Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 788 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 512 ... LastLast
Results 221 to 240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #221 SP
    Member padawan's Avatar
    OK Merci inca odata

  2. #222 SP
    Junior Member cristian's Avatar
    salutare am si eu o intgrebare ar dori cineva sa jucam on line? deoarece m-am saturat sa joc cu englezii astia va astept daca aveti placere!

  3. #223 SP
    Member alalalt's Avatar
    posteaza gamertagul aici: http://www.consolegames.ro/forum/f9-...rd/index4.html
    Apoi adauga-i pe ceilalti in lista ta de prieteni de pe live. Mai mult ca sigur vei gasi pe cineva interesat de un meci

  4. #224 SP
    Junior Member cristian's Avatar

    Mersi

    Multumesc mult pt info!lol

  5. #225 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    left triggerul a inceput sa "chitzaie" , si nu m-ar deranja prea mult dar de cand cu forza si "franarea in secvente" sau whatever deja e destul de enervant , e usor de desfacut padul ? ce ar trebui sa ii fac arcului din trigger ?

  6. #226 SP
    Junior Member cristian's Avatar
    sal din nou din Brasov este cineva?

  7. #227 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    si la mine chitzaie tot LT (lol, defect de fabricatie), mai ales ca print meniul din Too Human navighezi pe orizontala cu LT/RT. de desfacut cred ca e usor. intrebarea e ce trebe facut (inlocuit arcu, uns, frecat, plm etc)?

  8. #228 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    scoateti soarecele din el... dupa un timp isi revine... asa facea si al meu la un moment dat si subit a tacut

  9. #229 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Deja se stie cum se poate inlocuii hardul de xbox360 cu unul WD de 120 gb din seria BEVS.
    Intrebarea este daca se merita schimbarea de la 20 la 120 gb si daca dupa urmatorul big update din toamna cand se presupune ca se vor instala jocurile pe Hdd va conta spatiul mai mare de pe WD de 120 ( asta in ideea de a risca sa fii banat pe Live pt. ca apar mai multe hdd-uri cu acelasi 'hddss.bin').

  10. #230 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    P�nă duminică 14.09.2008, Call of Duty 4 Variety Map Pack costă doar 400 MSP, adică 5 dolari.
    Yep, si double XP: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...y-4-double-xp/

  11. #231 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    salut,mi-am cumparat un xbox 360 acum o luna si nu am jucat niciodata pe live,pt ca nu pot sa ma conectez,incerc sa imi fac cont si nu ma lasa zice network adapter disconected.ce trebuie sa fac???

  12. #232 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ai bagat cablul de net in Xbox 360? Network Adapter Disconected inseamna ca nu ai cablu de net bagat in Xbox 360 sau in router/switch etc.

  13. #233 SP
    Member Bugghy's Avatar
    E posibil sa fie vreo problema daca schimb drive-ul Lite-on al consolei mele cu un Hitachi deja modat soft luat de la alta consola? Ma refer la vreo eroare intre consola si drive. Mersi

  14. #234 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Vorbesti cu Donely.

  15. #235 SP
    Junior Member cristian's Avatar
    Sal cu o intrebare va deranjez caut jocul cod4 sper ca stiti despre ce este vb si nu gasesc un pret cat de cat ma poate ajuta cineva ? va multumesc! din romania daca se poate

  16. #236 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    se intampla ceva daca tin transformatoru de la xbox in priza?

  17. #237 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ciypriyan: fii mai atent unde postezi te rog. Acolo era threadul de intalniri ale consolistilor. Si nu, nu se intampla nimic daca sta transformatorul in priza. La mine sta de vre-o 3 ani

    Moved.

  18. #238 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    @monky , scuze man .multumesc

  19. #239 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    kre avetzi jocuri de vanzare xbox 360 mana a doua doar cwa mai ieftin pls

  20. #240 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Bugghy View Post
    E posibil sa fie vreo problema daca schimb drive-ul Lite-on al consolei mele cu un Hitachi deja modat soft luat de la alta consola? Ma refer la vreo eroare intre consola si drive. Mersi
    In primul rand ca sa il inlocuiesti cu Hitachi trebuie sa ai FW original de la el ca sa ii faci restore si abia dupa aceea sa incepi procedurile de inlocuire, altfel nu este posibila modarea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 788 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 512 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts