Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 262 of 788 FirstFirst ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 312 362 762 ... LastLast
Results 5,221 to 5,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5221 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Ieri am cumparat niste microsoft points pentru un prieten pe UK.Am incercat sa creez user de UK pe consola,dar nu am reusit.Cand am ajuns acasa am creat direct de pe net userul am bagat punctele si am dat sa cumpar DLC ul(prince of persia epilogue).Acum problema cea mare,nu stiu cum sa fac sa trag DLC ul pe consola.Bodopsx,care ii multumesc l am batut la cap o gramada cu chestia asta a zis sa mi creez un nou gamertag pe consola unde sa bag datele contului care l am creat pe net.Am incercat chestia asta dar nu merge,dupa ce bag emailul parola si numele gamertagului(care l am creat pe web) ma redirectioneaza spre o fereastra unde imi creez alt cont,ca si cum contul acela nu este creat..Daca este cineva care se pricepe si e dragut sa scrie pas cu pas aici cum se face.Merci

  2. #5222 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    am o pb. imi tin x360-u pe monitorul Samsung 2232 BW, de 22". rezolutia pe care il tineam pana acm era 1360 x 768, pentru ca nu aveam de ales si 1680 x 1050. in 1360 se vedea wide, pe tot ecranu, intins perfect pana la margini. in 1680, se vede tot wide, dar cu cele 2 bare negre sus si jos. in meniul monitorului, nu pot "intinde" imaginea in sus si jos, nici din meniul x-ului. daca dau auto adjust il lasa exact la fel. stie cineva ce pot face ?

  3. #5223 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Apare asa pentru a nu distorsiona imaginea. E mod letterbox, nu ai ce face decat sa il lasi asa. Eu am un lcd de 19" si il tin la 1440x900 si sincer nu ma deranjeaza cu nimic acele dungi negre.
    PS: corect e "bare" si nu "bari"

    B�RĂ, bare , s.f. 1. Bucată lungă de lemn sau de metal căreia i se dau diferite �ntrebuințări. 2. St�lp de poartă la unele jocuri sportive. ♢ Bară (fixă) = aparat de gimnastică format dintr-o vergea groasă de metal montată �ntre doi st�lpi. 3. Barieră care desparte pe judecători de avocați și de �mpricinați; p. ext. locul din instanță unde pledează avocații. 4. Linie verticală sau orizontală care separă părți dintr-un text. ♦ (Muz.) Linie verticală care separă măsurile pe portativ. 5. Prag de nisip situat sub apă, de obicei �n fața gurii de vărsare a unui fluviu. 6. Val de mare care urcă o dată cu fluxul de la gura unui fluviu spre amonte. – Din fr. barre.
    Sursa: DEX '98

  4. #5224 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    pe mine ma deranjeaza. d-aia mi-am luat monitoru asta, ca sa pot vedea imaginea pe tot ecranu. nu ma deranjeaza sa-l las pe 1360 x 768, dar as fi preferat, totusi, un 1680 x 1050. mai are altcineva vre-o solutie ?

  5. #5225 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    Ieri am cumparat niste microsoft points pentru un prieten pe UK.Am incercat sa creez user de UK pe consola,dar nu am reusit.Cand am ajuns acasa am creat direct de pe net userul am bagat punctele si am dat sa cumpar DLC ul(prince of persia epilogue).Acum problema cea mare,nu stiu cum sa fac sa trag DLC ul pe consola.Bodopsx,care ii multumesc l am batut la cap o gramada cu chestia asta a zis sa mi creez un nou gamertag pe consola unde sa bag datele contului care l am creat pe net.Am incercat chestia asta dar nu merge,dupa ce bag emailul parola si numele gamertagului(care l am creat pe web) ma redirectioneaza spre o fereastra unde imi creez alt cont,ca si cum contul acela nu este creat..Daca este cineva care se pricepe si e dragut sa scrie pas cu pas aici cum se face.Merci
    ai vazut daca ai asteptat pana am ajuns acasa?

    s-a rezolvat

    recovery gamertag

  6. #5226 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Salut,am si eu o problema.Am luat un cont de la un prieten,ca pentru a putea descarca arcade-urile de la el,si ce mai avea pe acolo.Am intrat pe xbox.com si pe live in acelasi timp,ca sa pot muta licenta.Am dat download again la multe chestii,mi le-a pus pe hdd,toate bune si frumoase.Ei,cand am intrat pe gt-ul meu,toate s-au facut trialuri din jocuri full.Oare de ce??Ca doar licenta e la mine acum...
    http://img694.imageshack.us/img694/964/dddlo.jpg

  7. #5227 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    De cand a inceput valul asta de banari ? ca acu cand am aflat si eu mi-e teama sa mai intru,desi pana ieri am intrat fara probleme.

  8. #5228 SP
    Junior Member A L I E N's Avatar
    multumesc razvan2002

  9. #5229 SP
    Member Imperatore's Avatar

  10. #5230 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    De cand a inceput valul asta de banari ? ca acu cand am aflat si eu mi-e teama sa mai intru,desi pana ieri am intrat fara probleme.
    N-are relevanta cand a inceput.

    Intra si take it like a man.

  11. #5231 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Dar cand se termina? Daca nu ai consola modata de ce ti-e frica? Daca o ai modata nu are rost sa mai intri ...

  12. #5232 SP
    Member Harilip's Avatar
    de ce la orice melodie de pe un stick de memorie, telefon etc care il conectez la xbox o ia de la capat la 0:04 secunde
    cum ajunge la secund a 4 o ia de la capat si o tine tot asa

  13. #5233 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    N-are relevanta cand a inceput.

    Intra si take it like a man.
    you wish.Din cate vad ban a luat lumea inca de la 1 noiembrie,poate cu mine nare treaba,nu am jucat niciodata copii pe live ,doar originale.Eu am cam fost pe live pana ieri si nu am furat-o.Chiar am jucat GH5 online.

  14. #5234 SP
    Senior Member tray's Avatar
    am o problema cu xbox falcon:mi-a dat rrod aseara prima oara,astazi a mers bine,dupa 4 ore am luat numai freezuri,intrun final rrod,acum iarasi merge (+ce mai vad niste culori sterse ,artefacte)
    intrebare pot sa o trimit la garantie la gameshop chiar daca exista sansa ca atunci cand o vor testa sa le mearga?

  15. #5235 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    lasa l in seara asta deschis.o sa crape de tot,iar maine trimite l la garantie

  16. #5236 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    lasa l in seara asta deschis.o sa crape de tot,iar maine trimite l la garantie
    asa o sa fac,multumesc,revin maine cu rezultate

  17. #5237 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Sper sa nu se interpreteze gresit rugamintea mea.
    Astazi a venit un prieten pe la mine care era distrus. Si-a luat ban pe 360-ul sau (asa le trebuie la softati/modati - parerea mea ). Problema cica n-ar fi doar asta, acum nici jocurile originale nu le mai poate copia pe hard. Mai are vreo sansa sa-si remedieze a doua problema ?

  18. #5238 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    o singura solutie. sa scape de consola si sa ia una pe care sa nu o mai modeze

    pe consola banata nu mai merge pt ca acum se da bann+brick, dar am inteles ca hddul va merge fara problema pe alta consola (curatat)

  19. #5239 SP
    Junior Member dlmyp30's Avatar
    Salut ... daca am primit ban pe xbox live pot sa fac ceva sa debanez consola ...?

  20. #5240 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    solutia o ai mai sus cu un post

    NU SE POATE

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  4. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts