Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 468 of 788 FirstFirst ... 368 418 458 466 467 468 469 470 478 518 568 ... LastLast
Results 9,341 to 9,360 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9341 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Oki, să le luam pe r�nd:

    Quote Originally Posted by nina View Post
    am revenit cu altceva
    mi-am facut 3 conturi pe live:us,uk si japan
    de pe nici unul nu am reusit sa downloadez deadliest warrior
    N-are nicio legătură. Deadliest Warrior poate fi cumpărat doar folosind VPN. Aici mai multe detalii despre VPN. Din păcate, face parte din categoria jocurilor limitate �n anumite țări...

    Quote Originally Posted by nina View Post
    nu am jtag la consola,doar lt plus
    si au scris sa-l copiez asa:
    HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/
    merge sa-l joc fara sa am jtag??
    Depinde. Dacă e Free60 nu merge (e jtag only). Dacă scrie �n description [no jtag]...merge dar mai ai nevoie de un profil principal. Dacă nu-l ai ăla totul e inutil.

    Quote Originally Posted by nina View Post
    si unde gasesc eu partition3???
    Pe HDD, cum adică unde-l găsesc?

    Quote Originally Posted by nina View Post
    am stick usb,il pot folosi?
    Yes.

  2. #9342 SP
    Junior Member mony211's Avatar
    unde pot gasi si eu un alimentator pentru consola slim cu kinect? precizez ca am cuparat din america de pe amazon special edition xbox360+kinect,cand l-am primit vazand ca nu il pot baga in priza am luat cablul din alimentator de la cosola veche care o aveam acasa si l-am bagat in priza intr-un minut alimentatorul a scos fum si s-a ars,atunci mi-am amintit ca americanii folosesc 110V,deci in consecinta l-am ars,ok m-am gandit ca pot inlocui powerbrickul cu cel de la consola veche insa am costatat ca mufele care intra in joc sunt diferite,cea de la cosola veche este patrata si cea de la consola noua,slim,are 2 iesiri,am cautat la majoritatea magazinelor din buc dar nu am gasit alimentator,aveti idee cum sa rezolv problema?

  3. #9343 SP
    Member kosashu's Avatar
    Iata ce am gasit pentru tine, mony211:
    "Well after the repair the ac adapter still didn't work, so I called 1-800-4MY-XBOX and told them my serial number and they are sending me a new one for FREE!!! Because, of course, it is still under warranty, and it will be for another 9 months. I'm guessing because yours is the new version you could do the same thing. Just don't tell them you blew it up."
    Deci, daca ai drum inapoi in state, poti sa trimiti consola in garantie si sa iti inlocuiasca power brick-ul.
    De cumparat, ti-am gasit aici Xbox 360 Slim AC Adapter desi nu cred ca trimit in Romania, dar merita incercat, sau pe e-bay: Xbox 360 S Slim 250G Console AC Power Supply Adapter on eBay (end time 08-Feb-11 13:02:12 GMT)
    Bafta!

  4. #9344 SP
    Banned nurv's Avatar
    La xbox-ul 360 SLIM de 4GB fara HDD, se poate pune un HDD montat intr-un rack extern pe USB? Sau un SSD? Stie xbox-ul de TRIM & stuff?

  5. #9345 SP
    Member kosashu's Avatar
    Din cate stiu eu se poate, dar iti va recunoaste doar 16 GB indiferent de ce hard ai conectat la portul usb. Bafta!

  6. #9346 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ... MOR!

  7. #9347 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Gizas Ronane, mai trollezi mult cu chestii d-astea de orezari?

  8. #9348 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Gizas Ronane, mai trollezi mult cu chestii d-astea de orezari?
    Tot ce-i posibil.

  9. #9349 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    dau cont de live mai are live gold pana in 6 martie, si are si ultimu DLC de la MW2 si niste masinute la Burnout Paradise

  10. #9350 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Tot ce-i posibil.
    Ma gandeam eu
    Attached Images Attached Images japan_weird_shit.jpg

  11. #9351 SP
    Junior Member adrianfloca's Avatar
    salutare! daca imi reinoiesc contul gold la xbox live pe inca o luna voi avea alte jocuri sau tot aceleasi jocuri care le-am avut cu o luna inainte??

  12. #9352 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by adrianfloca View Post
    salutare! daca imi reinoiesc contul gold la xbox live pe inca o luna voi avea alte jocuri sau tot aceleasi jocuri care le-am avut cu o luna inainte??
    Cum adica sa ai alte jocuri? Daca te referi la download-urile de pe marketplace, evident ca raman aceleasi.

  13. #9353 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    El saracu cred ca confunda cu PSN + unde daca nu platesti iti dispar din jocurile "primite gratis"

  14. #9354 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    El saracu cred ca confunda cu PSN + unde daca nu platesti iti dispar din jocurile "primite gratis"
    Serios? Așa e pe PSN+? AHAHAHA, vai de p#la lor lol

  15. #9355 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Deci psn moca e o mare vrajeala.

  16. #9356 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    salut, am si eu o problema cu xboxul meu, mai bine zis cu un joc. am un xbox 360 elite fabricat in luna octombrie 2009, l-am modat si am incercat sa joc si eu ACBrotherhood si surpriza...spune "disk unrecognised". ma poate ajuta si pe mine cineva?

  17. #9357 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    salut, am si eu o problema cu xboxul meu, mai bine zis cu un joc. am un xbox 360 elite fabricat in luna octombrie 2009, l-am modat si am incercat sa joc si eu ACBrotherhood si surpriza...spune "disk unrecognised". ma poate ajuta si pe mine cineva?
    Da. Cumpara-l original! (Surpriza!)

  18. #9358 SP
    Junior Member kFcRooLS's Avatar
    si ce as putea face ca sa imi mearga atata timp cat este piratat?...Surpriza!

  19. #9359 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    si ce as putea face ca sa imi mearga atata timp cat este piratat?...Surpriza!
    Acest site nu incurajeaza pirateria.
    Il poti avea piratat, atat timp cat ai si o copie originala.

  20. #9360 SP
    Junior Member theasi91's Avatar
    Quote Originally Posted by kFcRooLS View Post
    si ce as putea face ca sa imi mearga atata timp cat este piratat?...Surpriza!
    Nu o sa te ajute nimeni. Pe forumul asta nu se incurajeaza pirateria deci abtine-te. Nu mai insista si cumpara jocul original daca chiar ti-l doresti(sunt oferte foarte bune pe forum)

    later edit: @anotherchild mi-ai luat-o inainte cu 2 minute

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts