Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 547 of 788 FirstFirst ... 47 447 497 537 545 546 547 548 549 557 597 647 ... LastLast
Results 10,921 to 10,940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10921 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Are careva dintre voi un max shooter pro? Mi-a ajuns azi unul si nu stiu cum sa il fac sa mearga bine! Tastatura merge excelent dar mouse-ul merge incredibil de prost!! De fiecare data cand misc din el se misca tinta la joc incredibil de brusc si imprecis! Ajutati-ma va rog!!! Stima!

    ---------- Post added 02-09-2011 at 09:54 PM ----------

    Oare ar fi din cauza faptului ca mouse-ul pe care il folosesc e cu laser si nu optic?! Ajutati-ma!

  2. #10922 SP
    Junior Member vex_005's Avatar
    da nu mai bine folosesti tu controlerul

  3. #10923 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Chiar m-a ajutat acest reply!!!(sarcasm) Ti se pare ca sunt de parare ca imi place sa folosesc un controller de vreme ce am cumparat un adaptor care e scump pentru ce ofera?! Nu vreau sa fiu nepoliticos dar ma poate ajuta cineva?

  4. #10924 SP
    Junior Member vex_005's Avatar
    ok imi cer eu scuze daca te am ofensat invreun fel...doar ca sincer nu e "fair" sa pui mouse si tastatura la un xbox...nu de alta dar te mai intrebi cum de joaca unii asa bine mw2 si black ops...din motiv ca multi fac ce faci tu...vrei mouse si tastatura ramai la pc

  5. #10925 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Nu cred ca ma jucam prea mult cu adaptorul, am vrut sa vad si eu cum e sa joci BFBC2 cu mouse si tastatura deoarece nu am chef/timp/bani sa imi upgradez pc-ul in fiecare an! Dar nu inteleg ce are adica nu pot crede ca asa ar trebui sa se comporte mouse-ul deoarece este imposibil sa joci! Eu cred ca porblema este mouse-ul meu care e cu laser, am sa incerc si cu unul optic sa vad daca merge si revin cu raspuns! Stima!

  6. #10926 SP
    Banned haosman's Avatar

  7. #10927 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    la un xbox360 slim de 4 gb se poate face cumva sa adaugi un HDD extern sau unul de la un xbox360 vechi(fat?) pe care sa instalezi jocurile?

  8. #10928 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Daca ii schimbi masca cu una care sa se potriveasca pt slim ...da. Sunt niste tutoriale pe youtube --->

  9. #10929 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Am si eu 2 intrebari: am pe xbox slim lt+ 1.91.Pot sa fac eu update la lt+ 1.92 fara sa risc sa-mi brickuiesc consola? Cum pot conecta un xbox la un monitor de laptop? Ma poate ajuta cineva?

  10. #10930 SP
    Junior Member clEpsiDdR's Avatar
    am si eu o problema cand incerc sa ma conectez pe live .. imi spune ca nu gaseste dispozitivul hardware .. dau acolo ce dau more info , restart test la un moment dat il gaseste .. dar imi spune ca nu a obtinut o adresa ip .. ce e de facut ca ma dispera .. ?

  11. #10931 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cred ca merge cu cip. Am eu Alladin XT plus, nou. Ma documentez si te anunt. Cu cip poti pune si HDD mai mare.

  12. #10932 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    La ce xbox te referi la solutia cu chip Aladdin (cred ca la cel classic).??

  13. #10933 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #10934 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Is This a Sign of Microsoft's Japanese Retreat?
    Microsoft's booth this year is a shadow of the enormous booth it had in 2010. Last year was a good show, I thought, with big announcements. This year's show looks to be a good one to. Sony and Japanese studios will be showing loads of new stuff.
    Attached Images Attached Images map.jpg

  15. #10935 SP
    Junior Member Alex Doroftei's Avatar
    Salut!Eu sunt nou pe forumul asta si vreau si eu un raspuns cat mai rapid la urmatoare intrebare.Daca regiunea mea de pe xbox live este pe Canada se poate sa imi dau comanda de puncte din romania ?

  16. #10936 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Doroftei View Post
    Salut!Eu sunt nou pe forumul asta si vreau si eu un raspuns cat mai rapid la urmatoare intrebare.Daca regiunea mea de pe xbox live este pe Canada se poate sa imi dau comanda de puncte din romania ?
    Da.

  17. #10937 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Doroftei View Post
    Salut!Eu sunt nou pe forumul asta si vreau si eu un raspuns cat mai rapid la urmatoare intrebare.Daca regiunea mea de pe xbox live este pe Canada se poate sa imi dau comanda de puncte din romania ?

    da dar sa fi atent ce cumperi ca este pe regiuni .... sa iei pt canada Xbox Live vezi in meniu in stanga.

  18. #10938 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Doroftei View Post
    Salut!Eu sunt nou pe forumul asta si vreau si eu un raspuns cat mai rapid la urmatoare intrebare.Daca regiunea mea de pe xbox live este pe Canada se poate sa imi dau comanda de puncte din romania ?
    Daca te referi la puncte cumparate de pe GameShop, nu poti deoarece acestea sunt valabile numai pentru Europa. Poti gasi coduri la preturi bune aici.

  19. #10939 SP
    Junior Member Alex Doroftei's Avatar
    multumesc

  20. #10940 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Pana la easy homebrew si stereoscopic 3d (care mi se pare foarte fain) va prezint episodul "de ce ti-e frica, nu ai cum sa scapi" din sezonul "xbox fara garantie": Eroare E20. In termeni tehnici, se f#$u' ramul sau legatura cu el.
    pam pam
    Attached Images Attached Images img_0387.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts