Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 788 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 314 364 764 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5261 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu am 13.... Stiu dar crede-ma.... Dupa ce vei juca Mw 2 in Multy nu iti va trebui alt joc .
    Si acum... fara gluma....

  2. #5262 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar

    Inca o intrebare,daca se poate

    Sa zicem ca nu ascult de sfaturile voastre si ma decid sa mi-l modez si sunt prins si banat.Eu mai pot sa imi pun jocuri modate pe Xbox si sa joc in singleplayer?sau e ca si cum nu mi-as fi cumparat niciodata Xbox?Mersi anticipat

    ---------- Post added 14-11-2009 at 07:47 PM ----------

    Nici nu am de gand sa imi i-au un alt joc inafara de MW2.Sunt foarte curios sa vad cum ii online dar vreau sa il incerc pe Xbox deoarece pe PC chestia cu Steam ma cam deruteaza si vad ca nici Razor1911 si nici Skidrow nu pot face chiar atata.Sunt un mare fan al seriei Call of Duty deoarece am terminat modern warfare 1 si 2 pe PC iar World at War pe Wii.

  3. #5263 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    O sa poti sa te joci in Single dar nu mai poti instala jocuri pe Hard....


    "Nici nu am de gand sa imi i-au alt joc inafara de MW2" Atnunci ce dracu' de sens are sa-l modezi

  4. #5264 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar

    Ok:D

    Da, ai dreptate, scuze m-am exprimat prost, nu prea le am cu gramatica.Ceea ce vroiam sa spun este ca ma voi juca extrem de mult MW 2.Mersi pt sfaturi MR.Iacob.

  5. #5265 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Atunci de ce doamne iarta-ma ne mai ceri sfaturi daca nu asculti de ele ?

  6. #5266 SP
    Junior Member opium's Avatar

    Problema in legatura cu conectarea la XBox Live prin router

    Salut. In primul rand vreau sa-mi cer scuze daca s-a mai discutat asta, dar eu nu am gasit exact ce ma intereseaza pe mine.
    Eu am net printr-o retea de cartier. Adica, cablul meu de net vine de la un switch de pe bloc. Eu avand 2 PCuri in casa a trebuit sa mai pun un switch. Cele 2 PCuri au IP-uri separate. Problema e ca fiecare dintre ele isi ia setarile pentru net automat (Obtain an IP address automatically).
    Am inteles ca ma pot conecta la Live numai printr-un router, asa ca am cumparat unul wireless. Problema e ca nu am reusit sa ma conectez la Live.
    Daca se poate sa-mi explice cineva pas cu pas ce cablu tre sa bag unde si tot tacamul as fii recunoscator.
    Multumesc !


    PS: Modelul routerului este Sweex LW050v2.

  7. #5267 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    deci daca PC-urile tale au reusit sa isi ia IP automat nu iti trebuie rooter neaparat.ia scoate cablu de retea de la un pc si baga-l in spate la consola
    Sigur o sa se conecteze.

  8. #5268 SP
    Junior Member opium's Avatar
    Am incercat si nu merge. Eu de fiecare data cand mai mi s-a ars placa de retea il sunam pe responsabil si ii dadeam MACul.
    Exista vreo setare la XBOX pt MAC?

  9. #5269 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    Iti iei un router cu clonare de mac ... clonezi unul din macurile anuntate la baietii cu netul ...si iti faci retea locala in casa (cu totul pe auto sa fie simplu) ...si te-ai scos ... eu asa am facut (pana sa imi iau banul pe live)

    O zi buna,
    Razvan

  10. #5270 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar

    M-ai inteles tu gresit, anyway thx for help la all

    SteauaCroitoru, m-ai inteles tu gresit man, eu ti-am sugerat un caz nu ti-am spus ca asa voi face.Vroiam doar sa stiu daca voi fi prins deoarece mai am un PSP si Wii si acolo nu ma prind nici daca le spun ca imi sunt piratate.Oricum, mersi pt sfaturi.
    Daca se poate mai am o intrebareAca imi mai i-au un controller si vine un coleg la mine, ne putem juca amandoi online un joc de pe aceeasi consola?
    Am citit pe Wikipedia despre Xbox Live chair acuma si scria acolo "that charges players to pay a fee to play online".Deci daca eu imi i-au un joc cu speranta sa il joc multiplayer trebuie sa ii platesc si pe astia?

  11. #5271 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Da, Halo 3.... Parca

  12. #5272 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar
    Ultima intrebare si va las in pace :Trebuie sa imi fac account pe Xbox Live ca sa ma joc Multiplayer?Trebuie sa platesc pentru asta?

  13. #5273 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    Da iti trebuie cont pe live si da trebuie saplatesti pentru GOLD ... traiasca MicroSoft!!!

  14. #5274 SP
    Junior Member Vladelord's Avatar
    Nu e de ajuns ca noi cumparam jocul? In fine, mersi de ajutor la all.Voi reveni, daca se poate cu alte intrebari pe parcurs.Bafta la all!

  15. #5275 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Am si eu o nelamurire.Care este diferenta intre NTSC si PAL ? spre exemplu , la unele jocuri de xbox scrie NTSC ONLY , deci cum imi dau seama ca xboxul meu suporta NTSC sau PAL ? o.O

  16. #5276 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Am si eu o nelamurire.Care este diferenta intre NTSC si PAL ? spre exemplu , la unele jocuri de xbox scrie NTSC ONLY , deci cum imi dau seama ca xboxul meu suporta NTSC sau PAL ? o.O
    Daca ai consola din Europa este Pal. Pe consola PAL vor merge doar jocuri PAL si Region Free. Pe consola NTSC vor merge doar jocuri NTSC si Region Free.

  17. #5277 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Daca e cumparat din Europa suporta doar PAL iar daca e din America doar NTSC.

  18. #5278 SP
    Junior Member opium's Avatar
    Pai si eu cum imi dau seama daca routerul meu, Sweex LW050v2, cloneaza MACuri ?
    EU stiam ca routerul asta face.
    Multumesc!

  19. #5279 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Daca ai consola din Europa este Pal. Pe consola PAL vor merge doar jocuri PAL si Region Free. Pe consola NTSC vor merge doar jocuri NTSC si Region Free.
    Multumesc la fel si lui MrIacob

  20. #5280 SP
    Junior Member Ch1p's Avatar
    exista vreo metoda de a juca jocuri de xbox 1 pe xbox 360 fara sa am hdd? (vreau neaparat sa joc ninja gaiden black). am cautat pe net si am vazut ca nu prea exista metode(tre hdd pt ceva emulatoare) da' vad ca voi va pricepeti un pic mai bine si m-am gandit ca poate am noroc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts