Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 788 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 275 675 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3481 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    salut, am si eu o intrebare la call of duty 4 sunt 11 achievements daca termini unele misiuni pe veteran sau Hardened intrebarea e cand se deblocheaza acele achievements cand termini misiunea sau cand termini jocul de tot, de exemplu am terminatDancing in the Dark = The Rescue (e aceeasi misiune "Blackout")pe veteran si s-a deblocat doar Dancing in the dark si o ultima intrebare cum vad la ce dificultate am inceput jocul ca numai tin minte sigur ... m-am zapacit de tot

  2. #3482 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Achievement-urile se deblochează după ce termini misiunea. Mai există bug-uri din astea...just retry.

  3. #3483 SP
    Junior Member okei's Avatar

    Casti Xbox 360

    Buna ziua Cum pot sa bag casti in Xbox 360? ( Elite )
    Sau daca pot auzi prin cele wireless care au venit cu Xboxul.

  4. #3484 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by okei View Post
    Buna ziua Cum pot sa bag casti in Xbox 360? ( Elite )
    Sau daca pot auzi prin cele wireless care au venit cu Xboxul.
    Nici un Xbox 360 nu vine cu casti wireless.
    Poti folosi castile cu care a venit consola. Acestea se conecteaza la controller. Cu acestea poti comunica, dar nu stiu daca poti auzii sunetul jocului

  5. #3485 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Castile wireless sunt cele cu care a venit eu asa le zic cum pot lega castile la x360?

  6. #3486 SP
    Manager paul's Avatar
    Precum in imagine daca sunt cu fir. S-ar putea sa difere capatul, dar cred ca te descurci.
    Daca sunt wireless cred ca trebuie sincronizate precum un controller, nu prea stiu.
    Attached Images Attached Images xbox360controller_wiredheadset.png

  7. #3487 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Trebuie sa fie un loc in partea inferioara a controllerului.

    Exact unde arata tipul din video


  8. #3488 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Deci chiar nu e asa mufa mea mufa mea de la castile cu care a venit e ca la castile normale

  9. #3489 SP
    Manager paul's Avatar
    Pai si ce daca, nu stii sa o introduci ?

  10. #3490 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Ba da dar , cum fac sa aud jocurile in ele?
    Attached Images Attached Images image0637.jpg

  11. #3491 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hai că mă bag și eu �n discuție (dacă tot există un asemenea topic). Oki, eu am o pereche de căști SteelSeries SteelSound 5H v2 USB (poza mai jos). Sunt căști speciale pentru gaming (nu intru �n povești )...

    Eu nu �nțeleg un lucru (și mă pricep destul de bine la chestii tech): de ce naiba nu suportă 360-ul aceste căști? N-am nevoie să le bag �n controller deoarece au placă de sunet pe USB (poză mai jos)...pur și șimplu le conectez printr-un port și nimic...wtf?!

    Sincer să fiu...nici n-am căutat răspunsuri pe net (așa doar....ceva superficial) după care m-am lăsat păgubaș. Pentru 360 am un sistem 5.1 Genius (poză mai jos) dar degeaba...prefer 5.1 �n căștile mele (așa m-am obișnuit de la CS 1.5/CSS și gata...).

    Deci...�mi poate explica cineva de ce nu merg? Ce naiba nu-i compatibil...e USB (Universal Serial Bus) pentru numele lui Dumnezeu...nu vreau să dau iar 199$ pe căști, de data asta speciale pentru 360, care se leagă de controller (that's gay!).

    Le vreau amele!

    *p.s.

    Mai am o pereche de căști SteelSeries Syberia (RED) - aceleași probleme...nu merg pe 360.
    Attached Images Attached Images 1045-1255.jpg steelseries-205hv2-20-20usb-20soundcard.jpg sw-5000.jpg 1876-2281.jpg

  12. #3492 SP
    Manager paul's Avatar
    Poate pentru ca asa e facuta consola sa transmita vocile prin controller si jocurile prin cablurile pe unde sunt si cele de imagine.
    Mai pe scurt: sa mearga doar castile de la ei* si sa te taxeze cu mult pe ele. *Microsoft, evident.

  13. #3493 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce nemernici. Imediat mă pun serios pe căutat să vedem care-i treaba (poate merge cu ceva artificiu). Dacă aflu...postez aici.

    *Later edit*

    Am găsit - woooooooooooo!

    Information - SteelSeries

    ...esteeee!

    Tot nu scap de controller dar măcar...joc pe căștile mele (mic, etc) nu pe chestia aia cu un difuzor

    Below is a small step-by-step guide that will help you setup the Headset Connector:

    1. Attach the SteelSeries Xbox 360� Headset Connector to your Xbox 360� controller.
    2. Connect your stereo headset to SteelSeries Xbox 360� Headset Connector.
    3. Connect the SteelSeries Xbox 360� Headset Connector to your TVs headphone jack.
    4. On the Xbox 360� controller, press the Xbox� Guide Button and enter.
    5. Choose "Personal Settings", select "Voice" and set "Voice Output" to "Play Through Speakers".
    Pictures - SteelSeries
    Attached Images Attached Images 1764-2136.jpg 1765-2137.jpg

  14. #3494 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    puteai sa conectezi castile la tv pentru sunetul din joc ....daca ai cablul destul de lung. ca tu presupun ca tot pentru conversatie le pui p-alea..in controller

  15. #3495 SP
    Manager paul's Avatar
    Ronan ai de gand sa-ti cumperi ?

  16. #3496 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Ronan ai de gand sa-ti cumperi ?
    Da, zilele astea (�mi place să experimentez ).

  17. #3497 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru cine vrea, 12 Luni de Gold pe US pt. 27.99 USD: NEW Xbox Live 12-Month Gold Subscription Card 52M-00069 - eBay (item 120439781928 end time Jun-27-09 15:58:19 PDT) . Damn, s-au terminat ieri... oricum, interesanta oferta

  18. #3498 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Ronny, nu demult mi`am cumparat de la IceMat, tot din seria Steel, o pereche de casti pt Ipod (nefiind multumit de calitatea castilor stock). Am dat o carca de bani pe ele si calitate sub asteptari.. dar pt. $10.. tu sti daca merita sa incerci.

  19. #3499 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...e doar o mufiță

  20. #3500 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts