Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 362 of 788 FirstFirst ... 262 312 352 360 361 362 363 364 372 412 462 ... LastLast
Results 7,221 to 7,240 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7221 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Mie imi place mai mult Xbox-ul datorita exclusivitatilor cum ar fi Gears of War, Left 4 dead, Metro 2033, Halo, Alan Wake si desigur jocurile multiplatform se vad mult mai bine pe xbox deci iti sugerez sa mergi pe Xbox360

  2. #7222 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    Mie imi place mai mult Xbox-ul datorita exclusivitatilor cum ar fi Gears of War, Left 4 dead, Metro 2033, Halo, Alan Wake si desigur jocurile multiplatform se vad mult mai bine pe xbox deci iti sugerez sa mergi pe Xbox360
    Intr-un cuvant....pt. ca se MODEAZA!!!
    A luat cineva ban pe xbox live avand consola modata cu LT?cat de safe e sa intri cu consola modata pe live?

  3. #7223 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    E si asta un plus ca se modeaza dar daca ps3 s-ar moda tot nu mi-as cumpara unul

  4. #7224 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Underground View Post
    pe ce merita conectat xbox 360 pe lcd normal sau led
    Diferenta intre LED si LCD este infima. Se refera la iluminare, nu altceva. Mai pe romaneste, tubul care lumina monitorul este de LED.

    Diferente de contrast si calitate gasesti si de la model la model, nu numai intre LED-LCD. Per total, diferentele sunt in continuare mici fata de pretul mare cerut pentru un tv LED.

  5. #7225 SP
    Junior Member -Noctem-'s Avatar
    Salut...stiti cumva cum sa fac un backup la un joc original de xbox 360? Stiu ca in ImgBurn era o optiune "create image file from the disc" , merge sa fac asa si dupa sa ard imaginea creata pe dvd? A mai incercat cineva? Multumesc

    ---------- Post added 18-06-2010 at 04:48 PM ----------

    @naz Eu am jocul original si doar vreau sa-mi fac un backup ca sa nu uzez DVD-ul ... vreau sa fac un fel de rip de pe dvd-ul original si apoi sa ard .iso-ul creat pe un dvd blank ... si am intrebat daca a mai incercat cineva ca sa nu-mi stric si ultimul dvd blank. Asa ca n-am avut nici o intentie sa aduc vorba despre piraterie .

  6. #7226 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    salut exista jocuri pt xbox 360 mai mari de dvd 8gb

  7. #7227 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    E �ntrebare?...pentru că nu văd niciun semn de �ntrebare.

    Salut, exista jocuri pt. xbox 360 mai mari dec�t dvd de 8gb?
    Da, există.

  8. #7228 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    da scuzati am uitat sa pun ca mam grabit

  9. #7229 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Omul si-a spus parerea Acuma daca greseste sau nu ii partea a doua .... Nu avem de unde sa stim
    Ce vroiai sa-i raspunda: ,,Cumpara-le pe amandoua!'' ?
    Daca "xbox e mai bun ps3" ti se pare un argument pertinent, e grav. (eu nici nu am inteles ce a vrut sa zica).

  10. #7230 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The conspiracy: XBOX 360 Red Ring of Death (RRoD) Zobocopy.com

    ...merită citit

    Hehe, cred că fiecare dintre noi are o asemenea teorie (eu unul am c�teva).

  11. #7231 SP
    Junior Member Underground's Avatar
    salut cum se poate sa te joci pe xbox 360 jocuri piratate si fara sa iti ei ban pe xbox live

  12. #7232 SP
    Junior Member Enigm@'s Avatar
    Salut. Vara asta urmeaza sa-mi cumpar o consola si am o intrebare: Stiu ca in pachet [Xbox360] iti da cablul HDMI si cablul component HD-AV. Eu am SD-TV [Standart-TV], ce trebuie sa fac? Trebuie cumparat cablul AV separat?

  13. #7233 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Enigm@ View Post
    Salut.
    Salut.

    Quote Originally Posted by Enigm@ View Post
    Stiu ca in pachet [Xbox360] iti da cablul HDMI
    ...știi greșit. Nu se mai dau cabluri HDMI (nici măcar cabluri HD). Se dau doar cabluri SD + mufă scart*.

    Quote Originally Posted by Enigm@ View Post
    Eu am SD-TV [Standart-TV], ce trebuie sa fac? Trebuie cumparat cablul AV separat?
    Nu trebuie să cumperi nimic. �n cutie vei găsi tot ce ai nevoie.

    *= există excepții la pachetele mai vechi.

  14. #7234 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    daca ai cablu hd av poti sa il bagi si la un tv cu intrare av trebuie sa conectezi doar 3 mufe galben rosu si alb

  15. #7235 SP
    Junior Member Enigm@'s Avatar
    Dar daca nimeresc un pachet cu cablu HDMI nu-l folosesc, nu?

  16. #7236 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    The conspiracy: XBOX 360 Red Ring of Death (RRoD) Zobocopy.com

    ...merită citit

    Hehe, cred că fiecare dintre noi are o asemenea teorie (eu unul am c�teva).
    Stiu si eu... Asta ar implica faptul ca inginerii de la Microsoft totusi nu sunt niste incompetenti recrutati din casa de nebuni. Where's the fun in that?

  17. #7237 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pentru bani...ce nu face omul (inginerul) lol

  18. #7238 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by -Noctem- View Post
    Salut...stiti cumva cum sa fac un backup la un joc original de xbox 360? Stiu ca in ImgBurn era o optiune "create image file from the disc" , merge sa fac asa si dupa sa ard imaginea creata pe dvd? A mai incercat cineva? Multumesc

    ---------- Post added 18-06-2010 at 04:48 PM ----------

    @naz Eu am jocul original si doar vreau sa-mi fac un backup ca sa nu uzez DVD-ul ... vreau sa fac un fel de rip de pe dvd-ul original si apoi sa ard .iso-ul creat pe un dvd blank ... si am intrebat daca a mai incercat cineva ca sa nu-mi stric si ultimul dvd blank. Asa ca n-am avut nici o intentie sa aduc vorba despre piraterie .
    Deci, daca tu chiar nu vrei sa vorbesti de piraterii... atunci e simplu. Instalezi jocul pe hard (toate jocurile de Xbox 360 au optiunea asta), si in felul acesta nu vei uza nici-un fel de DVD. Bafta !

  19. #7239 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    microsoft a vandut multe console xbox 360 doar pt faptul ca sa putut moda.parerea mea este ca cei de la microsoft nu au vrut sa opreasca modatul la xbox 360.daca aveai ales intre xbox 360 ce nu putea fi modat si ps3,probabil foarte multi optau pt ps3.

  20. #7240 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    salut si am si eu o intrebare sapt viitore sau peste 2 planuiesc sa cumpar un xbox mi-as dori slim daca gasesc dar daca nu o sa cumpar jasper jasperul face rrod ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts