Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 660 of 788 FirstFirst ... 160 560 610 650 658 659 660 661 662 670 710 760 ... LastLast
Results 13,181 to 13,200 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13181 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by mindreader View Post
    Am un x-box slim 250GB , MFR date: 14-06-2011 , merge modat? ce modare recomandati? e vrouna in care pot sa mai folosesc netul?

  2. #13182 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by mindreader View Post
    Am un x-box slim 250GB , MFR date: 14-06-2011 , merge modat? ce modare recomandati? e vrouna in care pot sa mai folosesc netul?

    Mai citeste regulamentul si ai sa vezi ca aici nu se vorbeste despre modareEu iti recomand sa nu o modezi , daca o modezi se strica

  3. #13183 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu exista niciun alineat/rand din regulament care sa interzica discutiile despre modare...

    doar:
    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.
    si pedeapsa:
    Warez / piraterie - se acorda 2 puncte - expira in 14 zile

  4. #13184 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din moment ce a intrebat si ce modare sa faca pentru a mai folosi netul, cred ca se subintelege de ce vrea sa modeze consola, si anume sa pirateze jocuri. Motivul pentru care a fost trimis spre regulament a fost doar pentru a nu se ajunge din nou la discutii despre piraterie.

  5. #13185 SP
    Junior Member kradzor's Avatar
    Am si eu o intrebare gold sub de pe cheap xbox live codes e pentru conturile din uk nu? nu pentru us presupun ca vad pretul in lire .

  6. #13186 SP
    Manager paul's Avatar
    Toate subscriptions-urile de Gold de la ei sunt worldwide.

  7. #13187 SP
    Junior Member adobobby's Avatar
    Cum as putea sa repar un cd zgariat sau merge reparat?Tocmai s-a zgariat ultimul joc achizitionat,care avea 2 zile,printr-o neglijenta a unui prieten.A lovit Xbox-ul care era in "picioare",iar cand a cazut bine-nteles s-a zgariat.Multumesc,

  8. #13188 SP
    Junior Member Zuuman's Avatar
    si eu am avut un dvd zgariat lam reparat la un magazin care inchireaza dvduri

  9. #13189 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Din moment ce a intrebat si ce modare sa faca pentru a mai folosi netul, cred ca se subintelege de ce vrea sa modeze consola, si anume sa pirateze jocuri. Motivul pentru care a fost trimis spre regulament a fost doar pentru a nu se ajunge din nou la discutii despre piraterie.
    Mersi tudyniuz , tocmai de asta am si spus de regulament , dar nah ce sa faci cu altii...

  10. #13190 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    daca tot va place sa umblati cu regulamentul/legea in gura...in drept nu exista "a se subintelege"..

    de asemenea eu propun sa-l numim pe Boghy02 gardianul regulamentului ..e de departe fanul no1

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Mai citeste regulamentul si ai sa vezi ca aici nu se vorbeste despre modareEu iti recomand sa nu o modezi , daca o modezi se strica
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Daca si vinzi , esti obligat sa pui preturiCiteste regulamentul
    Free up
    Btw daca tot nu ai preturi ofer 35 de ron pe castlevania
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Ia pune tu mana si citeste regulamentulSi atunci vei observa mai multe lucruri care trebuia sa le faci...
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Ar trebui sa citesti regulamentul si dupa ce citesti , vei observa ca aici nu se discuta despre modare & piratare si nu se incurajeaza asa ceva...Da nah e foarte greu sa citesti 1 minut un regulament...
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Da eu spun ca intentionat o fac.Este asa de greu sa citesti un regulament??
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Mai continua tu cu discutii cu neoriginale si vezi ce mic/mare ban te pasteMai citeste regulamentulVad ca toti astia noi , nu stiti sa cititi regulamentul.Incearca poate poti
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Ia citeste regulamentul rareshica.Voi chiar nu citit posturile , au mai fost altii cu intrebari de console modate pe acest thread si s-a spus ca nu ai voie sa vorbesti de piraterie.Chiar este asa de greu sa citesti 2-3 minute un regulament??
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Referitor la a 2 a intrebare a ta: Citeste regulamentul.Mai fratilor cand va faceti cont , e greu sa cititi regulamentul?
    Nu ai voie cu intrebari warez pe acest forum , decat pe pagina dedicata acestui scop.Uite aici - http://www.consolegames.ro/forum/f88...-360-slim-wii/
    Fii sigur ca citesti regulamentul , ca apoi iar te vad pe alta sectiune.Numai bine

  11. #13191 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Buna asta , vad ca ai foarte mult timp liberMersi ca imi cauti posturileKeep up the good work

  12. #13192 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Vezi sa nu iti spună tudy ca ai prea mult timp liber, am vazut ca e gelos.
    LE prea multa vrajba

  13. #13193 SP
    Junior Member yoyoz2's Avatar
    am si eu o intrebare as dori sa imi cumpar un xbox 360 si m am orientat catre cel care este la emag si de altfel in multe magazine, xbox 360 slim de 4 Gb la 840, as dori sa stiu daca acest model se poate ....... si daca da ce fel de ........ este posibila cea cu care poti rula jocul dupa dvd sau cea cu care poti rula jocul dupa stick sau hard si de altfel daca este un model bun de xbox acest model pe care l am ales,va multumesc si astept raspunsuri

  14. #13194 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Cu nici un model nu o sa poti rula jocuri de pe stick sau dvd.Trebuie sa cumperi jocuri originale.Cine ti-a spus chestia aia, te-a pacalit.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  15. #13195 SP
    Junior Member tunoi's Avatar
    Salutare,

    O intrebare legata de noul update la soft-ul Xbox. Merita sa iti faci upgrade la Live Gold pentru Internet Explorer?

    Merci de raspuns

  16. #13196 SP
    Junior Member adobobby's Avatar
    Quote Originally Posted by adobobby View Post
    Cum as putea sa repar un cd zgariat sau merge reparat?Tocmai s-a zgariat ultimul joc achizitionat,care avea 2 zile,printr-o neglijenta a unui prieten.A lovit Xbox-ul care era in "picioare",iar cand a cazut bine-nteles s-a zgariat.Multumesc,
    Ma poate ajuta cineva?Unde as putea sa-l repar?

  17. #13197 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Are cineva vreo idee de ce nu pot juca Fallout 3 instalat? Doar de pe DVD. Povestea: am luat fallout 3 GOTY, dvd 2 nu ma lasa sa-l instalez ca am slim de 4gb, si am instalat doar DVD1, jocul propriu-zis. Dar cand ii dau play imi zice: "The game couldn't start. Please download the game again". Daca vreau sa ma joc de pe DVD e ok.

  18. #13198 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionut Bostan View Post
    Salutare,

    O intrebare legata de noul update la soft-ul Xbox. Merita sa iti faci upgrade la Live Gold pentru Internet Explorer?

    Merci de raspuns
    Intrebi daca ai Silver se merita sa-ti iei Gold ca sa poti accesa Internet Explorer ?

    Quote Originally Posted by Trusk View Post
    Are cineva vreo idee de ce nu pot juca Fallout 3 instalat? Doar de pe DVD. Povestea: am luat fallout 3 GOTY, dvd 2 nu ma lasa sa-l instalez ca am slim de 4gb, si am instalat doar DVD1, jocul propriu-zis. Dar cand ii dau play imi zice: "The game couldn't start. Please download the game again". Daca vreau sa ma joc de pe DVD e ok.
    Fara DVD, instalat sau nu, nu poti juca.

  19. #13199 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Fara DVD, instalat sau nu, nu poti juca.
    Asta stiu. Problema mea e ca-mi da o eroarea pe care am descris-o cand vreau sa joc jocul instalat pe hdd, cu dvd inauntru.

  20. #13200 SP
    Junior Member vasss's Avatar
    Salutare!
    Intrebarea mea este: Imi pot schimba interfata in engleza pe x-box?Mi-am cumparat consola din Italia iar cand sunt offline e in engleza interfata dar in momentul in care se conecteaza pe xbox live se schimba limba in italiana si ma dispera.Are legatura cu DVD Region ?

    Multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts