Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 260 of 788 FirstFirst ... 160 210 250 258 259 260 261 262 270 310 360 760 ... LastLast
Results 5,181 to 5,200 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5181 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    De unde cumpar si eu 2 carcase verzi pt discurile de xbox?
    Mi-au venit 2 jocuri cu carcasele sparte de pe shopto.

    @razvanrazy
    Pai asa hai sa furam si console din magazine, ca avem o pasiune comuna si nu conteaza de unde avem consolele/jocurile.

  2. #5182 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Taw, pe okazii.ro sunt pe la 3 lei bucata. Dai un search la carcase xbox si o sa gasesti.

  3. #5183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Pai asa hai sa furam si console din magazine, ca avem o pasiune comuna si nu conteaza de unde avem consolele/jocurile.
    Nu cred ca e cazu sa interpretam...

  4. #5184 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pirateria este furt. Gamingul este o pasiune, dar nu este absolut necesar in viata unui om.

    @Taw: Gasesti pe ebay/Okazii

  5. #5185 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Si ce conteaza ca pirateria este un furt ?? eu sincer ma joc pe psp de vreo 3-4 ani numai jocuri piratate si nu mia batut niciun politai la usa sami zica sa nu mai downloadez!! In romania totui permis!!!

  6. #5186 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    Si ce conteaza ca pirateria este un furt ?? eu sincer ma joc pe psp de vreo 3-4 ani numai jocuri piratate si nu mia batut niciun politai la usa sami zica sa nu mai downloadez!! In romania totui permis!!!
    E vorba si de bun simt, nu numai de bici. Daca stateai la scoala suficient incat sa inveti sa scrii corect gramatical poate invatai si chestia asta...

  7. #5187 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    Si ce conteaza ca pirateria este un furt ?? eu sincer ma joc pe psp de vreo 3-4 ani numai jocuri piratate si nu mia batut niciun politai la usa sami zica sa nu mai downloadez!! In romania totui permis!!!
    Fura la tine acasa, nu veni sa te plangi sau sa te lauzi cu lucrul asta.

  8. #5188 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Fura la tine acasa, nu veni sa te plangi sau sa te lauzi cu lucrul asta.
    sunt deacord cu asta. multa lume o face, dar nu trebuie sa ne mandrim cu asta.

  9. #5189 SP
    Member CaNtO's Avatar
    akum ma criticati toti?? mai mult ma faceti si analfabet??? sa va spun sincer nu scriu corect deoarece tastez repede.. si nu mam laudat cu pirateria..

  10. #5190 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    akum ma criticati toti?? mai mult ma faceti si analfabet??? sa va spun sincer nu scriu corect deoarece tastez repede.. si nu mam laudat cu pirateria..
    man, nu te critica nimeni. tot ce spunem cu totii e ca daca tot piratezi, nu te lauda cu asta. joaca-te, bucura-te de jocuri si discuta-le daca vrei.

    cat de tastat repede, invata sa pui si cratima si virgula, ca nu-ti ia mai mult de 1 secunda.

  11. #5191 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nu, eu te critic. Cat despre semi-alfabetizat (nu analfabet, cunosti literele), ai ajuns asa pentru ca nu te-ai dus la scoala.

  12. #5192 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Oameni din romania .. ma abtin sa zic, mai bn inchei subiectul , decat sa ma injur cu toti nesimtiti.Daca am suparat pe cineva imi cer scz.

  13. #5193 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Iar incep piratii sa sufere de "mandria celor care joaca originale".

    Am foarte foarte multe jocuri pe care le-am cumparat cu sume intre 30 si 60 RON adica nu cu mult peste cat ar da ei pe niste Verbatimuri.
    Insa "complexatul" e smecher. El vrea sa joace doar titluri AAA si LA LANSARE, nu cand le scade pretul. Daca le joaca si cu cateva zile inainte, si mai bine... asa de tru e el.

    Eu inca n-am jucat Batman Arkham Asylum.. ca n-am bani si astept poate s-o mai ieftini, poate cadou de Craciun. Suferinzii astia cu console banate l-au terminat de 2 ori pana acu, si imi mai dau si mie lectii de audit financiar ca vezi dom'ne n-au de unde.

  14. #5194 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Sincer mai cumpar si eu jocuri originale .. dintre toate consolele pe care le am doar psp lam modat ,restu numai jocuri orginale..

  15. #5195 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai ce faci vere te dai la fund ca domnisoarele din Piata Operei?

    Oricum, nu inteleg daca tu ai DOAR PSP-ul modat de ce discuti despre piraterie pe 360. Cine te-a desemnat avocatul poporului?

  16. #5196 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Hai ca am trait s-o vad si pe asta, daca imi cumpar jocurile originale inseamna ca sunt plin de bani si "sufar" de grandomanie. Daca le fur si imi iau ban pe treaba asta inseamna ca sunt persecutat. Voi chiar nu ganditi cu ce aveti intre urechile alea doua?

    Daca mai vad discutii legate cu si despre jocuri piratate si scuze si acuze despre cum ca e bine sau rau, intervin cu infractiuni.

  17. #5197 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Taw: vezi ca vindea userul Theotherall pe aria de publicitate carcase originale pt jocurile de 360

  18. #5198 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Taw uite aici man http://www.consolegames.ro/forum/f41...t=carcase+xbox


    cat despre ne dam mari ca noi cumparam jocuri... fara cuvinte. este un lucru normal si fiecare face eforturi (mai mult sau mai putin) din pacate este tocmai invers. cei care NU cumpara se dau mari pt ca ei nu fac eforturi

    este o diferenta

    cheers

  19. #5199 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    Cine poate sa imi spuna cat e de lung cablul de la un kit charge and play?

    Multumesc,
    Razvan

  20. #5200 SP
    Junior Member Cris's Avatar
    Quote Originally Posted by Cris View Post
    Am si eu nevoie de un adaptor wireless pentru 360... stie cineva daca se gasesc pe undeva in Romania?
    Pana la urma am rezolvat... cumparand un linksys WET610N de la emag. Este 82euro si in plus poti sa-l legi atat la Xbox360 cat si la alte lucruri care au port ethernet. Eu zic ca e o solutie alternativa destul de buna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts