Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 788 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 663 ... LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3241 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Senzor.
    Pentru ce anume...pentru a primi comenzile de la controller,si de la telecomanda ?

  2. #3242 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Pentru ce anume...pentru a primi comenzile de la controller,si de la telecomanda ?
    Da, pentru asta; e un senzor pt. semnale in infrarosu (cred).

  3. #3243 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    cheers!
    as vrea sa-mi iau wheel-ul pt x360 si am cateva intrebari pt cei care il au:
    cat de "urat" e force feedback-ul daca il tii pe picioare? is it playable sau e indicat sa-l montez?
    pachetul include doar volanul sau are si pedale? presupun ca doar volanul...
    thanks in advance.

  4. #3244 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    cheers!
    as vrea sa-mi iau wheel-ul pt x360 si am cateva intrebari pt cei care il au:
    cat de "urat" e force feedback-ul daca il tii pe picioare? is it playable sau e indicat sa-l montez?
    pachetul include doar volanul sau are si pedale? presupun ca doar volanul...
    thanks in advance.
    Nu poti juca cu el pe picioare cu FF activat.
    Cum sa vina doar volanul? Unde ai pomenit asa ceva? Pachetul contine volanul, pedalierul si sistemul de prindere.

  5. #3245 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    am si eu o intrebare legata de noua interfata xbox360. Aveti cumva idee daca xbox-urile fabricatie 2009 vin cu noua interfata deja instalata sau daca trebuie sa fac un software update pt noua interfata? exista posibilitatea de a downloada interfata si de a o instala fara a avea acces la xbox live? (via memory stick, dvd s.a.m.d)

  6. #3246 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by digw33d View Post
    am si eu o intrebare legata de noua interfata xbox360. Aveti cumva idee daca xbox-urile fabricatie 2009 vin cu noua interfata deja instalata sau daca trebuie sa fac un software update pt noua interfata? exista posibilitatea de a downloada interfata si de a o instala fara a avea acces la xbox live? (via memory stick, dvd s.a.m.d)
    Nici un 360 nou nu vine cu NXE instalat.

  7. #3247 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    The Crusaders si Heroes au fost bune si peste N3. Parca era si putina strategie, nu doar button mashing. Chiar azi am jucat putin Crusaders ca merge cu compatibility.

  8. #3248 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu inteleg de ce unii au frica asta sa intre pe xbox live...

    Am o mica nelamurire.Cand am jucat in concursul de gow2 aveam un gamertag Catzel3 de pe care am jucat aproximativ o luna.Dupa aceea perioada nu mai mi-a mers liveul cca 2-3 luni.Acum cand m-am uitat din curiozitate la lista de friends id-ul de pe care am jucat atunci imi arata ca si cum ar fi GOLD.Vreun bug?el normal trebuie sa expire..sa fie silver acum.

  9. #3249 SP
    Member octav's Avatar
    salut. doresc sa imi achizitionez un xbox...de curiozitate mai este undeva prin bucuresti la 650 RON? nu stau in bucuresti si nu vreau sa fac un drum degeaba.multumesc anticipat pentru raspuns.

  10. #3250 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar
    Yellow,

    Fresh meat here. Dupa o perioada in care am ars-o cu Sega (Mega Drive, Dreamcast) si Nintendo (multicele ), am dat-o si putin pe la Microsoft just out of curiosity. Si Dumnezeu a zis ca e bine drept urmare mi-am daruit un XBOX 360.

    Jocuri am, momentan, doar Dead Space, RE5, GOW2, bundle-ul fericirii cu Burnout, Time Shift.





    PS: I am still a Nintendo fanboy above all else (in caz ca se simt tradati aia de pe aria Nintendo )

  11. #3251 SP
    Member octav's Avatar
    salut. doresc sa imi achizitionez un xbox...de curiozitate mai este undeva prin bucuresti la 650 RON? nu stau in bucuresti si nu vreau sa fac un drum degeaba.multumesc anticipat pentru raspuns.

  12. #3252 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    cea mai ieftina versiune, din cate stiu eu, este arcade-ul care costa in jur de 850-860 ron in magazin.

  13. #3253 SP
    Member octav's Avatar
    din cate stii tu dar a fost(sau mai este) o promotie la carrefour

  14. #3254 SP
    Junior Member boywonder's Avatar

    Talking

    salut tutor de pe forum, doresc si eu sa achizitionez un xbox360 si am cateva intrebari daca sunteti amabili sa imi raspundeti:
    1. se merita sa il iau in rate pe o periada de 1 an? pt. ca nu prea imi permit sa il iau cu banii jos si nici rabdare nu am...Vreau sa stiu si daca ma v-ar tine pt. ca ar fi frustrant sa faci rate la un obiect si sa te tina mai putin decat perioada de creditare. (evident ca doresc jasper dar nici la astea nu se stie..)
    2. am citit ca Forza Motorsport 3 va rula pe 2 dvd-uri, se poate instala de pe ambele si apoi juca de pe primul?...Again vreau sa stiu daca va fi o problema majora la aceasta consola cu aparitia acestor noi jocuri pe mai multe dvd-uri, pe mine nu m.ar deranja sa instalez jocul deoarece ii lungesc viata consolei din cate am inteles.
    3. Voi cam cat va jucati pe aceasta consola? sunt probleme daca te joci mult pe ea? La mine la servici este un Falcon, de 1 luna sta 12 ore aprins incontinuu si nu mi se pare a fi fierbinte doar putin caldut la spate, dar mai mult sta in standby si din cand in cand mai e chinuit de cate un agent de paza cam 5-6 ore pe zi.
    Cam atat am pentru voi intrebari

  15. #3255 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    2.
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    John Wendl de la Turn 10, cei care lucreaza la Forza Motorsport 3, a confirmat faptul ca jocul va avea 2 discuri. Primul disc va include tot jocul, iar al doilea va adauga pentru folosinta unele masini extra si cateva trasee noi. Wendl a explicat ca nu va trebui schimbat discul pentru a beneficia de continutul celui de-al doilea disc, ci, in schimb acesta se va descarca la inceput pe Hard-Drive.

  16. #3256 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    punctele microsoft se cumpara?

  17. #3257 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu cred. Euro is going up up up.

  18. #3258 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    punctele microsoft se cumpara?
    Da.

    (sau se c�știgă dacă participi la anumite evenimente/concursuri, etc...)

  19. #3259 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Da.

    (sau se c�știgă dacă participi la anumite evenimente/concursuri, etc...)
    ok , thanx.

  20. #3260 SP
    Junior Member Markry's Avatar
    Ca orice viitor posesor de Xbox am si eu cateva intrebari.

    1. Care este diverenta dintre un Cont Live UK si unul Romania infara de cea cu 1 luna gratuita.
    2. Asi putea plati cu un card Mastercard? Asi putea plati daca am cont pe UK sau voi avea probleme? (Xbox Live)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts