Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 788 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 212 262 662 ... LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3221 SP
    Manager paul's Avatar
    Intra pe Xbox LIVE si mergi la Game Marketplace la Game Demos si downloadeaza ce demo doresti.

  2. #3222 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Asta stiam . Dar fara Xbox Live nu merge ?

    Daca am consola modata risc sa-mi dea ban pe live sau doar daca joc bulk-uri ?

  3. #3223 SP
    Manager paul's Avatar
    On Tuesday, June 16th from 7:01AM UTC (12:01 AM PST) for up to 24 hours, Xbox Live will be offline for maintenance. As a result, Xbox LIVE and the �My Xbox� section of Xbox.com will be unavailable, and the Xbox forums will be in read only mode (you won�t be able to post.)

    The remainder of Xbox.com will be available with limited interruptions.

    This service maintenance is to prepare for some of the recently announced features that will be available later this year.

    Let me reiterate: When the service returns, you will not have any new functions or features. This is for scheduled maintenance only.

    Adica Bucuresti Marti 10:01 AM.


    Xbox Live Service Maintenance - Xbox Live's Major Nelson

  4. #3224 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Daca joci bulkuri iei ban pe Live si probabil ca te trage cineva de aici de pe forum de urechi.
    In rest poti sa te dai pe Live linistit chiar daca ai consola modata.

  5. #3225 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Aha , deci pot sa intru pe live cu ea modata , e bine atunci . Oricum nu aveam de gand sa joc bulk-uri pe live . Multumesc .

  6. #3226 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Salut tuturor tocmai mi-am facut cont pe consolegames. Si vreau sa imi cumpar si eu un xbox360 in rate , eu acuma sunt cam noob in materie de console si o sa am nevoie de putin ajutor din partea voastra ! In primu rand consola vreau sa o iau in rate (un magazin care mi-l recomandati ar fi super eu sunt din Giurgiu ) din ce am citit pe net am vazut ca consolele noi de xbox nu se pot moda un sfat ce fel de consola sa iau, ce imi recomandati sa fie wireless sau cu fir , pentru ca as vrea sa imi cumpar si un XFPS 360sa pot pune tastatura si mouse la consola. Va multumesc anticipat si astept raspunsurile de la voi !

  7. #3227 SP
    Junior Member radacyna's Avatar
    Un hard de xbox 360 de 20 Gb este deajuns? am arcade si vreau sami cumpar un hdd de 20gb da nush daca o sami ajunga

  8. #3228 SP
    Manager paul's Avatar
    Oricare model se poate moda. Vezi threadul lui Donely pe aria de Bazar. Wireless sau cu fir presupun ca te referi la controller, aici e de preferinta. Cat despre XFPS 360 mai bine lasa-l ca te obisnuiesti cu controllerul. O sa fie foarte usor pana la urma, o sa vezi.

  9. #3229 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by radacyna View Post
    Un hard de xbox 360 de 20 Gb este deajuns? am arcade si vreau sami cumpar un hdd de 20gb da nush daca o sami ajunga
    Cel de 20 gb are defapt 13 gb, iar acum cu instalarea jocurilor pe HDD ai nevoie de mai mult. Poti folosi si un HDD de 20gb, dar vei putea instala cam 2-3 jocuri pe el in acelasi timp

  10. #3230 SP
    Junior Member radacyna's Avatar
    gasisem un HDD de 20 GB la 1 mil si daia ma gandeam , si cel mai bun care ar fi de 60 GB nu? astaq il gasesc pe la 2 500 nu ?

  11. #3231 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    care stie cum sa pun si eu gamercardul dedesubt de avatar?

  12. #3232 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Salut tuturor tocmai mi-am facut cont pe consolegames. Si vreau sa imi cumpar si eu un xbox360 in rate , eu acuma sunt cam noob in materie de console si o sa am nevoie de putin ajutor din partea voastra ! In primu rand consola vreau sa o iau in rate (un magazin care mi-l recomandati ar fi super eu sunt din Giurgiu ) din ce am citit pe net am vazut ca consolele noi de xbox nu se pot moda un sfat ce fel de consola sa iau, ce imi recomandati sa fie wireless sau cu fir , pentru ca as vrea sa imi cumpar si un XFPS 360sa pot pune tastatura si mouse la consola. Va multumesc anticipat si astept raspunsurile de la voi !
    un magazin nu cred ca iti poate recomanda decat cineva care este din Giurgiu si stie ce magazine sunt pe acolo,daca ai mediagalaxy rata de 43,5 lei/luna incearca acolo.orice 360 se poate modda.wireless sau cu fir te referi la controller? pai orice controller care vine cu 360-ul este wireless dar al doilea controller trebuie sa fie cu fir daca vrei sa folosesti XFPS-ul,cel cu fir poate fi folosit si pe pc la multe jocuri care nu prea se impaca cu tastatura.

    Quote Originally Posted by radacyna
    gasisem un HDD de 20 GB la 1 mil si daia ma gandeam , si cel mai bun care ar fi de 60 GB nu? astaq il gasesc pe la 2 500 nu ?
    cel mai bun este cel de 120 , uite ce iti recomand eu cumperi cel de 20 cu 100 lei apoi te duci aici: WD Scorpio WD1200BEVS - Hard drive - 120 GB - internal: Amazon.co.uk: Electronics & Photo , comanzi acel hdd si il inlocuiesti cu cel de 20 si vei avea un hdd de 120 la pretul de 290 sau 300 lei ,exista multe tutoriale despre treaba asta. dar daca nu vrei sa iti bati capul eu zic sa iti cumperi unu de 60 il gaesti undeva in jur de 200 lei.

  13. #3233 SP
    Junior Member radacyna's Avatar
    eu vreau pt xbox ce miai dat u acolo e pt calculator sata alea

  14. #3234 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce mă enervează limita asta t�mpită de 100 friends. Mereu trebuie să fac ajustări...să nu se supere lumea că nu jucăm.

    �n ultima vreme n-am prea urmărit știri legate de update-uri (exameneeeeeee, mor! ). Ceva vesti despre 100+?

    ...cum să limitezi lista de prieteni.

    Nu-i moft sau ceva...mereu am 80+ online. Vreau sp fie măcar 250+...

    Ce am eu p�nă acum

    http://www.gamercenteronline.net/200...-friend-limit/
    http://www.predictify.com/q/xbox-liv...friend-limit-2
    http://www.joystiq.com/2009/01/09/ce...nd-live-limit/

    ...

  15. #3235 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by radacyna View Post
    eu vreau pt xbox ce miai dat u acolo e pt calculator sata alea
    nu ai inteles ce am vrut sa spun. hardiskul ala pe care ti l-am aratat poate sa mearga si la XBOX 360 trebuie doar sa il bagi in carcasa unui hardisk de 360 si sa ii faci cateva mici adjustari daor ca pretul de 30 lire nu se compara cu cel de 95 de lire cat costa hdd-ul official de 120 , itelegi? dar daca nu crezi ca esti in stare sa faci aceasta operatie mai bine cumperi unu official de 60 gb care costa in jur de 200 lei si nu mai ai batai de cap.

  16. #3236 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Cel de 120GB e 3mil cu tot cu transport .

  17. #3237 SP
    Member no_m3rcy's Avatar

    Kingdom Under Fire II

    OMG!!!! dc nu am auzit de jocu asta pana acum?!?!!? dak va plac chestiile de genu lord of the rings sau Braveheart etc. omg! you guys need to check this !!! Deasemenea se pare k cei de la PHANTAGRAM vor introduce un nou concept numit MMOARTS(Massive Multiplayer Online Action Real Time strategy)
    Kingdom Under Fire II Video Game, Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
    site-ul oficial pt cn e interesat Kingdom Under Fire II

  18. #3238 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by no_m3rcy View Post
    OMG!!!! dc nu am auzit de jocu asta pana acum?!?!!? dak va plac chestiile de genu lord of the rings sau Braveheart etc. omg! you guys need to check this !!! Deasemenea se pare k cei de la PHANTAGRAM vor introduce un nou concept numit MMOARTS(Massive Multiplayer Online Action Real Time strategy)
    Kingdom Under Fire II Video Game, Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
    site-ul oficial pt cn e interesat Kingdom Under Fire II
    Old News.

    http://www.consolegames.ro/forum/f8-...ire-ii-videos/

    ...toate jocurile din seria Kingdom Under Fire au fost bune (cel puțin mie mi-au plăcut):

    Kingdom Under Fire: A War of Heroes
    Kingdom Under Fire: The Crusaders
    Kingdom Under Fire: Heroes
    Kingdom Under Fire: Circle of Doom

    Jocurile seamănă mult cu N3 - Ninety Nine Nights (oricum imediat apare Ninety Nine Nights 2).

  19. #3239 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am si eu o intrebare,poate o sa vi se para o prostie,dar ce acel dreptungi la consola in parta stanga lanaga memory slot ?

  20. #3240 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Am si eu o intrebare,poate o sa vi se para o prostie,dar ce acel dreptungi la consola in parta stanga lanaga memory slot ?
    Senzor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts