Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 388 of 788 FirstFirst ... 288 338 378 386 387 388 389 390 398 438 488 ... LastLast
Results 7,741 to 7,760 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7741 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Deci va schimba felul in care arata dashboard-ul urmatorul update. Pare sa arate destuld e bine... asteptam sa vedem.
    Dashboard-ul actual arata foarte bine, nu vreau sa avem iar suprize cu un dashboard de 3 lei

  2. #7742 SP
    Junior Member onikage's Avatar
    salut! mi-ar putea confirma cineva, va rog, daca halo: combat evolved (ntsc) e sau nu region free? am de gand sa achizitionez jocul si sa-l rulez pe 360

  3. #7743 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Amazon UK cat da garantie la consola?

  4. #7744 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Care a fost surpriza cu dashboard-ul de 3 lei?

  5. #7745 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    1 Year Limited Express Warranty. Greu era sa citesti.

  6. #7746 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cel de la Kinect.. care mie nu imi place deloc.. chiar si trecerea de la vechiul dashboard la cel nou a fost grea, dar m-am obisnuit si a inceput sa-mi placa cu timpul.

  7. #7747 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Bai copilule, nu ti se pare ca esti cam tupeist?

  8. #7748 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Wargasm primesti un an garantie, desi nu stiu cum se procedeaza la ei cu garantiile - poti sa discuti cu bodopsx.. sigur stie mai multe decat putem sa banuim noi

  9. #7749 SP
    Junior Member juventus23's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Depinde foarte mult. E arcade sau pro ? Sau poate e chiar elite ? Cate controllere ? Garantie mai are ? Ai ceva bonusuri la ea ? (jocuri originale, accesorii, etc)

    Daca e macar Pro (cu hard de 60 GB) si mai ai un an garantie eu zic ca merita, Daca e elite sau ai la ea niste jocuri in plus nici nu m-as mai gandi, as lua-o instant Mai ieftin nu gasesti decat arcade-uri (majoritatea fara garantie).
    e arcade si nu are hard ,nici grantie e model 2008 se merita?

  10. #7750 SP
    Junior Member seaman13's Avatar
    am o consola modata cu chip si vreau sa stiu daca iau ban pe live daca imi cumpar un joc original?

  11. #7751 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by juventus23 View Post
    e arcade si nu are hard ,nici grantie e model 2008 se merita?
    Nu prea, cu inca 150-200 ron poti lua o consola de pe amazon.co.uk, doar ca ai un Arcade nou ( Jasper sau Valhalla, daca e Slim) cu garantie un an.

  12. #7752 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by seaman13 View Post
    am o consola modata cu chip si vreau sa stiu daca iau ban pe live daca imi cumpar un joc original?
    Nu iei ban pe live daca iti cumperi un joc original. Iei ban pe live daca ai consola modata.

  13. #7753 SP
    Junior Member seaman13's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Nu iei ban pe live daca iti cumperi un joc original. Iei ban pe live daca ai consola modata.
    mersi

  14. #7754 SP
    Junior Member b70bmf's Avatar
    de pe ce adresa comand si eu xbox-ul acela slim din strainatate??? ca de ROMANIA vad ca fug toti ms all

  15. #7755 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    de unde sal comanzi? iti pui adresa ca in buletin si ti-o livreaza daca fac livrari la noi in tara firma respectiva

  16. #7756 SP
    Member pufy's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Nu iei ban pe live daca iti cumperi un joc original. Iei ban pe live daca ai consola modata.
    paii cum? cunosc ceva oameni care inca joaca pe live cu consola lor modata si nu au primit ban si din ce-am inteles daca ii reinoiesti firmware sunt sanse mici sa te prinda

  17. #7757 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    nu iei ban imediat, ban wave-ul vine odata la cateva luni! daca ai consola 'marcat�' atunci iei ban, nu conteaza ce firmware ai..... Cel mai simplu e sa nu ti-o modezi ca sa nu regreti apoi!

  18. #7758 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    N-a venit inca ban wave-ul. Dupa ce o sa vina, o sa planga multi.

  19. #7759 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by b70bmf View Post
    de pe ce adresa comand si eu xbox-ul acela slim din strainatate??? ca de ROMANIA vad ca fug toti ms all
    Iti faci cont pe amazon.co.uk, pui informatii si adresa de Romania, pui un card de pe care sa isi ia banii. Comanzi direct de la Amazon, pachetul ajunge cu posta, dureaza cam 1-2 saptamani. Primesti aviz de la Oficiul Postal de care apartii si cu el te duci sa iti ridici coletul.
    Uite link direct la Xbox 360 Slim:
    Xbox 360 250GB (250GB Hard Drive) (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/31V-DIo4VcL.@@AMEPARAM@@31V-DIo4VcL

  20. #7760 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu am lipsit c�teva zile? Despre ce update e vorba? - eu n-am primit nimic și sunt pe XBL.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts