Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 702 of 788 FirstFirst ... 202 602 652 692 700 701 702 703 704 712 752 ... LastLast
Results 14,021 to 14,040 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #14021 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ai card bancar de Romania? Daca da, s-ar putea sa nu poti cumpara cu el, deoarece Romania nu are acces la XBOX LIVE. Trebuie sa folosesti carduri preplatite.

  2. #14022 SP
    Member Rukax's Avatar
    Sunt singurul la care jocul Deus Ex human Revolution merge putin sacadat in unele zone din oras?

  3. #14023 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fă-i update, la mine a mers ok, dar pe ps3

  4. #14024 SP
    Member Rukax's Avatar
    Din pacate nu-i pot face update...eh acum sunt nevoit sa-l joc asa

  5. #14025 SP
    Junior Member Robert07's Avatar
    Daca fac alt cont pentru xbox,pot sa copiez din contul vechi achievmenturile si gamertagul?
    Am facut schimb de regiune de la United la States la Romania (de altfel o tampenie pt ca in Romania nu-ti poti lua membership ca nu are subscriptions aici Microsoftul) si acuma vreau sa schimb inapoi ca sa-mi iau Live Gold.
    Cum sa procedez,inafara de a astepta 3 luni pt a-mi schimba din nou regiunea?

  6. #14026 SP
    Junior Member PROAlinMaster's Avatar
    Doar sa incepi totul de la început . Aceasi prostie am facuto si eu , nourocul meu e ca mai am încă un cont si asa pot astepta linistit 3 luni. Alta solutie inafar de a astepta si sa iti faci alt cont sa o iei de la început nu prea ai

    @catalineatza08 Am card bancar de romania , dar cu paypal-ul am cumpărat de la ei aplicării si jocuri pentru Windows Phone . Toata problema e ca de pe site-ul lor îmi da o eroare la paypal , din cate am citit la ei pe forum au ceva eroare si trebuie sa tot încerc , in fine . Mersi oricum

  7. #14027 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    In ciuda review-urilor proaste despre mmoga.com, eu am primit codul in nici mai mult nici mai putin de 2 secunde, si am platit prin paysafecard.

  8. #14028 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    De astăzi este valabil pe Xbox Live: Twisted Pixel Games Bundle la 800 msp.
    It contains four full Xbox LIVE Arcade titles: “The Maw,” “Splosion Man,” “Comic Jumper,” and “Ms. Splosion Man.”

    Nu știu dacă este ofertă limitată ca timp, dar prețul este mai mult decât excelent!

  9. #14029 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Splosion Man e mortal.

    Splosion Man Giant Bomb

  10. #14030 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Si eu recomand mmoga.com am luat 2x 800 MP si a venit in 3 min,Luni imi iau iara live

  11. #14031 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by alexqw View Post
    Si eu recomand mmoga.com am luat 2x 800 MP si a venit in 3 min,Luni imi iau iara live
    Chiar ma mir de ce sunt review-uri proaste pe net. Inainte sa cumpar am scris pe google "is mmoga.com safe" si am vazut tot feluri de review-uri cum ca ar fi fake si ar lua banii degeaba, dar era singura solutie pentru mine deoarece nu stiu ce sa fac ca sa imi mearga paypal-ul...asa ca am riscat si am avut surpriza sa vad un e-mail de la ei chiar dupa ce am dat "Plateste" . Asadar recomand mmoga.com !

  12. #14032 SP
    Member eneea's Avatar
    e misto splosion man, din pacate nu l-am terminat, dar nu mai stiu din ce cauza , e in lista mea de "have to finish"

  13. #14033 SP
    Junior Member webdevst's Avatar
    Exista undeva posibilitatea de a seta pe default Storage device-ul pentru salvari? La fiecare intrare intr-un joc, in da lista cu HDD, Internal memory si Cloud. Vreau sa pun HDD pe default, si sa nu ma mai intrebe...

    O alta intrebare ar fi: pe ce regiune este mai avantajos sa ai contul de live? US sau UK? Eu am pe US, insa diferenta de fus orar se cam simte... Dar, am zis eu, ca preturile sint mai bune pe US... Voi ce pareri Pro/Contra aveti?

  14. #14034 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Atunci când sunt prețuri bune, de obicei jocurile nu le poți downloada decât printr-un proxy server... La arcade-uri prețurile sunt identice, având în vedere că le plătești în msp. Eu sunt pe UK, sunt foarte mulțumit.

    Poți dezactiva cloud service din setări, pentru a nu-ți mai apărea și el ca opțiune de salvare.

  15. #14035 SP
    Member cipvas's Avatar
    Stie cineva cand se anunta urmatorul Xbox? Parca se zicea ca prin Aprilie...

  16. #14036 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mi-a disparut Season Pass-ul la Black Ops 2 cand a , aparut pe store Uprising...e ca si cum nu as fi avut vreodata dlc-urile anterioare se poate rezolva cumva ?

  17. #14037 SP
    Member angloma's Avatar
    gold gratis pt weekend, chiar acum ma joc black ops

  18. #14038 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Doar US, Canada, Latin America și Japonia au gratis weekend-ul acesta.

  19. #14039 SP
    Junior Member tatarumarian's Avatar
    Salutari,am o problema aiurea cu xbox-ul, am cumparat un xbox sh modat cu rgh si am pus jocul dishonored +18 si imi cere parola de la control parental,persoana de la care l am luat nu stie nimic despre aceasta.Pot sa o scot cumva?Multumesc.

  20. #14040 SP
    Member eneea's Avatar
    Ai incercat sa faci alt profil?

    ---------- Post added 19-04-2013 at 11:02 AM ----------

    Weekendul asta e Free Xbix live gold weekend la americani, oare se poate sa-mi schimb regiunea pe SUA si apoi sa trec din nou pe EU?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts