Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 421 of 788 FirstFirst ... 321 371 411 419 420 421 422 423 431 471 521 ... LastLast
Results 8,401 to 8,420 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8401 SP
    Member esop's Avatar
    multumesc kside. un post la obiect, explicat bine. am folosit search pe forum si cred ca am luat pe putin jumatate din threads la citit. vroiam sa stiu cat mai multe inainte sa iau o decizie. thanks again.

  2. #8402 SP
    Member poolonik's Avatar
    Quote Originally Posted by kside View Post
    Tot 32" si rezolutie FullHD (1920x1080) maximul e 1.5m [url="http://en.wikipedia.org/wiki/
    Jocurile de consola sunt gandite pt a vedea tot ce trebuie de la 2-3m asa ca nu-ti fa griji ca nu vezi tot ce conteaza pe un 32-37" de la 3m. [/quote]
    Am un samsung fullhd de 32" de la 1.5-2 m vad perfect, ce trece de aceasta distanta nu ma simt confortabil in timpul jocului ,pierd detalii.De exemplu la jocuri cu impuscaturi daca sta cineva pitit dupa boscheti ,cladiri nu ii mai vezi. Chiar si la fifa distanta mare deranjeaza. Suntem un grup de 4 persoane care jucam si toti avem aceiasi preferinta in legatura cu distanta fata de tv. Acum cine stie poate avem noi probleme cu ochii.

  3. #8403 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Noul xbox.com ( de maine ) Xbox.com Update (10/10) - a set on Flickr

  4. #8404 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    in primul rand mai invata sa scrii/vorbesti. in al doilea rand, cumparati jocuri originale, o consola nemodata si nu vei avea nevoie de nimic ca sa sicronizezi "trofeele"

    PS: cel putin la asta cred ca te-ai referit
    Offtopic: nu vreau sa fiu rau, dar asta e un fel de "rade ciob de oala sparta"...scuza-ma acum.

  5. #8405 SP
    Member donatelo's Avatar
    Cine ma poate ajuta si pe mine
    Caut pe cineva care sa modeze console in Brasov

  6. #8406 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    trimite consola lu donely ti.o modeaza si ti.o trimite inapoi

  7. #8407 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    salut ... stiti cumva daca as putea sa connectez consola la un laptop prin hdmi?

  8. #8408 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    banuiesc ca daca are laptopu iesire hdmi merge

  9. #8409 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    pai da are ... este un msi gx723

  10. #8410 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Stie cineva?

    1. stie cineva un magazin de SH pt console? ma intereseaza un controler fara fir care sa nu aiba sparta partea din spate. Al meu a cazut si s-a spart. Suportul de baterii numai poate sta la locul lui.
    2. daca a desfacut cineva un controler si poate sa-mi spuna sau sa-mi trimita un link cu film cum se schimba partea din spate de la controler.


    merci
    Ltcol

  11. #8411 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar

  12. #8412 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    banuiesc ca daca are laptopu iesire hdmi merge
    Quote Originally Posted by robertBBC View Post
    pai da are ... este un msi gx723
    scuzati-ma ca intervin, dar nu e evident? iesire? e ca si cum ai zice ca vrei sa conectezi X360 la PS3 cu cablu Hdmi prin "iesirea" Hdmi al PS3...

  13. #8413 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Demo pe marketplace
    Am jucat 2 episoade din serie și pe PS2 - good stuff (pentru cine iubește genul ăsta de jocuri)

  14. #8414 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post



    Offtopic: nu vreau sa fiu rau, dar asta e un fel de "rade ciob de oala sparta"...scuza-ma acum.
    recunosc ca la "cumparati" am gresit, chiar nu stiu ce am avut, dupa cum vezi in mod normal scriu corect. nu am nicio scuza ca nu am citit postul de doua ori, recunosc ca am gresit,

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu se poate. vinde jocul si cumpara-ti unul full english.
    dar sa scrii se scrie cu doi "i" . se mai intampla asta e...

    PS: nici eu nu vreau sa fiu rau, dar asta e un fel de "rade ciob de oala sparta"

    PSS: nu ma crezi, check this out http://www.cinziadraghici.de/tag/sa-scri-sau-sa-scrii/

  15. #8415 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Se pare ca nu m-ai inteles.. Am boldat cu rosu "scrii/vorbesti" ca sa subliniez de ce te-ai luat de el. Stiu si eu ca se scrie cu doi de "i". in fine, sa terminan cu off-topicul, dauneaza grav thread-ului.

  16. #8416 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Se pare ca nu m-ai inteles.. Am boldat cu rosu "scrii/vorbesti" ca sa subliniez de ce te-ai luat de el. Stiu si eu ca se scrie cu doi de "i". in fine, sa terminan cu off-topicul, dauneaza grav thread-ului.
    fii mai explicit data viitoare. data viitoare taxeaza-ma pe asta: http://www.consolegames.ro/forum/f69...gii-forumisti/. last post here.

  17. #8417 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Home - Xbox.com New Look

  18. #8418 SP
    Junior Member simo1988's Avatar
    as dori sa va intreb vreau sa mi iau un xbox 360 utilizta dar nu stiu ce aleg ce firmware ce versiunea nu ma pricep prea mult va rog sa mi ajutati

  19. #8419 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by simo1988 View Post
    as dori sa va intreb vreau sa mi iau un xbox 360 utilizta dar nu stiu ce aleg ce firmware ce versiunea nu ma pricep prea mult va rog sa mi ajutati
    imi lacrimeaza ochii, ba de ras, ba de plans

  20. #8420 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    parca merge mai aiurea decat inainte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts