Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 788 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 323 723 ... LastLast
Results 4,441 to 4,460 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4441 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    sal'tare.stie cineva cum sa deblochez si eu niste lanturi si alte accesorii la def jam icon?ms aticipat.o zi buna

  2. #4442 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    ohohoooo, cate greseli are tothegame ... o gramada... anyways


    look ce se vinde pe ebay /// look de carcasa distrusa



    ---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

    GOW 2 - Game of the Year Edition
    Attached Images Attached Images custom_1251244927794_bricked.jpg gow2_goty_2_082509-580px.jpg

  3. #4443 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    poate te referi la faptul ca in loc sa apara o data pe care o stii tu, apare generic Q1, Q2, Q3 sau TBA? de multe ori, chiar daca neoficial se anunta o data de lansare (vezi counteru de Uncharted2 de pe PS blog), atit timp cit data respectiva nu se regaseste in nici un comunicat de presa, ea nu e oficiala. de ex, nu exista nici un comunicat de presa care sa spuna ca Uncharted2 apare in octombrie (ultima mentiune oficiala a fost in fact-sheetu E3 care spune sec 2009). mai nou, pe playstation.com apare 10/2009 dar daca te duci pe SCEE Presscentre o sa vezi n/a la release date. cind te apuci sa faci o asemenea baza de date ori te bazezi pe informatii oficiale, ori pe zvonuri sau informatii obtinute pe alte cai insa in cazul asta trebuie sa mentionezi acest lucru. pina una alta, tothegame merge pe informatiile oficiale. da, greseli am mai intilnit si eu, insa fff rar. prefer site-ul pentru usurinta cu care verifici fiecare platforma. urasc site-urile, gen gamepro care imi listeaza mic acelasi joc de N ori pe data respectiva.

  4. #4444 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Salutare, am o nedumerire, nu stiu daca sa imi fac cont pe xbl US sau UK ... voi ce recomandati?

  5. #4445 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Am 2 console si vreau sa joc cu acelasi account pe amandoua ( nu vreau sa fiu conectat la Live simultan, una nu e conectata aproape niciodata la Live) ce ar trebuii sa fac?

  6. #4446 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Am 2 console si vreau sa joc cu acelasi account pe amandoua ( nu vreau sa fiu conectat la Live simultan, una nu e conectata aproape niciodata la Live) ce ar trebuii sa fac?
    Presupun ca ai nevoie de un memory stick (de xbox) pe care sa iti stochezi profil`ul si sa il muti de la o consola la alta

    - poate confirma si cineva mai experimentat

  7. #4447 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    gears of war 1/2

  8. #4448 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Am 2 console si vreau sa joc cu acelasi account pe amandoua ( nu vreau sa fiu conectat la Live simultan, una nu e conectata aproape niciodata la Live) ce ar trebuii sa fac?
    Poti muta profilul pe un HDD sau MU la consola 2 si pe consola 1 cu Live dai recover gamertag. Dar nu prea are sens. Daca o sa joci pe ambele trebuie dupa aceea numai pe unul sa il conectezi la Live ca sa faca update.

  9. #4449 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Ziceti doua jocuri exclusive xbox360 bune si aparaute recent, sau mai bine zis cele mai tari si cele mai actuale exclusivitati ? Si sa fie retail nu de pe live!
    Ia zi tu "va rog" si "multumesc" inainte si dupa intrebare, sa vezi cat de tare o sa fie totul dupa aia, cand termini facultatea; si fara semnul exclamarii ar fi si mai bine!

    On: Fable 2 si GoW 2, dupa mine.

  10. #4450 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Pai daca nu ti-am facut cerere in scris de ce te-ai mai obosit sa imi raspunzi?

    Multumesc de info dar cautam ceva mai nou decat gow2 si fable.

  11. #4451 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Pai daca nu ti-am facut cerere in scris de ce te-ai mai obosit sa imi raspunzi?

    Multumesc de info dar cautam ceva mai nou decat gow2 si fable.
    Exclusivitate foarte buna care sa fie mai noua decat GOW2 si Fable 2 nu exista.

  12. #4452 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Exista Halo Wars.

  13. #4453 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Hey.Intru si eu in club.Am un xbox 360 premium.Pachetul cu Indiana Jones si Kung-Fu Panda.Acum cateva zile l'am modat.Sunt multumit de el.

  14. #4454 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Felicitari pentru achizitie ... Bine ai venit... Trist, partea cu modatu... nu e de laudat.

  15. #4455 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am o intrebare..daca cumpar rock band 2 trebuie sa am neaparat chitara tobe si microfon pentru a juca?..sau pot sa joc numa cu controllerul [care vin in pachet cand cumperi xbox 360]

  16. #4456 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Ju1ce9 View Post
    am o intrebare..daca cumpar rock band 2 trebuie sa am neaparat chitara tobe si microfon pentru a juca?..sau pot sa joc numa cu controllerul [care vin in pachet cand cumperi xbox 360]
    Ai sa poti juca doar cu microfonul din headset.

  17. #4457 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Quote Originally Posted by DragosDnB View Post
    Salutare, am o nedumerire, nu stiu daca sa imi fac cont pe xbl US sau UK ... voi ce recomandati?

    Revin cu intrebarea asta, Thanks

  18. #4458 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    UK

  19. #4459 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    pe UK

  20. #4460 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    UK

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts