Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 788 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 254 654 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3061 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    Ce parere aveti despre acest bundle:..::GameShop.ro::.. intrebare:Cum e cu garantia cu siteurile astea online.Dak ti se strica unde le duci?La sediu lor...sau cum se procedeaza?Si e de incredere gameshop?(a mai cumparat cineva de aici?...sau poate ati cumparat de pe alte siteuri in care aveti incredere?)

  2. #3062 SP
    Junior Member Theo's Avatar
    Ok, ms de raspuns!

  3. #3063 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    Ce parere aveti despre acest bundle:..::GameShop.ro::.. intrebare:Cum e cu garantia cu siteurile astea online.Dak ti se strica unde le duci?La sediu lor...sau cum se procedeaza?Si e de incredere gameshop?(a mai cumparat cineva de aici?...sau poate ati cumparat de pe alte siteuri in care aveti incredere?)
    Check out this -> http://www.consolegames.ro/forum/f60...tati-sugestii/

  4. #3064 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    toate controlerele primite(in pachet) la un xbox 360 sunt wireless sau sunt si cu fir?

  5. #3065 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    toate controlerele primite(in pachet) la un xbox 360 sunt wireless sau sunt si cu fir?
    Depinde de model. Modelele noi vin cu un controller wireless.

  6. #3066 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    toate controlerele primite(in pachet) la un xbox 360 sunt wireless sau sunt si cu fir?
    Singurul pachet in care s-au gasit controllere wired era Xbox 360 Core, dar aceasta varianta nu se mai produce. In prezent toate consolele Xbox 360 vin cu controller Wireless

  7. #3067 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    1. Poate spun o prostie, dar cred că al 6-lea cablu (cel galben - video) e pentru TV-urile Full HD 1080p.
    Spui o prostie, cel galben este pentru SD, cele 3 colorate in rosu, verde si albastru sunt pentru HD iar cele doua alb si rosu sunt pentru sunet

  8. #3068 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    eu am un televizor lcd,1080p,2 iesiri hdmi(destul de bun..[nu asta conteaza].Cand imi voi lua xboxul ce imi recomandati?Sa il conectez printr-o mufa hdmi(asa am vrut sa fac) sau prin mufa care vine inclusa in pachet?(care sunt avantajele dak le conectez prin hdmi?)Multumesc anticipat

  9. #3069 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu iti recomand sa conectezi prin hdmi, pe langa faptul ca scapi de multe "mate", vei avea si o separatie mai buna a culorilor.

  10. #3070 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    Scuze de intrebare dar ce este acel sau acele mate?

  11. #3071 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    Scuze de intrebare dar ce este acel sau acele mate?
    Maţe domne maţe, fire. Hdmi are un singur cablu, pe cand la cel component ai mai multe imbarligate, la capete.

  12. #3072 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    aaa..lol.ma gandeam la un cuvant special "mate"..)

  13. #3073 SP
    Member Atrium's Avatar
    Va salut, vin si eu cu o intrebare.

    Imi puteti spune un site de incredere de unde as putea sa cumpar Live Points (pe UK si Eu) ? Vreau sa-mi iau Castle Crashers ca mai nou sunt innebunit dupa jocul asta.

    Stiu de :

    http://www.gamepointsnow.com - problema este ca se plateste prin Google Checkout si nu prea imi surade
    xboxliveuk76 - Nu stiu mare lucru despre site-ul acesta. Este de incredere ?

    Va multumesc anticipat.

  14. #3074 SP
    Member leggollas11's Avatar
    @Atrium...
    Foarte multi am luat de pe gamepointsnow.com si nu am fost probleme...
    Codul vine pe mail in cateva ore.

    Bafta la shopping.

  15. #3075 SP
    Member Atrium's Avatar
    Multumesc leggolas11.

    Inca o intrebare. Ca sa cumpar jocuri utilizand punctele astea am nevoie de cont gold ? Sau le pot folosi si cu cont silver ?

  16. #3076 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Inca o intrebare. Ca sa cumpar jocuri utilizand punctele astea am nevoie de cont gold ? Sau le pot folosi si cu cont silver ?
    Merg perfect și pe silver.

  17. #3077 SP
    Junior Member remus's Avatar
    exact

  18. #3078 SP
    Member Atrium's Avatar
    va multumesc pentru ajutor. Am luat Castle Crashers, vaaai ce rupe jocul asta lol

  19. #3079 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...special pentru trickz:

    Zune Marketplace coming to Xbox Live

  20. #3080 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    La xbox360 Elite poti baga jocuri full pe tot hardul sau este vreo limitare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts