit sa bage faza cu stick-ul. Totusi dupa cum ti-am zis sper sa nu fie aceleasi lucru

  19. #6679 SP
    Banned Spyker's Avatar
    Quote Originally Posted by mazda20xx View Post
    Eu am cumparat-o in decembrie si dupa ce m-am jucat vreo 2 saptamani Fortza motorsort 3 a inceput cu niste blocaje in joc si nu-mi mai incarca texturile si dupa a inceput sa-mi faca figuri l-am facut o data sa mearga si acum, ca mi s-a mai stricat odata, ma chinui sa caut un raspuns pe net. Ma bucur totusi ca s-au gandit sa bage faza cu stick-ul. Totusi dupa cum ti-am zis sper sa nu fie aceleasi lucru
    ce coincidenta si eu tot din decembrie o am, tot la forza 3 mi se bloca jocul, dar a mea e jasper si sper sa nu dea rrod, acuma am 2 intrebari
    De ce mi s-au sters fisierele alea si am fost nevoit sa fac update de pe stick din nou?
    Sa fie de la vreo pana de curent? sau hdd-ul e pe duca...

  20. #6680 SP
    Junior Member mazda20xx's Avatar
    Sincer, nu stiu.
    Dar am ajuns la o concluzie NU MA MAI JOC FORZA MOTORSPORT 3. In ambele cazuri la mine s-a intamplat dupa ce m-am jucat un timp indelungat FM3
    Oricum succes in cautarea ta, daca gasesti un raspuns da-mi si mie un semn de viata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts