Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 263 of 788 FirstFirst ... 163 213 253 261 262 263 264 265 273 313 363 763 ... LastLast
Results 5,241 to 5,260 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5241 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    A luat cineva pcte de pe maximuscards, sunt seriosi?
    Si nu, nu vreau sa-mi trimita carti postale acasa si d-astea ca sa ma verifice.
    P.S. vreau sa platesc prin paypal

  2. #5242 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am luat eu de la ei de cateva ori si le-am primit aproape instantaneu. Eu am platit prin Google Checkout, dar nu cred sa fie probleme prin Paypal.

  3. #5243 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Am luat eu de la ei de cateva ori si le-am primit aproape instantaneu. Eu am platit prin Google Checkout, dar nu cred sa fie probleme prin Paypal.
    Mersi pt raspuns mane, intreb pt ca am mai cautat pe forum si ziceau unii ca le-a venit nush ce hartie prin posta pt confirmare, etc.

  4. #5244 SP
    Member richardm27's Avatar
    Mie mi-a venit in momentul in care am avut o comanda ceva mai mare, undeva pe la 50$. In rest n-am avut nici o problema cu ei, codurile le-am primit instantaneu si le-am platit prin Google checkout.

  5. #5245 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Vezi ca s-ar putea sa fie nevoie de Paypal verified account. Adica sa-ti fi trimis ei acasa o hartiuta cu un cod, pe care sa-l bagi in cont. Eu n-am vrut sa astept si am folosit Google Checkout

  6. #5246 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man xboxliveuk76 cu incredere. am destule comenzi de la ei. poza pe mail (cam 2 ore maxim)

  7. #5247 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    @Razorel
    Ce spui tu mi-a venit de mult, cand mi-am deschis contul paypal.

    Eu folosesc de obicei gamepointsnow, dar se pare ca e mai eftin pe maximuscards, si d-aia intrebam.
    10x.

  8. #5248 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    lasa l in seara asta deschis.o sa crape de tot,iar maine trimite l la garantie
    n-a mers,dimineata era freeze in dashboard,am dat restart ,dupa 10 min,iarasi freeze

  9. #5249 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ar trebui sa formatez hard-ul de la o consola banata inainte sa-l pun pe alta consola sau nu conteaza?

  10. #5250 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    n-a mers,dimineata era freeze in dashboard,am dat restart ,dupa 10 min,iarasi freeze
    Atunci i-a legatura cu Razvan pe threadul GameShop explica-i situatia si vezi ce zice,daca o poti trimite sau nu

  11. #5251 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Ar trebui sa formatez hard-ul de la o consola banata inainte sa-l pun pe alta consola sau nu conteaza?
    formatat. din ce am citit iti va da corrupted la tot ce ai pe el. dar mai poti cauta info sa fie 100%

  12. #5252 SP
    Member Energizer's Avatar
    Ramane valabila garantia la Xbox daca primesti ban pe Live?

  13. #5253 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    am primit ban pe live ((( se mai poate face ceva?

  14. #5254 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusonweb View Post
    am primit ban pe live ((( se mai poate face ceva?
    Nu.

  15. #5255 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    O vinzi si cumperi alta daca mai vrei live sau sa instalezi jocurile pe hard

  16. #5256 SP
    Member CaNtO's Avatar
    care vindeti cosolele banate pe live???

  17. #5257 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar

    Buna, sunt nou!

    Doresc sa imi i-au un Xbox 360 Arcade si jocul Call of Duty Modern Warfare 2 cu el deodata.
    1.Daca bag jocul, ma joc catva timp si apoi imi modez Xbox-ul cu soft voi mai avea acces la Multiplayer?Sau pur si simplu o sa imi interzica accesul?
    2.Ce este Xbox Live?
    3.Imi puteti da un link pt tutorial cum sa imi pun jocuri pe DVD?

    Multumesc pentru timpul acordat!Ma scuzati ca nu am navigat mai mult pe forum dar nu pot momentan.

  18. #5258 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Xbox.com | Hardware - Xbox LIVE Policies on Console Suspensions



    Pe mine m-a interesat in special asta:

    "If I have a banned console, can I still access my achievements and content?
    If your account has not been banned, you are still able to recover your account on an unmodified console. This includes accessing your purchased content and your profile, with achievements, as it existed prior to the console ban.

    Can I move my hard drive to an unmodified console?
    Yes, to an unmodified console."

    Vladelord: Te rog sa nu piratezi. Iti vei lua ban ca mine si ca multi alti. Nu are sens... Cu alte cuvinte nu iti va mai merge multiplayer sau Xbox Live.

  19. #5259 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar
    Stii cat de greu este pentru mine sa fac rost de bani?mai ales ca am 12 ani... alta solutie nu exista mrIacob?

  20. #5260 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Vlad,eu te sfatuiesc sa cumperi 1-2 jocuri originale dupa ce le termini le vinzi si iti cumperi altele.Este foarte simplu,dupa cum observi multi practica chestia asta pe forum chiar si eu.Astefel poti sta linistit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts