Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 788 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 418 ... LastLast
Results 6,341 to 6,360 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #6341 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Si eu patesc la fel la Feeding Frenzy. Xbox-ul e conectat prin HDMI la un Panasonic TH37pv80. N-am reusit sa-l fac sa mearga, dar e drept ca n-am incercat prin cablu component. Prea mare deranjul

  2. #6342 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    de azi sunt oficial posesor de xbox
    Hyp, hyp, hooray !!! lol
    Pana la urma care ti-e gamertagul (mi-ai dat add cu altul, nu cu hyphyp) ?

    LE: Acum ti-am vazut postul. Schimba-l pe cel de aici de sub avatar.

  3. #6343 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Salut , am o intrebare in leg. cu un xbox 360 modat
    pot sa inst. jocurile pe hard ? sa nu mai fie necesar sa le introduc in dvd-rom de fiecare data cand vreau sa ma joc ?
    daca da ? cum ?

  4. #6344 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    we are havin fun on mw2 !!
    mersi CG de useri [-o<

  5. #6345 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Poti sa instalezi jocurile pe hard,dar trebuie sa bagi si dvd-ul pentru check.Alta cale nu este...

  6. #6346 SP
    Member iGot Game's Avatar
    ok , am reusit , mersi.

  7. #6347 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    a incercat cineva o astfel de husa, e buna de ceva sau mai rau incurca? thx
    http://cgi.ebay.co.uk/Yellow-Silicon...item414cec30bd

  8. #6348 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxx_862006 View Post
    a incercat cineva o astfel de husa, e buna de ceva sau mai rau incurca? thx
    Yellow Silicone Skin Cover Case For Xbox 360 Controller on eBay (end time 12-Mar-10 02:36:51 GMT)
    Din clipuri pare funny lol







    ...tnx for the link. Eu �mi iau una să văd cum e - alt model

  9. #6349 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Pana la urma la cat costa o sa-mi cumpar si eu una, tu ce model vrei? sau ai vrut sa spui alta culoare/combinatie? thx

  10. #6350 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxx_862006 View Post
    Pana la urma la cat costa o sa-mi cumpar si eu una, tu ce model vrei? sau ai vrut sa spui alta culoare/combinatie? thx
    Eu mi-am cumpărat modelul ăsta:

    Black Silicone Skin Cover Case For Xbox 360 Controller on eBay (end time 12-Mar-10 02:42:20 GMT)

    Și-am plătit cu totul �1.98 GBP ~ 8 LEI lol

  11. #6351 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sa inteleg ca pot sa vizualizez posturile respective prin xbox? nu e limita de zona..ceva? gen last fm
    https://www.gamepointsnow.com/points...k-Subscription
    chiar nu exista nici o solutie pentru lastfm?
    ronan: nu arata ca dracu cu husa aia..poti pune o poza cu al tau controller?

  12. #6352 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    ronan: nu arata ca dracu cu husa aia..poti pune o poza cu al tau controller?
    C�nd ajunge pun. N-am cum să pun acum. Am cumparat husa de 2 ore și ceva ...

    Google for images - black. Cum arată acolo...așa o s-arate și-amea.

  13. #6353 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    sa inteleg ca pot sa vizualizez posturile respective prin xbox? nu e limita de zona..ceva? gen last fm
    https://www.gamepointsnow.com/points...k-Subscription
    chiar nu exista nici o solutie pentru lastfm?
    ronan: nu arata ca dracu cu husa aia..poti pune o poza cu al tau controller?
    man e vb de ip daca vrei poti sa iti iei un vpn platit si asculti radio moka

    e singura solutie

    ps: o sa ai nevoie de vpn si daca vrei hartile la gears

  14. #6354 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    Salut all,
    as vrea si eu sa stiu 2,3 jocuri care merita jucate pe 360!?
    jocuri 2009-2010...care isi merita banii ?

  15. #6355 SP
    Junior Member dragoszontara's Avatar

    Nu ma pot conecta la internet cu adaptor wireless

    Mi-am achizitionat un adaptor wireless, pt a putea intra pe live. Problema e ca intru la network settings, dau sa scaneze, imi vede conexiunile unor vecini, insa conexiunea mea nu o vede. Am un modem cisco EPC2425 de la UPC wireless si nu-l vede. Laptopul si PS3 se conecteaza fara probleme.

    Va rog sa-mi dati un raspuns. Am cautat peste tot pe net si nu am rezolvat nimic.

  16. #6356 SP
    Member kside's Avatar

    noile X360 Elite (2009-10) NU AU CABLU HD in cutie

    Am dat "search in this post" si sunt 14 rezultalte la "optical", 3 la "surround" si 7 la "audio digital"
    In afara de niste linkuri la ceva "hack" si cateva trimiteri la shopping, regret daca intreb "si eu", din nou aceleasi lucruri, dar nu m-am lamurit inca.

    Cum scot digital audio (5.1 nu stereo) din X360 (nu pe HDMI). :: link MS ::

    * Nu m-am lamurit care e diferenta dintre cablurile HD (cele 2 oferite de MS) legat de audio digital 5.1
    * Am un sistem Logitech Z5500 (intrari optical/coaxial +DTS/AC3)

    #1 - Component HD A/V cable, are o mufa S/PDIF dar cica e prea mare sa incapa langa HDMI !!!
    #2 - HDMI A/V cable cica ar veni cu un adaptor separat (pt S/PDIF) (care incape langa mufa de HDMI)

    * Exista si iesire coaxiala digital-audio (mufa RCA) la adaptorul HDMI, sau cele 2xRCA de pe adaptor sunt numai pt stereo analogic?
    * Care cabluri mai au iesire optica (S/Video sau RGB ?)
    * Sunt jocuri codate in DTS pe X360 sau exclusiv DD (AC3) ?

    Intreb pt ca nu as da banii pe un cablu care nu incape langa HDMI.
    La o adica, pot sa pun X360 si pe component, dar nu stiu daca nu se pierde din claritate...

    Nu sunt mare fan la "custom-made" cable / adapters, dar vad ca se poate scoate si digital - coaxial cu putina indemanare.
    Wrongcrowd.com - Adding Coax/SPDIF Audio Output to the Xbox

    avpack_hdtv.jpg

  17. #6357 SP
    Member digitalhater's Avatar
    O intrebare asemanatoare am si eu.
    Momentan am un Logitech Z5500. Xbox-ul il tin pe digital out cu cablu optic. Intrebarea mea este:
    - Pentru cea mai buna calitate/claritate ce setare folosesc din Xbox? Dolby Digital 5.1 sau Dolby Digital with WMA support ?

    Multumesc pentru amabilitatea de a raspunde.

  18. #6358 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    langa hdmi nu incape decat adaptorul pt optical care venea standard in pachet la vechile elite. alta solutie nu este. nu incape nicio mufa.

    acel adaptor se gaseste ieftin pe ebay. gasiti ori set cu cablu hdmi sau separat

    i hope it helps

    http://cgi.ebay.co.uk/AUDIO-ADAPTER-...ht_1803wt_1165

    si un link doar la adaptor fara cablu hdmi. e din HK stai ceva pana ajunge dar rezolvi problema cheap

  19. #6359 SP
    Member kside's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    ...gasiti ori set cu cablu hdmi sau separat
    As fi preferat sa existe ceva gata facut (oficial) cu iesire coaxiala (se schimba mai usor).
    Separat nu cred ca gasesc numai adaptorul audio.

    Daca iau cablul component, o sa am liber un HDMI pe TV si iesire digital optic, si nu dau xx $ pe un cablu HDMI care pare absolut "standard" .
    M-am uitat si peste :: manuale :: dar parca se evita in mod vadit orice mentiune legata de "S/PDIF" sau surround 5.1...

    Mare dezamagire, elite fara nici o urma de cablu HD.

  20. #6360 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am conectat xbox-ul prin optic si eu la logitechz550...prin adaptorul de la bodo [thanks]
    am selectat odata digital 5.1 si odata digital with wma pro ..nu am vazut diferenta...si unde ar trebui sa ma ajute nu m-a ajutat
    si anume:
    la dantes inferno...nu pot auzi discutia intre mine si za blue ghost ajutator...de fiecare data cand dau pe ea RB vorbeste..si se aude ca din fundul curtii ...fff incet...iar zgomotuld fond era destul de tare...
    e general? sau doar la mine...sau unde gresesc...vad ca nu are setari de audio jocul
    o chestie asemanatoare pateam cu assasins creed 1 pe ps3...tot asa se ducea pe profilul digital si nu auzeam cand erau fazele de comunicat...la fel de incet...ci doar zgomotul de fond sau oamenii in piata. la ps3 am dezactivat profilul digital si mi-a mers...a luat alta varianta 5.1...dar aici?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts