Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 574 of 788 FirstFirst ... 74 474 524 564 572 573 574 575 576 584 624 674 ... LastLast
Results 11,461 to 11,480 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11461 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Omul ala e ca o maimuta cu un controller in mana. Urla si zbiara, se enerveaza ca un copil de 3 ani.

  2. #11462 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    omul ala e ca o maimuta cu un controller in mana. Urla si zbiara, se enerveaza ca un copil de 3 ani.
    beastblood )

  3. #11463 SP
    Junior Member Paksi's Avatar
    9-11 free weekend la LIVE!!!!!
    Attached Images Attached Images xmas_2011_en-gb_hero.jpg

  4. #11464 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    @muggs: Si eu am LG Optimus 7 ca si tine. Tu ai reusit sa-ti cumperi aplicatii si jocuri de pe Marketplace?

  5. #11465 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu...si crede-ma ca am incercat Nu merge nici cu card virtual nimic, no dice, singura solutie, sa accepte ms points, ca localizare in RO nu vad prea curand.

  6. #11466 SP
    Member Harilip's Avatar
    In Romania indiferent pe ce regiune e facut account ul, nu merge sa folosim Zune nici macar pentru filmuletele gratuite?
    noi chiar nu putem sa folosim Zune!?

  7. #11467 SP
    Junior Member clEpsiDdR's Avatar
    am si eu o intrebare .. la batman arkham city cum gasesc locatiile unde ridler isi tine ostatecii ? nu am inteles care e treaba cu "bossi" aia verzi si cu intrebarile alea + trofeele ..

  8. #11468 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by clEpsiDdR View Post
    am si eu o intrebare .. la batman arkham city cum gasesc locatiile unde ridler isi tine ostatecii ? nu am inteles care e treaba cu "bossi" aia verzi si cu intrebarile alea + trofeele ..
    Intreaba pe thread-ul jocului: http://www.consolegames.ro/forum/f60...y/index30.html

  9. #11469 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Am incercat ceva chestii noi aseara, in primul rand aplicatia Xbox Companion de pe WinPhone, pe langa faptul ca poti controla meniurile ca un remote, poti gasi info legate de filme/jocuri, are un quiclaunch misto pentru toate jocurile de pe consola !

    Am instalat si Dailymotion si Muzo ? sau ceva de genul, 2 servicii de video stream destul de ok

  10. #11470 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    as avea o intrebare ... am wireless edimax ... si internet de la RDS daca ma conectez la xbox live prin wireless e ok merge dar la MW 3 la matchmaking nu imi gaseste doar vreo 2 - 3 ... dar daca bag direct cablu de la rds imi gaseste 50 dar ma deconecteaza din senin si cand e lumea mai draga trebuie sa ma conectez din nou la live etc ... ce ar trebuii sa fac ?

  11. #11471 SP
    Junior Member anakin70000's Avatar
    Daca am modat consola xbox slim cu RGH, si il conectez la internet, cu Live-ul dezactivat, mi se poate intampla ceva?

  12. #11472 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by anakin70000 View Post
    Daca am modat consola xbox slim cu RGH, si il conectez la internet, cu Live-ul dezactivat, mi se poate intampla ceva?
    Nu patesti nimic

  13. #11473 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by anakin70000 View Post
    Daca am modat consola xbox slim cu RGH, si il conectez la internet, cu Live-ul dezactivat, mi se poate intampla ceva?
    Daca dezactivezi conexiunea la Xbox Live din Dashlaunch (setand pe true optiunile liveblock si livestrong) si Parental Control n-ar trebui sa patesti nimic.

  14. #11474 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Youtube !

  15. #11475 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Ii destul de enervanta cautarea pe YouTube din cauza formatului tastaturii virtuale dar ca redare video si interfata sunt super multumit de cum se prezinta.

  16. #11476 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pe US inca e "coming soon"....

  17. #11477 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Ii destul de enervanta cautarea pe YouTube din cauza formatului tastaturii virtuale dar ca redare video si interfata sunt super multumit de cum se prezinta.
    Cred ca cel mai important e ca suporta playlists...restul e cancan

  18. #11478 SP
    Junior Member astral2k5's Avatar
    Functioneaza searchul cu bing in modul offline?
    Am facut update si nu apare optiunea bing in meniu.

  19. #11479 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pai cum ai vrea sa functioneze ? Are nevoie de net ca sa interpreteze sunteul..nu mai zic de rezultate

  20. #11480 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    E super tare dashboard-ul asta impreuna cu Kinect.
    Ia sa testez si eu Youtube diseara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts