Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 367 of 788 FirstFirst ... 267 317 357 365 366 367 368 369 377 417 467 ... LastLast
Results 7,321 to 7,340 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7321 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Codul nu e pentru hardware, accesorii si produse aflate in promotie.
    Poti lua si de pe amazon.co.uk. Faci cont, pui adresa, card de debit/credit etc. In 2 saptamani (aproximativ) mergi la posta sa ridici coletul.
    si la mine tot de 2 sapt imi zicea, dar a venit xbox-ul in 4 zile.

  2. #7322 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    daca iau ban pe consola si eventual fac rrod nu mai pot sa o trimit la garantie? pierd garantia daca o modez??

  3. #7323 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by tmsgaby View Post
    pierd garantia daca o modez??
    Da.

  4. #7324 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Da.
    ms...

  5. #7325 SP
    Junior Member halo333's Avatar
    De unde pot cumpara si eu un data transfer kit pentru un xbox 360 ??

  6. #7326 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Au anuntat ceva de Live? Este picat. Sau ne-au banat pe toti cei cu ip de Romania? Poate ne confirma cineva care este pe afara.

    LE: Si-a revenit.

  7. #7327 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Și mie-mi face figuri.

  8. #7328 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nici mie nu mi se conecteaza..

  9. #7329 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  10. #7330 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Salutare mai baieti....Pagina Produsului ?Ce ziceti?Se merita?Am citit mai jos :
    Diferente intre pachetul Arcade si pachetul Premium:
    Consola Arcade este mai ieftina fata de alte pachete Xbox 360. Iata mai jos diferentele:
    1. Consola Arcade nu are hard-disc de 120 GB, dar are memorie integrata de 512 MB.
    2. Consola Arcade nu are headset (căşti) - acestea pot fi achiziţionate separat.
    3. Consola Arcade nu are cablu de reţea �n pachet, dar acesta este un cablu standard care se poate cumpăra de la aproape orice magazin IT.
    4. Consola Arcade oferă �n pachet cablu standard AV, iar consola Premium oferă cablu standard/HD. Oferim spre vanzare separat cablu HD AV şi HDMI.
    5. Consola Arcade oferă 5 jocuri gratuit �n pachet:
    6. Consola Arcade rulează toate jocurile pentru Xbox 360, dar nu rulează şi jocurile pentru vechiul Xbox.

    Garantia acestui produs este de 3 ani.

    Am si eu o intrebare sa ma lamuriti....am inteles ca unele modele de Xbox sunt predispuse la RROD(habar n-am ce e ala,poate imi explica cineva),si altele mai putin...acest Xbox Arcade,este asa ieftin doar ca are 512 memorie si nustiu ce cabluri nu are pe acolo?Sau e predispus la RROD?

  11. #7331 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Sper ca ti-am raspuns la toate intrebarile, daca mai ai una "extra" poti intreba.
    Am si eu un Xbox 360 ca acela, tot de la Gameshop
    • Xbox-ul acela este Jasper, cel mai bun deocamdata. Toate consolele sunt predispuse la RROD, trebuie doar sa ai grija de ele... oricum aceasta consola vine cu 3 ani garantie in spate. Daca vrei sa joci pe un TV bunicel (LCD/Plasma) ai nevoie de un cablu HDMI (costa de la 20-30 ron unul aurit).
    • RROD-ul apare datorita supraincalzirii si iti schimba consola imediat atat timp cat este in garantie si nu este modata/ banata.
    • Pe memoria interna nu o sa iti incapa decat salvarile, daca vrei sa instalezi un joc trebuie sa iti cumperi hard separat. (hard-ul aduce destul beneficii ex: Halo 3 ODST in co-op poate fi jucat decat cu hard, daca instalezi jocurile xbox-ul va fi mai siletios etc.)

  12. #7332 SP
    Member obidan's Avatar
    Daca-mi cumpar Xbox Arcade acum, si-l duc apoi la garantie peste 1 an, imi dau unul Slim?

  13. #7333 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Daca-mi cumpar Xbox Arcade acum, si-l duc apoi la garantie peste 1 an, imi dau unul Slim?
    Nu cred... atat timp cat mai au pe stoc Xbox 360 Arcade iti vor da unul phat.
    Decat daca le scot de pe piata pana atunci si raman pe stoc doar cu slim... ask Razvan !

  14. #7334 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca platesti diferenta de pret da. Daca nu ori banii inapoi ori iti dau alt Arcade daca mai au pe stoc.

  15. #7335 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Va merge LIVE / xbox.com ?

  16. #7336 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Va merge LIVE / xbox.com ?
    Nu.. de 1-2 ore

  17. #7337 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Va merge LIVE / xbox.com ?
    Mie-mi merg ambele. Acum...c�teva ore mi-a făcut figuri mari LIVE-ul.

  18. #7338 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    mie mi-a mers azi.O singura data s-a deconectat.

  19. #7339 SP
    Manager paul's Avatar
    from norway, cannot logon live
    Twitter / Isak Aerendil Menes: @XboxSupport from norway, ...
    Sit tight, we are investigate a possible outage in your region
    Twitter / Xbox Support: @isakmenes Sit tight, we a ...

    Poate asta o fi. Le-am dat si eu un tweet, dar cred ca au vazut Romania la profil si evident n-au raspuns.

  20. #7340 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Problema XBL

    nu am XBOX Live de pe la ora 18,00. La voi de cand? ce provider de inernet aveti? Mie imi spune ca este posibil ca portul 3074 sa fie blocat de ISP. aveti idee cum pot vedea daca jegurile astea de la rds au blocat porturile pt ca am sunat la ei si nu au vrut sa-mi spuna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts