Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 431 of 788 FirstFirst ... 331 381 421 429 430 431 432 433 441 481 531 ... LastLast
Results 8,601 to 8,620 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8601 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Trage din laterale de faceplate pana cand iese afara. Apoi poti aseza ce vrei tu, numai sa nu-l fi rupt.
    Gata, am reusit.... Nu l-am rupt.
    D-mne da sensibil e...

  2. #8602 SP
    Junior Member Die Krupps's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Krupps intrucat la varianta originala a jocului nu exista problema asta...chiar nu cred ca are cum sa te ajute cineva aici, de aia iti sugeram alt forum/locatie unde se discuta deschis despre asemenea lucruri.

    Ms,cred ca o sa urmez sfatul tau.Am uitat sa precizez daca stie cineva de aici raspuns la problema mea,PM sa nu apara discutii contradictorii sau,,flame" pe forum.Multumesc

  3. #8603 SP
    Junior Member semira's Avatar
    Buna,
    M-am inscris si eu pe forumul vostru pentru a va cere parerea.As vrea sa ii fac cadou sotului meu un xbox 360. Ideea este ca nu imi permit sa il cumpar nou, asa ca am gasit un anunt online in orasul in care locuiesc care suna asa:" vand xbox 360 cu hdd 20gb 2 joystic modat cu 5 jocuri pret 700 ron". L-am sunat pe tip si l-am intrebat despre consola, mi-a spus ca are toate cablurile si accesoriile necesare.Si mi-a zis ca pot sa il vad si sa ii fac o proba. Dat fiind ca nu ma prea pricep sa-mi spuneti daca pretul e ok si ce ar mai trebui sa il intreb pe tip sau de ce informatii as avea nevoie sa stiu daca e ok sau nu consola. Va multumesc anticipat!

  4. #8604 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sincer daca ai posibilitatea cel mai simplu ar fi sa ii comanzi una noua de pe amazon.co.uk, exista o oferta acum cu 2 jocuri + un cablu HDMI , totul ~ 780 RON cu tot cu transport

    Amazon.co.uk: Xbox 360 4GB Bundle Offer: PC & Video Games

    Cu consolele la mana a 2-a nu se stie niciodata ce primesti sau cat timp o sa mai functioneze...plus ca fiind modata nu o va putea folosi online ceea ce ii cam scade din farmec.

  5. #8605 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Sa te uiti pe spate la consola in stanga si sa vezi ce amperaj are consola, daca e 12 e ok (e jasper) daca nu si e mai mare cifra atunci iti recomand sa n-o iei. Pt ca e falcon sau chiar mai rau si e risc mare de defectare + ca nu sti ce vechime are.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8606 SP
    Junior Member semira's Avatar
    Ok va multumesc pt informatie deocamdata, merg mai tarziu sa o vad si vin mai spre seara sa va spun anul fabricatiei si dak consola are amerajul de 12.

  7. #8607 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    semira sincer acum..pentru 80 de lei diferenta chiar nu merita deranjul..dupa cum ziceam, chiar nu ai cum sa iti dai seama daca consola are defecte doar dintr-o singura privire...poate ai impresia ca economisesti acum dar de fapt iti asumi un risc foarte mare...

  8. #8608 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu speram ca noul update sa aduca un equalizer pentru music player. Cand ascult muzica de la Xbox, baraie/caraie boxele. La U TV sau alte posturi pentru muzica nu am nici o problema.

    Nu a observat nimeni? Parca sunetul in chat/party e mult mai CLAR!

  9. #8609 SP
    Member daredevil's Avatar
    De unde pot face si eu ros de un memory unit bun?(de preferat 2gb in sus) ca am cautat pe google dar nu gasesc nimic....

  10. #8610 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    De unde pot face si eu ros de un memory unit bun?(de preferat 2gb in sus) ca am cautat pe google dar nu gasesc nimic....
    Normal că n-ai găsit. Nu există așa ceva. Capacitatea maximă a unui MU este de 512MB.

    ...el o căutat pe google.

  11. #8611 SP
    Member daredevil's Avatar
    sa mori tu?atunci ce e asta?

  12. #8612 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Nu este memory unit original microsoft.Daca vrei, cumpara-ti unul microsoft si iti pui alt card in loc si ai rezolvat problema.Oricum, nu vad pentru ce iti trebuie 2gb pentru savegame.

  13. #8613 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ăla nu e un MU official, amatorule (ca să nu zic prostalăule). Citește titlul clipului.

    sa mori tu?
    ...da să moară - știi tu mai departe cine.

  14. #8614 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Sa mori tu ? Costa mai putin un stick de 2-4 GB decat un Memory Unit de 512... frumoasa exprimarea avand in vedere ca nu sti ceva si cauti raspunsuri si cand ti le ofera cineva ii iei la trei

  15. #8615 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Off: Vreo idee ce fac cei de la Thehut/Zavvi cu produsele care au carcasa damaged ....dupa ce le trimitem inapoi ?

  16. #8616 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Păreri personale despre noul dashboard:

    [+]
    • combinația de culori - e delicioasă (yam!)
    • sunetul
    • mecanica
    • efectele
    • fonturile
    • informațiile suplimentare pe care le afișează la orice update
    • au remediat problema cu ora (acum merge bucurești să trăiești... +2GMT)
    • e rapid (să nu exagerăm)
    [-]
    • Au cam �ncurcat unele meniuri pe marletplace (vezi link-ul de mai sus cu indie games)
    Alte aspecte n-am �ncercat.

  17. #8617 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am luat si eu Pinball FX2,e super tare!

  18. #8618 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Am luat si eu Pinball FX2,e super tare!
    That's the spirit ! Nu o sa iti para rau de achizitie

  19. #8619 SP
    Member daredevil's Avatar
    Eu n-am luat la 3 pe nimeni
    si cat despre raspunsul lui naz eu nu stiu ce stick imi trebuie daca imi dai niste recomandari ar fi foarte bine

  20. #8620 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Orice stick de la 2 Gb la 16 GB.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  4. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts