Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 788 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 623 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2441 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    tare ma gandesc sa imi cumpar hard de 120 si sa hackuiesc xboxu-l.Nu imi ajunge sa stau cu doar 2 jocuri instalate si tare mi-e frica sa nu ma lase intr-o zi blocul optic.

  2. #2442 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Eu nu m-as ingrijora, sa fiu in locul tau . Personal, am un hdd de 20Gb, stau cu un singur joc instalat, am cateva dlc-uri inca pe hdd si ma descurc. Bine, nici nu joc mai multe jocuri in paralel, de obicei iau un joc si il termin...

    Oricum, daca te lasa blocul optic ai garantie, nu?

  3. #2443 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nu are,el si-a "tunat' xboxul

  4. #2444 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    oricum nu aveam,consola fiind cumparata din italia si la 3-4 luni de la cumparare am luat-o eu.Chiar daca aveam garantie cred ca tot la fel faceam
    Chestia e ca mor cand aud cum face blocu optic la citire,ca eu tin consola si vertical. http://www.consolegames.ro/forum/39319-post130.html

  5. #2445 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, atunci, solutia ta ar fi la Donely, aici pe forum. Cauta-l pe el si sigur stie ce e de facut .

  6. #2446 SP
    Member mishu's Avatar
    Nu mai pot vedea clipuri de pe marketplace,am probleme intrand in party-uri,uneori ii aud sacadat pe altii,in joc vad playerii cu lag,cand downloadez ceva(un trailer de exemplu)merge foarte prost pe cand ceilalti il downloadeaza imediat fara probleme,etc.Aveti vreo idee cum sa rezolv macar una din aceste probleme?

  7. #2447 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Nu mai pot vedea clipuri de pe marketplace,am probleme intrand in party-uri,uneori ii aud sacadat pe altii,in joc vad playerii cu lag,cand downloadez ceva(un trailer de exemplu)merge foarte prost pe cand ceilalti il downloadeaza imediat fara probleme,etc.Aveti vreo idee cum sa rezolv macar una din aceste probleme?
    Se pare ca problema este de la conexiunea ta de internet. Poate este ceva de moment - in functie de provider-ul tau, se poate rezolva de la sine sau, daca persista, va trebui sa-i suni tu.

  8. #2448 SP
    Member mishu's Avatar
    Iar ei o sa-mi zica,ca nu stiu.Le-am zis cand l-au montat ca e posibil sa am problemele acestea iar ei mi-au zis:"Nu stiu!Important e ca ti-a intrat pe live."

  9. #2449 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar

    Cateva intrebari de pe Xbox

    In primul rand, e primul meu post, then welcome me.

    Mi-am cumparat de curand un xbox, de la gameshop si am cateva intrebari in special legate de live.

    Am facut gamertag pe UK:



    Acum urmeaza jocurile, as dori sa le cumpar din market place, dar exista MS Points.

    Am citit threaduri si vad ca exista siteuri. Pe my points now sau cum s-o numi, este o comanda minima de 2100 puncte.

    Eu as dori sa comand mai putine la inceput.

  10. #2450 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    ah lol am uitat sa le formulez:

    Ar fi unde as gasi microsoft points mai putine decat 2100 ?

  11. #2451 SP
    Junior Member andrey's Avatar
    voi de unde cumparati jocurile ? cu microsoft points sau le comandati de pe situri care e calea mai ieftina imi spune careva pls ?

  12. #2452 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Fa-ti cont de live din consola ca sa ai si o luna gratis de gold.

  13. #2453 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Da. Direct de pe Xbox.com. Gasesti si 800 de MS la ~5 lire.

  14. #2454 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    hmm, as vrea paypal

    si nici nu am card de UK

  15. #2455 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu iti trebuie card de UK. Un card care poate plati internation e de ajuns.

  16. #2456 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Pai si conteaza ce adresa e pusa la contact information(dupa ce dai add new credit card, iti spune sa introduci numar card, data expirarii, cod securitate si sub astea ai adresa deja setata la contact info)?Eu am setat o adresa aiurea din UK(de la un site al unui post radio de acolo ca erau singurii care am gasit cel mai repede cu cod postal la adresa ) si nu stiu daca trebuie setata acolo adresa de la card sau sa ramana asa cum e.

  17. #2457 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Trebuie setata și la card.

  18. #2458 SP
    Junior Member andrey's Avatar
    am consumat luna de gold vreau sa stiu de unde cumparati jocuri ?

  19. #2459 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by andrey View Post
    am consumat luna de gold vreau sa stiu de unde cumparati jocuri ?
    - aria de Publicitate
    - Robert Dinu
    - Webpredator
    - shopto.com
    - thehut.com
    - etc.

  20. #2460 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Trebuie setata și la card.
    Pai si in cazul asta nu o sa imi accepte adresa ca e card de ro cu adresa de aici. Sau conteaza doar codul postal pentru ei si orice adresa?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts