Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 422 of 788 FirstFirst ... 322 372 412 420 421 422 423 424 432 472 522 ... LastLast
Results 8,421 to 8,440 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8421 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    E si normal..e toata lumea calare pe el.

  2. #8422 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    dupa cum ziceam
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  3. #8423 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dupa cum ziceai. Abia i-au dat drumul de 45 minute si vrei sa fie totul perfect. Lasa-i in puii mei sa isi faca treaba si joaca-te pe el diseara sau maine. Zi mersi ca nu au facut ca in anii trecuti cand au dat shutdown la tot.

  4. #8424 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    dupa cum ziceam
    realizezi ca mesajul ala e bagat la misto ca sa ne mai aduca aminte un pic ce super joc e Halo Reach

  5. #8425 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Aoleu. Iar au zapacit "Marketplace". Ma refer la cel de pe consola. Macar au facut A-Z mai ok.

  6. #8426 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Si au disparut New Arrivals..acum arata ultimele 3 intr-un box la fiecare categorie.

  7. #8427 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    realizezi ca mesajul ala e bagat la misto ca sa ne mai aduca aminte un pic ce super joc e Halo Reach
    de aia am postat accel printscreen,ma amuza mesajul.Era tare sa crie ca sunt ocupati sa joace God of War

  8. #8428 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am vorbit azi cu Sophie și mi-a confimat că Razer Onza se va lansa �n Q4-ul acestui an.

  9. #8429 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    ... ca si anu' trecut .

  10. #8430 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    ... ca si anu' trecut .
    Păi da, anul trecut au zis că apare anul ăsta (apoi s-au schimbat unele date - dar de apărut tot anul ăsta apare).

  11. #8431 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Mi s-a intamplat o chestie simpatica astazi. Cum ma uitam eu pe xbox.com sa vad ce mai e nou, imi pica ochii pe Games on Demand/ Last Arrivals/ Borderlands, joc cu care cochetam un pic. Fac click pe el, 2400 , 3,3 Gb, deci nu asa de mare nici asa scump, in fine, dau click intr-o doara (asteptandu-ma sa vad item unavailable in your location) si...SUPRIZA! Merge, fara VPN, fara niciun alt artificiu! Deci, pentru older stuff, fara sa cautati zgarieturi pe disc, livrare rapida, go for it!

  12. #8432 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    imi lacrimeaza ochii, ba de ras, ba de plans
    Bine ca tu ai stiut ce sa iti cumperi.

    Quote Originally Posted by simo1988 View Post
    as dori sa va intreb vreau sa mi iau un xbox 360 utilizta dar nu stiu ce aleg ce firmware ce versiunea nu ma pricep prea mult va rog sa mi ajutati
    Cumpara un Arcade Jasper sau un Elite. Avantajul la Elite este ca, ai un HDD de 120 Gb si o pereche de casti.
    Firmware si versiunea (dashbord) nu conteaza, atata timp cat o conectezi la internet (asta daca nu vrei modata).

    Daca tot esti nou pe forum: Rules

  13. #8433 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Bine ca tu ai stiut ce sa iti cumperi.
    bine ca te-ai prins la ce ma refeream.

  14. #8434 SP
    Junior Member ysac_cosmin's Avatar
    Salut.. nu sunt un foarte bun cunoscator al domeniului si din aceasta cauza apelez la cunostiintele voastre.
    Mi-am luat de curand un XBOX 360 Slim 4 GB... m-am cam grabit si nu am vrut sa mai astept pana aveam suficienti bani sa imi iau varianta de 250 GB.
    Vreau si eu sa stiu concret care este cea mai buna varianta de marire a spatiului de stocare (exclus varianta microsoft)
    - stick de 32 GB (am auzit k xbox slim vede in totalitate cei 32 GB), si vreau sa stiu daca e sigur pe live fara nici un risc de ban;
    - hdd extern conectare prin usb (am citit si am vazut k e posibil sa primesti ban si sa nu vada decat max 32 GB);
    Multumesc anticipat !
    Apelez la cele doua variante din cauza k se pot folosi si in alte scopuri, in timp ce hdd microsoft limiteaza utilizarea lui doar la xbox.

  15. #8435 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Păi da, anul trecut au zis că apare anul ăsta (apoi s-au schimbat unele date - dar de apărut tot anul ăsta apare).
    Se simte nerabdarea in glasul (scrisul) tau. Adevarul ca promite mult Onza, daca se apuca si de o varianta wireless chiar ca vor face valuri.

  16. #8436 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu vad de ce sa-ti dea ban daca ai un HDD extern conectat, poate ai muzica pe el.
    La varianta cu stick-ul sigur nu ai ce risca pentru ca vind chiar ei stick-uri cu sigla xbox360 pe ele.

    Ai aici mai multe detalii.

    Quote Originally Posted by Extras de pe xbox.com
    *Performance of non-Xbox 360 branded USB Flash Drives will vary based on quality, speed, and performance of the specific drive. Some may not provide a recommended level of performance. The system will recognize up to 16GB of available space on a connected device, even if the drive is larger in size. USB flash drive is not a hard drive. Some games and Xbox LIVE content may require a hard drive for certain features.

  17. #8437 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by ysac_cosmin View Post
    Salut.. nu sunt un foarte bun cunoscator al domeniului si din aceasta cauza apelez la cunostiintele voastre.
    Mi-am luat de curand un XBOX 360 Slim 4 GB... m-am cam grabit si nu am vrut sa mai astept pana aveam suficienti bani sa imi iau varianta de 250 GB.
    Vreau si eu sa stiu concret care este cea mai buna varianta de marire a spatiului de stocare (exclus varianta microsoft)
    - stick de 32 GB (am auzit k xbox slim vede in totalitate cei 32 GB), si vreau sa stiu daca e sigur pe live fara nici un risc de ban;
    - hdd extern conectare prin usb (am citit si am vazut k e posibil sa primesti ban si sa nu vada decat max 32 GB);
    Multumesc anticipat !
    Apelez la cele doua variante din cauza k se pot folosi si in alte scopuri, in timp ce hdd microsoft limiteaza utilizarea lui doar la xbox.
    Functioneaza amandoua doar ca limita este de 16 GB nu de 32, daca stickul/hddul sunt mai mari iti va face o partitie doar pt. 16

  18. #8438 SP
    UberDude Honord's Avatar
    HOLY SHI*!!!!


  19. #8439 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Daca am internat la Romtelecom si folosesc cablul USB sa il bag din modem in Xbox 360 sa ma conectez la Xbox Live voi plati in plus?

  20. #8440 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Daca am internat la Romtelecom si folosesc cablul USB sa il bag din modem in Xbox 360 sa ma conectez la Xbox Live voi plati in plus?
    N-ai ce sa platesti in plus pt. ca nu functioneaza modemul pe xbox.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts