Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 788 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 409 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6161 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    asta cu pauza este egala cu 0 . nu ai de unde sa stii cand se incinge consola, poate sa dea rrod si dupa 5 minute.

  2. #6162 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Salut, copiaza-le cu viteza cu care furi portofelele in troleu, ar trebui sa mearga la fel de bine .

  3. #6163 SP
    Junior Member crazzyel's Avatar
    Salut.Stiu ca pe acest forum nu se incurajaza pirateria dar am o nelamurire.Daca cumpar un Xbox 360 cu garantie 3 ani si il modez imi expira garantia?Precizez ca voi opta pentru modara soft.Din cate stiu eu,garantia consta in sigiliu.Daca sigiliul este intact presupun ca asa este si garantia.Va multumesc.

  4. #6164 SP
    Junior Member Bizrox's Avatar
    am si eu o intrebare.
    Daca am un xbox 360 arcade pot sa ma joc pe xbox live ? jocuri ca COD Modern warfare 2 sau battlefield bad company.

  5. #6165 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by crazzyel View Post
    Salut.Stiu ca pe acest forum nu se incurajaza pirateria dar am o nelamurire.Daca cumpar un Xbox 360 cu garantie 3 ani si il modez imi expira garantia?Precizez ca voi opta pentru modara soft.Din cate stiu eu,garantia consta in sigiliu.Daca sigiliul este intact presupun ca asa este si garantia.Va multumesc.
    se verifica consola la garantie - modat=anulare garantie

    ---------- Post added 06-02-2010 at 03:07 PM ----------

    Quote Originally Posted by Bizrox View Post
    am si eu o intrebare.
    Daca am un xbox 360 arcade pot sa ma joc pe xbox live ? jocuri ca COD Modern warfare 2 sau battlefield bad company.
    normal ca poti

  6. #6166 SP
    Junior Member noroc13's Avatar

    Smile Rrod-eroare xbox360

    Hai sa spunem totul despre Ring Red of Death
    In primul rand am cateva intrebari intersante care au nevoie de raspuns(am nevoie de raspuns .thx)
    1)Care sunt cauzele problemei RROD
    2)Ce sa fac ca sa nu imi stric xboxu prin RROD
    3)Daca duc la garantie un xbox 360 RROD-at ce face?Imi schimba consola , schimba vro piesa ..ETC
    Multumesc Pentru Raspunsuri
    Acum continuati existenta topicului punand intrebari ......raspunsuri la intrebarile puse si de mine si de voi ...

  7. #6167 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu trebuie sa deschizi thread separat. acest thread pt asta este facut pui intrebari primesti raspunsuri

  8. #6168 SP
    Junior Member Bizrox's Avatar
    multumesc pentru raspuns

  9. #6169 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Lucker View Post
    Salut , vreau sa intreb cu ce viteza trebuie copiate jocurile pentru XBOX360 si daca DVD-DL Philips is bune ??
    Si inca o intrebare daca joc numai o ora si dupa aia las o ora pauza sa se raceasca este ok ?? ca sa nu am probleme .
    Ms mult !
    Daca joci jocuri copiate nu poti juca mai mult de 15 minute. Dupa 15 minute trebuie sa inchizi consola si sa astepti 10 minute si tot asa.

  10. #6170 SP
    Junior Member crazzyel's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Daca joci jocuri copiate nu poti juca mai mult de 15 minute. Dupa 15 minute trebuie sa inchizi consola si sa astepti 10 minute si tot asa.
    de ce?

    ---------- Post added 06-02-2010 at 04:05 PM ----------

    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Daca joci jocuri copiate nu poti juca mai mult de 15 minute. Dupa 15 minute trebuie sa inchizi consola si sa astepti 10 minute si tot asa.
    de ce?se supraincinge de la jocurile pirat?

  11. #6171 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    salut,
    as avea nevoie de niste informatii legate de VIDEOUL xboxului.
    Xboxul poate citi pana la 1080p.Am downloadat un trailer(avatar 1080p) si nu merge. Am pus pe un memory stick mai slabutz de 512.
    Este din cauza consolei...sau memory stickul nu poate citi asa o rez mare ?!
    Ty!

    ---------- Post added 06-02-2010 at 04:10 PM ----------

    ce este de facut ?

  12. #6172 SP
    Junior Member DarkSmoke's Avatar

    Xbox Live Probleme

    Salut am si eu niste probleme cand vreau sa ma loghez pe Xbox Live.
    Am X-Box 360 Elite.
    Internetul este prin modem de la click net,am conexiune de 8 mb/s.
    Dau sa ma loghez pe X-Box live si imi da prima oara sa bag emailu de windows live id.
    Bag mailu,apare alta casuta si imi spune sa bag din nou mailu si sa bag parola,cand bag astea imi da erroarea asta:

    Xbox Live isn't currently available in the locale associated with this windows live ID. Please use a different windows live ID.

    Am bagat vreo 3 mailuri: [email protected],[email protected] si la toate imi da aceeasi erroare,doar la [email protected] imi da erroarea asta:

    This windows live ID is associated with a different gamertag. Enter another windows live ID and password.

    Imi puteti spune si mie ce sa fac ca sa ma pot loga?
    Ms mult de tot.

  13. #6173 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...e din cauza extensiei. X360-ul (și nici PS3-ul, dacă tot s-a ajuns la asta) nu citește .mkv-uri.

    Dacă nu e mkv, atunci vezi ca stick-ul să fie formatat pe FAT32.

    Pentru mai multe info. check this - http://support.xbox.com/support/en/u...aybackFAQ.aspx

    ---------- Post added 06-02-2010 at 05:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by DarkSmoke View Post
    Imi puteti spune si mie ce sa fac ca sa ma pot loga?
    ...fă alta @live.com (de pe PC) și vezi așa. Și la țară alege UK sau US, nu Romania.

  14. #6174 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    ronan ms de raspuns.
    am incercat si cu dvd dar tot imi da o erroare.nush cum vad daca videoul (trailer de la avatar,1080p) e mkv.
    Ce ar trebui sa fac ca sa mearga

    ---------- Post added 06-02-2010 at 06:11 PM ----------

    am gasit , trailerul e (.mov) oare de ce nu il citeste ?

  15. #6175 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by NeXuS View Post
    ronan ms de raspuns.
    am incercat si cu dvd dar tot imi da o erroare.nush cum vad daca videoul (trailer de la avatar,1080p) e mkv.
    Ce ar trebui sa fac ca sa mearga

    ---------- Post added 06-02-2010 at 06:11 PM ----------

    am gasit , trailerul e (.mov) oare de ce nu il citeste ?
    ...nu suportă .mov-urile. Oare de ce? (Apple Inc.)

    Caută filme �n .wmv că se găsesc și 1080p și 720p.

    Am eu un site (defapt tracker - privat) dedicat pentru X360 HD.wmv movies, de pe care mai iau din c�nd �n c�nd. Mă cam disperă să mă uit la filme pe X360.

    Consoles are for Games...not Movies! (aia e mentalitatea mea).

  16. #6176 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si eu sper,ca m-ai scos de la friends lol

  17. #6177 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    hello , i'm new here

  18. #6178 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    welcome

  19. #6179 SP
    Junior Member Darkthor's Avatar
    datele problemei: saptamana asta am decis sa imi schimb ps2-ul cu un 360 arcade. urmeaza sa il modez,eventual.

    intrebarea: daca o sa vreau sa imi iau la el jocuri originale DAR o sa vreau sa il am modat, care varianta de modare este safe pentru ca sa evit un ban pe xlive? (upgradeurile si chestia cu valurile de banuri este neinteleasa pt mine ,ma scuzati )
    softmod sau hardmod? cat de cat stiu ca la hardmod trebuie facuta praf garantia,dar il iau din afara,asa ca garantia din start e pa si pusi.

    intrebarea 2: se mai face hardmod la xbox 360 in bucuresti?

  20. #6180 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    nu exista nici o varianta safe, iei ban oricum cand intri online..oricum nu are sens ce spui tu, de ce sa o mai modezi daca tot cumperi originale ?! nu exista homebrew pe 360 sau alte avantaje

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts