Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 295 of 788 FirstFirst ... 195 245 285 293 294 295 296 297 305 345 395 ... LastLast
Results 5,881 to 5,900 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5881 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    O intrebare foarte silly dar sunt eu foarte curios.

    Daca am un sistem audio format dintr-o Statie Sony + 2 boxe (tower, adica inalte), in sensul ca nu e un 5.1, ar fi un plus sa scot semnalul din Xbox in statie-boxe decat prin TV direct? Castig in fidelitate/calitate?

    Scuze de intrebare dar la partea audio sunt foarte necunoscator.

  2. #5882 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Pai clar se aude sistemul tau mai bine decat boxele tv-ului care oricum tot stereo scot, nu ai decat de castigat.

  3. #5883 SP
    Junior Member cls55amg's Avatar
    Hello, are cineva idee cam ce bundle-uri vor urma pentru Elite si cam cat de repede vor ajunge si pe piata romaneasca ?

    Am vazut ca momentan nimeni nu mai vinde Xbox360 Elite, cineva dintr-un MediaGalaxy mi-a spus ca ar fi probleme cu licentele de vanzare de la Microsoft pentru Romania, are cineva mai multe informatii legate de aspectul asta ?

  4. #5884 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    destul de greu de preconizat asa ceva man

    daca nici cei care lucreaza cu ei nu stiu iti dai seama

  5. #5885 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    O intrebare foarte silly dar sunt eu foarte curios.

    Daca am un sistem audio format dintr-o Statie Sony + 2 boxe (tower, adica inalte), in sensul ca nu e un 5.1, ar fi un plus sa scot semnalul din Xbox in statie-boxe decat prin TV direct? Castig in fidelitate/calitate?

    Scuze de intrebare dar la partea audio sunt foarte necunoscator.
    Statie + boxe (chiar si Sony, care nu exceleaza pe audio) >> orice 5.1 in termeni de fidelitate/calitate.
    Boxele din TV-uri sunt niste glume proaste comparativ cu aceste 2 echipamente.

  6. #5886 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mersi mult muggs si taw O sa ma duc azi in Media Galaxy sa imi iau un cablu prelungitor de stereo ca sa il duc de la xbox la statie.

  7. #5887 SP
    Manager paul's Avatar
    Se presupune ceva prin US cum ca Elite va veni default cu 250 GB, si nu o sa mai fie "Super Elite".

  8. #5888 SP
    Junior Member cls55amg's Avatar
    Mda, am luat legatura printr-un prieten cu TNT si Best Distribution (cei mai mari importatori de console de la noi) si se pare ca pentru moment s-a sistat complet aducerea de xbox-uri din motive financiare, iar stocurile existente s-au cam epuizat...

  9. #5889 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    se rezolva daca vrei bundle forza 3 cu hdd de 250 gb
    din UK

    ps: mai pot lua 4 bucati. 5 e maximul si una e luata deja

  10. #5890 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Din motive financiare? A?
    Pe thread-ul de Gameshop RvsS tocmai ce spunea zilele astea ca ei asteapta sa le vina noi Xbox-uri sau ceva in genul acesta.

  11. #5891 SP
    Member adio's Avatar

  12. #5892 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Daca nu gresesc, tot baterii normale sunt inauntru, reincarcabile, de care vrei tu sa bagi. Doar ca le poti incarca direct asa, fara sa le scoti si sa le bagi in incarcator.

    Sa ma corecteze careva daca gresesc.

  13. #5893 SP
    Junior Member cls55amg's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    se rezolva daca vrei bundle forza 3 cu hdd de 250 gb
    din UK

    ps: mai pot lua 4 bucati. 5 e maximul si una e luata deja
    Un pachet foarte ok si un pret extrem de bun.
    Din pacate, ma intereseaza in mod special sa beneficiez de o garantie de 3 ani aici in tara, nu stiu sigur cat de reliable e hardware-ul mai ales ca vreau sa o modez.

    ---------- Post added 13-01-2010 at 10:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Din motive financiare? A?
    Pe thread-ul de Gameshop RvsS tocmai ce spunea zilele astea ca ei asteapta sa le vina noi Xbox-uri sau ceva in genul acesta.
    Stiu, ca si eu l-am intrebat pe acel thread, insa a specificat ca nu stie nimic exact.
    Problema este ca preturile pe care Microsoft le practica sunt prea mari ca retail-erii sa mai scoata si un profit decent si astfel, pentru moment, nu se mai fac comenzi (informatia vine dintr-o sursa sigura).

  14. #5894 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    atunci iti recomand sa apelezi la bodo..garantie ai 1 an..
    eu tot la amazon am apelat

  15. #5895 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #5896 SP
    Junior Member blizzybad's Avatar
    Stie cineva cum pot lua un Xbox 360 mai ieftin nu la 12 mil cum sunt in magazinele din Romania??Daca da ziceti si voi.Daca aveti pe cineva care va poate aduce sau cam asa ceva...nu ezitati sa spuneti

  17. #5897 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by cls55amg View Post
    Un pachet foarte ok si un pret extrem de bun.
    Din pacate, ma intereseaza in mod special sa beneficiez de o garantie de 3 ani aici in tara, nu stiu sigur cat de reliable e hardware-ul mai ales ca vreau sa o modez.

    ---------- Post added 13-01-2010 at 10:33 PM ----------



    Stiu, ca si eu l-am intrebat pe acel thread, insa a specificat ca nu stie nimic exact.
    Problema este ca preturile pe care Microsoft le practica sunt prea mari ca retail-erii sa mai scoata si un profit decent si astfel, pentru moment, nu se mai fac comenzi (informatia vine dintr-o sursa sigura).
    ai modat la revedere garantie (asta in caz ca nu stiai)

    ---------- Post added 14-01-2010 at 07:58 AM ----------

    Quote Originally Posted by blizzybad View Post
    Stie cineva cum pot lua un Xbox 360 mai ieftin nu la 12 mil cum sunt in magazinele din Romania??Daca da ziceti si voi.Daca aveti pe cineva care va poate aduce sau cam asa ceva...nu ezitati sa spuneti
    am scris eu mai sus, mai sunt si alte variante

  18. #5898 SP
    Junior Member cls55amg's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    ai modat la revedere garantie (asta in caz ca nu stiai)
    Dintre cunoscutii mei nu stiu pe nimeni sa fi avut probleme cu inlocuirea consolei in garantie desi era modata.
    Cand iti da un rrod sau mai stiu eu ce E.. nu cred ca se mai poate vedea in vreun fel ca a fost modata (software bineinteles).

  19. #5899 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Asta era odata, acum se verifica direct la ms si exista confirmare de la Best ca nu se mai inlocuiesc si foarte bine fac.

  20. #5900 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Asta era odata, acum se verifica direct la ms si exista confirmare de la Best ca nu se mai inlocuiesc si foarte bine fac.
    insa se poate pune fw-u` pe el cel original

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts