Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 788 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 321 721 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4401 SP
    Junior Member zappoo's Avatar
    ms si inca o intrebare cablu obisnuit hdmi are mufa care sa se potriveasca la xbox?

  2. #4402 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    cablu hdmi are mufa standard: HDMI

  3. #4403 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    exista cablu hdmi si mini-hdmi. deci cauti sa scrie pe el doar hdmi.

  4. #4404 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    @eXist : Mi se pare mie sau au schimbat cutia?

  5. #4405 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Astia schimba cutiile la fiecare revizie ... lol

  6. #4406 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Poate sa faca cineva o lista cu toate noutatile care apar pana la sfarsitul anului?

    10nx

  7. #4407 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    gamespot -> xbox 360 -> new releases si tot dai next next pana ajungi la 2010

  8. #4408 SP
    Senior Member Khan's Avatar

  9. #4409 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu folosesc tothegame.com la monthly releases. le poti ordona frumos in functie de luna si platforma

  10. #4410 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    eu folosesc tothegame.com la monthly releases. le poti ordona frumos in functie de luna si platforma
    Dap, e cel mai simplu si mai vizibil dintre toate.

  11. #4411 SP
    Member Bokolino's Avatar
    acum cateva zile xboxul meu a decis sa imi invioreze putin ziua prin a schimba culoarea alba in roz...aseara a mai bagat un verde p ecran. Azi si mai frumos... imi arata un ecran negru si "NO SIGNAL". Functiona p un televizor full hd cu cablu hdmi. Am incercat sa schimb calbul hdmi cu cablu component de la ei si tot nu vrea sa mearga. Consola pentru ea functioneaza pt ca invarte dvdul si pot sa-o inchid si din controler. Intrebarea mea este... mai pot sa i fac ceva , se poate repara cumva? k ma gandesc k dak o trimit inapoi de unde am cumparat o e posibil s o primesc inapoi dupa 1 luna.

  12. #4412 SP
    Junior Member Ping's Avatar
    pai a aparut un red ring ceva? sau pur si simplu nu mai are semnal pe televizor?

  13. #4413 SP
    Junior Member bau_bau646's Avatar
    salut, astazi am cautat un xbox 360 premium, si n-am gasit nimic. am cautat la diverta si gameshop dar aveau numai arcade. premium am gasit doar in medigalaxy si magazinul ala dubios din unirii, la preturi mari, ~13milioane.

    deci, unde pot gasi un premium?

    LE: are legatura cu disparitia premium-urilor si ieftinirea elite-urlor de la 1? adica pe la noi cand s-ar ieftini elite?

  14. #4414 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    am si eu o intrebare mai mutl de cultura generala . care ii faza cu xbox Jasper sau cva de genu ? ca am mai auzit oameni vorbind de el si ca ar mai fi un model diferit de jasper . care ii diferenta intre modele si care e mai bun ?

  15. #4415 SP
    Junior Member Ping's Avatar
    zephyr,falcon,jasper etc... din cate stiu eu sunt "revizii" hardware facute de microsoft. Consolele arata la fel si au aceeiasi performanta doar ca cele cu chip jasper ar fi mai "racoroase", consuma mai putin curent electric si ar trebui sa se strice mai greu.

  16. #4416 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ahamz , si daca ai gasi un Xbox cu Jasper acela ar fi cel mai indicat sa il cumperi ? sau este ceva mai bun si decat Jasper ?

  17. #4417 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Jasper este cel mai nou deci teoretic, cel mai racoros.

  18. #4418 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ok , m-am cam prins cum sta treaba cu jasper si restu . thx guys

  19. #4419 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Cum pot cumpara 3 luni de GOLD ?

    Am incercat sa cumpar de pe Cheap Xbox Live Codes dar spune la paypal "This transaction exceeds your remaining sending limit. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit."

    iar cand a incercat sa cumpar de pe xboxliveuk76 am primit un email cu Thank you for your purchase

    Ce fac?

  20. #4420 SP
    Member cobain's Avatar
    WET demo now on Xbox Live !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts