Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 788 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 643 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2841 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Da, cele pentru 360.
    Aaa, da ... pentru comunicare cand joci online (la asta nici nu prea m-am gandit).
    Nu ma asteptam la super-calitate.Am si eu casti mai Pro, dar nu stiu daca le pot pune la Xbox360 (au mufa d-aia rotunda mai mica).
    A reusit sa conecteze careva castile astea la 360: http://www.pioneer.eu/eur/products/4.../overview.html ?
    Daca nu, am boxe, important e sa fie sunet ...

  2. #2842 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Eu conectez castile la TV cand ma joc si doarme sotia mea (trebuie sa ma gandesc insa la un sistem home-cinema in care pot integra si 360-ul, pt. ca ne mutam in curand).

    Apropo, pt. 360 am inteles ca am nevoie de un sistem cu intrare (sau iesire ) optica; nu m-am interesat pana acum de asta, insa daca aveti sugestii de sisteme (eventual cele pe care le aveti deja) as fi recunoscator, mi-ar mai salva din timpul de research .

    Multumesc.

  3. #2843 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Nu stiu daca a mai fost postat pana acum dar cred ca trebuie sa vedeti asta :

    As intra in pamant de rusine, sa vad ca vin oamenii si vad ca e consola stricata ... Sigur si-au pierdut cativa clienti M$-ul cu ocazia asta, dar la cati au nu mai conteaza .

  4. #2844 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce prostie...să nu meargă căști pe USB...

    ...eu am o pereche de căști SteelSound 5H V2 USB (ah, ce vremuri CS 1.6) și nema.
    Attached Images Attached Images slapnuts_5hv2_front.jpg

  5. #2845 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    am vazut ca sunt casti care au conector separat pentru xbox Information - SteelSeries

  6. #2846 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    E veche....

  7. #2847 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    am vazut ca sunt casti care au conector separat pentru xbox Information - SteelSeries
    Hopa! Wooo!

    Cred că-mi iau o pereche - am citit faq-ul și datele tehnice și sunt gg

    ...ce mă disperă? - Neckband-ul (cred că ăla e cel mai enervant lucru din lume și de nu-mi iau, e din cauza Neckband-ului).

    Ce rău �i Spawn.
    Attached Images Attached Images steelseries-20siberia-20neckband-20-20spawn.jpg

  8. #2848 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Eu am vazut niste casti Phillips wireless in magazine si cred ca-mi iau o pereche (unde mai pui ca sunt undeva pe la EUR 40, nu 80 ca Siberia ).

    Ma enerveaza rau cablurile care imi atarna de cap .

  9. #2849 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    mai sunt casti pentru Xbox cu headband aici Gaming Headsets USB PCI Sound Cards - Turtle Beach si aici Lowrider SGS Xbox 360 Boom Mic [MH95-SKC01] : Skullcandy dar nu stiu daca se gasesc in europa

  10. #2850 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cea mai fericita zi din viata mea de 360ist: Xbox360Achievements.org - TMNT: Turtles in Time Footage Surfaces

  11. #2851 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Ma enerveaza rau cablurile care imi atarna de cap .
    I love cables ...tot ce e wireless mă lasă rece. Mi-am schimbat toate controllerele wireless (de la X360) cu controllere wired. Tot ce e wireless are �n spate wired stuff

  12. #2852 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Arată impecabil!

  13. #2853 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Cea mai fericita zi din viata mea de 360ist: Xbox360Achievements.org - TMNT: Turtles in Time Footage Surfaces
    What times...ce il mai jucam TMNT cand eram mic,,,eram si un micut fan

  14. #2854 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ideea unui film cu Gears of War prinde din ce in ce mai mult contur. uitati ce a declarat Chris Morgan
    A draft went in and we’re talking about it now and we’re budgeting it out. It’s looking incredibly good,” Morgan said in an interview with MTV. Not only is the script done, apparently, but it's getting close. This doesn't mean that the film is a go, and budgeting is still an early step in the overall production, but it's a good sign. Hopefully this will all go well, and casting will commence in the (somewhat) near future.
    “One of the things they’re really talking about now is the budget of the film and how big of a spectacle this is going to be. My argument is, look at the underlying material. Look at the game and the scenario — the fact that the world is being taken over by the Locust, it has to be huge.”
    un preview al jocului Ghostbusters http://www.planetxbox360.com/article_6327/

  15. #2855 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Cea mai fericita zi din viata mea de 360ist: Xbox360Achievements.org - TMNT: Turtles in Time Footage Surfaces
    Bee-ton!
    Desi putea fi mai cizelat putin.

  16. #2856 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Vreau subtitrare in filmele avi la care ma uit de pe XBOX360. Stiu ca nu se poate insa as vrea sa-mi dati o solutie, daca stiti, cu un program care sa encodeze subtitrarea in film. Am incercat cu VirtualDub, merge e ok, insa are un dezavantaj, scade calitatea filmului foaaarte mult deci nu e viabil...

  17. #2857 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca cumperi un map pack de pe un cont US, poti sa te joci cu un cont UK jocul folosind acel map pack cumparat?

  18. #2858 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Daca cumperi un map pack de pe un cont US, poti sa te joci cu un cont UK jocul folosind acel map pack cumparat?
    Da.

  19. #2859 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...dacă-mi permiți să adaug la listă și arcade games, gamer pictures, items, demos, etc.

  20. #2860 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    salz...am si eu o problema ........adik 2 .. tre sa-mi vina xboxu' zilele astea si stiu k trebuie conectat la tv,problema este k eu am
    receiver(nu cred k am scris corect) de la dolce (e prin euroscar) si e setat pe AV , ar fi vreo solutie prin care sa am si televiziune si xboxul fara prea mult deranj(fara sa scot cabluri si sa le bag..ma rog..)...........o alta problema ar fi k vreau sa joc online si am internet de la Clicknet prin modem, dar nu am doua porturi ethernet la el si nu prea vad cum as putea sa am si la calc si la consola netu' .....srry stiu k sunt intrebari de noob dar nu le prea am,acuma am inceput cu chestile astea.......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts