Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 788 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 322 722 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4421 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Cum pot cumpara 3 luni de GOLD ?

    Am incercat sa cumpar de pe Cheap Xbox Live Codes dar spune la paypal "This transaction exceeds your remaining sending limit. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit."

    iar cand a incercat sa cumpar de pe xboxliveuk76 am primit un email cu Thank you for your purchase

    Ce fac?
    trebuie sa ai paypal si un account facut pe xboxliveuk76 la metoda de livrare sa ai e-mail.

    o sa postez niste poze in ordine cum trebuie sa faci.La ultima poza unde iti arata paypal dai click pe el si te trimite pe siteul de la paypal ,acolo terbuie sa iti bagi adresa si parola accountului de paypal si dai login si te va trimite fix unde trebuie iti va arata rata de schimb valutar daca ai accountul in lei va trebuii sa dai confirm parca si gata.
    Attached Images Attached Images next1.jpg next3.jpg next2.jpg plata.jpg

  2. #4422 SP
    Member Bokolino's Avatar
    Quote Originally Posted by Ping View Post
    pai a aparut un red ring ceva? sau pur si simplu nu mai are semnal pe televizor?
    Am zis k consola functioneaza. Nici un RRod sau E74, doar k nu primesc semnal la televizor.

  3. #4423 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Bokolino View Post
    Am zis k consola functioneaza. Nici un RRod sau E74, doar k nu primesc semnal la televizor.
    Probabil rezolutia setata este peste cea a tv'ului tau. Mai exact, probabil este setata pe 1080p si ai tv care e doar hd ready.

    Conectezi toate cablurile necesare pentru hd dar il setezi de la capatul cablului care e in consola pe SD. Deschizi consola si ar trebui sa mearga. Setezi rezolutia pe sd si treci cablul pe hd, apoi poti seta linistit rezolutia pe 1080i care este maximul pentru hd ready, daca nu ma insel.

    Poate exista pasi mai putini, nu stiu, eu am imprumutat xboxul meu unui amic care avea tv hd ready, eu avand full hd si a facut exact la fel cum ai descris, rezolvarea fiind cea descrisa mai sus

  4. #4424 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    bogdan , imi apare Link and confirm your debit or credit card , ce fac?








  5. #4425 SP
    Member Bokolino's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Probabil rezolutia setata este peste cea a tv'ului tau. Mai exact, probabil este setata pe 1080p si ai tv care e doar hd ready.

    Conectezi toate cablurile necesare pentru hd dar il setezi de la capatul cablului care e in consola pe SD. Deschizi consola si ar trebui sa mearga. Setezi rezolutia pe sd si treci cablul pe hd, apoi poti seta linistit rezolutia pe 1080i care este maximul pentru hd ready, daca nu ma insel.

    Poate exista pasi mai putini, nu stiu, eu am imprumutat xboxul meu unui amic care avea tv hd ready, eu avand full hd si a facut exact la fel cum ai descris, rezolvarea fiind cea descrisa mai sus
    tv ul e full hd.
    si eu nu am facut nimica la setari. doar a decis sa nu mai trimita semnal. am incercat p toate televizoarele din casa cu toate cablurile p care le am si nimic.

  6. #4426 SP
    Junior Member bau_bau646's Avatar
    repet intrebarea si multumesc lui greyhound ca mi-a inchis threadu, ca acum intrebarea mea sa se piarda prin paginile threadului asta
    ffs, ati putea face mai multe threaduri sticky de genul asta, sa fie doar o intrebare curenta pe unul.
    salut, astazi am cautat un xbox 360 premium, si n-am gasit nimic. am cautat la diverta si gameshop dar aveau numai arcade. premium am gasit doar in medigalaxy si magazinul ala dubios din unirii, la preturi mari, ~13milioane.

    deci, unde pot gasi un premium?

    LE: are legatura cu disparitia premium-urilor si ieftinirea elite-urlor de la 1? adica pe la noi cand s-ar ieftini elite?

  7. #4427 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Bau_bau646, cauta si in flanco si in domo, ultima oara cand am fost in unirii flanco avea premium

    Ma poate ajuta si pe mine cinema in legatura cu XBL GOLD ?

  8. #4428 SP
    Junior Member bau_bau646's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Bau_bau646, cauta si in flanco si in domo, ultima oara cand am fost in unirii flanco avea premium
    cred ca te referi la altex. n-aveau decat arcade si elite. o sa ma uit la domo, da' daca e sa gasesc un premium acolo cred ca e unu de 20 de giga

  9. #4429 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Bau_bau646, cauta si in flanco si in domo, ultima oara cand am fost in unirii flanco avea premium

    Ma poate ajuta si pe mine cinema in legatura cu XBL GOLD ?
    prietene te-am intrebat daca ai account de paypal gata facut ? pentru account de paypal trebuie sa ai carte de credit sau debit, te duci frumos la banca si iti faci carte de debit visa electron o atasezi in accountul tau de paypal , bagi banii pe card si apoi urmezi pasii aia de sus, da-mi add pe mess daca nu te descurci sa iti faci account de paypal.

  10. #4430 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    O porcarie de proportii , acest WET.

  11. #4431 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca ar fi sa comparam Wet vs X-Blades cam care-ar fi alegerea?

  12. #4432 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    NONE !... pastreaza-ti banii.

  13. #4433 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu e pentru acum. Dar prin februarie asa cand se lanseaza mai putine jocuri, vreau sa investesc vreo 30-40 RON si nu stiu in ce directie

  14. #4434 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    lol, da 30-40ron , ... parca ar merita, sa-l ai pe raft asa, de... frumusete.

  15. #4435 SP
    Member slabunator's Avatar
    mai exista suport online pt Xbox (originalul) ?

  16. #4436 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    mai exista suport online pt Xbox (originalul) ?
    avand in vedere ca a fost creat pe XBOX da merge complet . dar poate ca iti va fi greu sa gasesti servere pt jocuri ,exceptie face halo 2 .

  17. #4437 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Sistemul "Live" este comunc atat Xbox-ului cat si 360-ului.

  18. #4438 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Dar prin februarie asa cand se lanseaza mai putine jocuri
    de curiozitate, du-te pe tothegame si vezi ce jocuri apar pe X360 in februarie 2010. stiu, majoritatea inca apar cu Q1 insa asta de obicei inseamna februarie sau prima jumatate a lui martie ca sa prinda vinzarile dinainte de pasti. la cite titluri interesante sunt acolo, aia 30-40RON tre sa faca o groaza de pui pina atunci.

  19. #4439 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ToTheGame le are puse aiurea. BioShock 2 nu iese in octombrie.

    Tekken 6 nu are release date desi toata lumea stie ca e 23 Oct.
    Mass Effect 2 si Dante's Inferno le primesc gratuit.
    Ramane sa cheltui cu FF XIII si Splinter Cell Conviction (daca ies in februarie). Eventual si BioShock 2.

    Eu zic ca merita sa rup 2 shaorme pt o "investitie"

    Momentan judec doar Xbox wise, dar nu se stie.. iarna-i grea si preturile alea la PS3 fac cu ochiul.

  20. #4440 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    si nu cumva primesti gratuit 2 mass effecturi? jokin, dar daca poti sa faci rost de el la un pret special, ma abonez. same for DA: Origins

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts