Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 441 of 788 FirstFirst ... 341 391 431 439 440 441 442 443 451 491 541 ... LastLast
Results 8,801 to 8,820 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8801 SP
    Member blondutzu's Avatar
    dap doar hdd-urile lor sunt acceptate....dar din moment ce a intrebat si de modarea consolei ma indoiesc ca l-ar interesa pe el ban-ul

  2. #8802 SP
    Junior Member alexdante's Avatar
    ms ptr raspunsuri

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:51 PM ----------

    se poate cumpara separat hardul ptr xbox 360 slim ? daca da...la ce pret si de unde ?
    ms

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:52 PM ----------

    de exemplu acest hard se va potrivi ?
    DealExtreme: $57.20 Designer's Slim 250GB Hard Drive for Xbox 360

  3. #8803 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    De craciun sunt oferte la Xboxuri etc.?Sau ca si Macul nu se fac nici un fel de oferte?

  4. #8804 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdante View Post
    ms ptr raspunsuri

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:51 PM ----------

    se poate cumpara separat hardul ptr xbox 360 slim ? daca da...la ce pret si de unde ?
    ms

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:52 PM ----------

    de exemplu acest hard se va potrivi ?
    DealExtreme: $57.20 Designer's Slim 250GB Hard Drive for Xbox 360
    Da, va merge.Trebuie doar sa fie unul original microsoft.

  5. #8805 SP
    Junior Member koro's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdante View Post
    ms ptr raspunsuri

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:51 PM ----------

    se poate cumpara separat hardul ptr xbox 360 slim ? daca da...la ce pret si de unde ?
    ms

    ---------- Post added 18-11-2010 at 06:52 PM ----------

    de exemplu acest hard se va potrivi ?
    DealExtreme: $57.20 Designer's Slim 250GB Hard Drive for Xbox 360
    HDD-ul din link-ul tau nu e original.
    Iti va merge insa daca intri pe Live, asa cum am spus mai sus, esti pasibil de ban.
    Uite 250GB Hard Disk Drive for Slim Console (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/415oxfgMXCL.@@AMEPARAM@@415oxfgMXCL pretul unui HDD Microsoft.
    Nu o sa iesi niciodata mai ieftin daca iti cumperi consola in varianta cu memorie de 4Gb si un HDD de 250 separat.

  6. #8806 SP
    Junior Member alexdante's Avatar
    tot pe amazon...diferenta intre cea de 4gb si cea de 250 de gb este de 50 de lire...deci cred k o sa iau direct de 250 de gb si aia e...
    ms ptr sfaturi

  7. #8807 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    GTA EFLC nu e la fel ca si GTA 4? (ma refer la free roam, nu misiuni/poveste) Am jucat la un prieten GTA 4 si parca ai mai multe chestii : bowling, biliard, cluburi...
    Am facut destule misiuni la TBoGT, dar in afara de clubul lui Tony altu nu vad pe harta, doar misiunile si drug wars....

    Apropo, la achievements de ce e trecut GTA 4?

  8. #8808 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Apropo, la achievements de ce e trecut GTA 4?
    Pentru ca sunt 2 DLC-uri vandute retail.

  9. #8809 SP
    Member Istrate's Avatar
    Din seria de jocuri nou aparute pentru X360 ce recomandati pentru "couch multiplayer" ? Am doar doua controllere si m-ar interesa sa vad ce a mai aparut nou pe piata pentru acest tip de joc. M-am saturat de Resident Evil 5 si seria Call of Duty, si eram curios daca mai exista ceva ce merita incercat in split screen. Multumesc.

  10. #8810 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Recomand Left 4 Dead 2, desi nu este chiar nou aparut.
    Alte jocuri mai vechi ce mi s-au parut fun in local multiplayer: L4D1, Tekken 6, Fable 2, Lego Indiana Jones, Lego Star Wars, Lego Batman, PGR4, Burnout Paradise (nu e split screen, e "pass the controller") si Skate 2 ("pass the controller").

  11. #8811 SP
    Junior Member Lavinutza's Avatar
    As avea si eu intrebare.. am o pereche de casti Pulsar 590A with Universal Bluetooth Adapter dar mi s-a stricat un difuzor.. are cineva idee unde as putea sa gasesc unul sa cumpar sau daca se gasesc pe net?
    multumesc

  12. #8812 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Lavinutza View Post
    As avea si eu intrebare.. am o pereche de casti Pulsar 590A with Universal Bluetooth Adapter dar mi s-a stricat un difuzor.. are cineva idee unde as putea sa gasesc unul sa cumpar sau daca se gasesc pe net?
    multumesc
    si ce legatura are cu X360?

  13. #8813 SP
    Junior Member Lavinutza's Avatar
    sorry nu am fost atenta la asta..am vazut ca mai zicea cineva ceva de niste casti dinastea....daca poti sa ma ajutzi daca nu am sa incerc sa caut in alta parte

  14. #8814 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Lavinutza View Post
    sorry nu am fost atenta la asta..am vazut ca mai zicea cineva ceva de niste casti dinastea....daca poti sa ma ajutzi daca nu am sa incerc sa caut in alta parte
    poftim Pulsar 590A Stereo Headset, Universal Bluetooth Adapter on eBay (end time 15-Dec-10 09:37:14 GMT) si poti vorbi cu http://www.consolegames.ro/forum/f41...ayasia-amazon/ si te ajuta el sa-l cumperi.

  15. #8815 SP
    Junior Member Lavinutza's Avatar
    multumesc si inca o data imi cer scuze

  16. #8816 SP
    Member axel's Avatar

  17. #8817 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Eu cred ca mai bine iti cumperi unul original microsoft si iesi mai bine.Decat daca esti mare fan COD Black Ops!In opinia mea este doar o alta modalitate prin care ei vor sa mai scoata niste bani in plus.
    Daca tot vrei un asemenea controller iti recomand Razer Onza!!
    Ca veni vorba:am si eu un controller xbox360.In unele momente se tot intrerupe si nu stiu de ce.Acest lucru se intampla la xbox, dar si la pc.Stie cineva care este problema si daca se poate repara?

  18. #8818 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Xbox World - January 2011 (UK) - 140 Pages/61MB
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  19. #8819 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Ca veni vorba:am si eu un controller xbox360.In unele momente se tot intrerupe si nu stiu de ce.Acest lucru se intampla la xbox, dar si la pc.Stie cineva care este problema si daca se poate repara?
    E cu fir?
    Eu am unul cu fir, pe care cand il leg la Xbox sau PC, se aprinde Guide Button pentru juma' de secunda, apoi moare..
    Interesant e ca daca mai incerc, nu se mai aprinde deloc, dar daca il las cateva zile si incerc iar, face din nou faza cu aprinsul juma' de secunda..

  20. #8820 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Free Live Weekend
    Attached Images Attached Images flw_en-gb_hero.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts