Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 231 of 788 FirstFirst ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 281 331 731 ... LastLast
Results 4,601 to 4,620 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4601 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Desi nu m-a impresionat atat de tare, demo-ul propriu-zis mi-a placut, dar nu am vazut cu ce ar putea veni nou in joc si dupa parerea mea va deveni un pic repetitiv spre sfarsit, dar o porcarie nu este.

  2. #4602 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Asta este parerea ta. E bine sa-l lasi pe fiecare sa aprecieze individual calitatile unui joc. Sa inteleg ca avand pre-comanda la el sunt un terminat care vrea sa joace jocuri de rahat ?
    Tu oricum esti un terminat

  3. #4603 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Sa inteleg ca avand pre-comanda la el sunt un terminat care vrea sa joace jocuri de rahat ?
    Nu a zis nimeni ca esti terminat. Nu mai dramatiza atat. Doar ca dai banii aiurea, pe un joc foarte slab, care nu-si merita pretul de lansare adica 50$. Merita achizitionat poate la jumatate de an de la aparitie, unde pretul scade in functie de vanzari, si bineinteles de rating-ul primit din partea criticilor.

  4. #4604 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Nu a zis nimeni ca esti terminat.
    In afara de Dj Mo lol

  5. #4605 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    In afara de Dj Mo lol
    vezi culoarea rosie ? inseamna ca isi permite

  6. #4606 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    vezi culoarea rosie ? inseamna ca isi permite
    E prieten cu Hector, si asta spune multe !

  7. #4607 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ma Bubli tu iti iei PS3 si te tii de prostii si comenzi pentru udata aia? Revino-ti Bubli draga sa moara Bibi ca nu stiu ce-i cu tine.

  8. #4608 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Babulu cumpara tot, joaca tot, comanda tot. Punct. Si daca nu-i place jocul, isi face singur. Sau isi roaga colegii sa-i faca. Punct. Prietenii stiu de ce...

  9. #4609 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    am sunat si cei de la titannet au spus ca nu am blocat nici un port decat pe cele de pop3 si inca ceva pt a evita spamul pe mail.
    am mai incercat sa ma conectez la xbox live si degeaba, am dat la settings automatic merge tot pana acolo, se incarca jumatate xbox live si pe urma eroare.

    mi-a mai aparut intr-o fereastra in dreapta un anunt: " Some user may experience problemes signing in to Xbox live ... si incearca sa remedieze probeleme aparute"

    ce e de facut ?

  10. #4610 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Explica-le clar celor ce-ti dau internet care este problema ta si cere-le sa te ajute.
    Uite aici mai in detaliu cam ce ar trebui sa fie deschis pentru a te conecta la live fara probleme.

  11. #4611 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    deci am vorbit cu baietii de la internet, au verificat special pentru mine lista cu porturile din link-ul tau , au spus ca nu este blocat niciunul, m-au pus sa ma conectez inca o data cu xbox-ul sa verifice daca ma vad conectat.

    precizez ca acel triunghi galben nu apare cand incerc sa ma conectez la live, apare direct error (there is a problem ...etc), dar ca fapt divers triunghiul apare cand sunt conectat la pc (Windows 7) cu toate ca netul merge perfect.

  12. #4612 SP
    Junior Member ovikan's Avatar
    jasper da rrod ?

  13. #4613 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Toate dau RRoD.

  14. #4614 SP
    Member richardm27's Avatar
    ...de asta n-avem noi somn acum ! (e off, stiu)

  15. #4615 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Era unu care zicea ca nimeni nu poate sa nu se gandeasca la faptul ca ii va da RRoD consola.

    /off .

  16. #4616 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by R@Z0R View Post
    deci am vorbit cu baietii de la internet, au verificat special pentru mine lista cu porturile din link-ul tau , au spus ca nu este blocat niciunul, m-au pus sa ma conectez inca o data cu xbox-ul sa verifice daca ma vad conectat.

    precizez ca acel triunghi galben nu apare cand incerc sa ma conectez la live, apare direct error (there is a problem ...etc), dar ca fapt divers triunghiul apare cand sunt conectat la pc (Windows 7) cu toate ca netul merge perfect.
    Lamureste-ma cu ceva. Dai net la consola prin ICS din pc?

  17. #4617 SP
    Member toto's Avatar
    am luat de curand un xbox 360 jasper , m-i se pare foarte zgomotoasa cand invarte dvd-ul , sa fie o problema cu unitatea optica sau sunt ele mai zgomotoase ? [cred ca e liteon]

  18. #4618 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    sunt ele zgomotoase instaleaza jocul pe hdd si nu o sa se mai auda nimic

  19. #4619 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și dacă n-are HDD pe ce să le instaleze?

  20. #4620 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    pai daca nu are hdd ...nu le instaleaza si dupa un timp se obisnueste cu zgomotul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts