Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 489 of 788 FirstFirst ... 389 439 479 487 488 489 490 491 499 539 589 ... LastLast
Results 9,761 to 9,780 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9761 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by paulred View Post
    Care este cel mai bun televizor pentru xbox 360?
    uite la ce il folosesc eu:
    P.S. televizorul meu nu are telecomanda
    Attached Images Attached Images old-tv-xbox-360.jpg

  2. #9762 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by paulred View Post
    Care este cel mai bun televizor pentru xbox 360?
    Cati ani ai?

  3. #9763 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Stuart Hughes’ PrestigeHD Supreme Rose Edition sau Yalos Diamond

  4. #9764 SP
    Junior Member steli39's Avatar
    salut de curand am luat un xbox 360 elite 120gb am o problema daca poate cineva sa ma ajute am incercat sa instalez un joc pe hdd si mi la instalat pana la 48% dupa care sa oprit instalarea,si imi zicea sa curat dvd-ul sau ca dvd-ul e zgariat. mi sa intamplat la 3 dvd-uri(web of shaw,batman...) va rog sa-mi spuneti e cumva devina hdd-ul o fi banata consola?dar am uitat sa precizez ca un joc am putut sa-l instalez pe hdd.mersi

  5. #9765 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Poate este zgariat dvd-ul.Daca folosesti Verbatimuri si nu jocuri originale, nu m-as mira deloc.

  6. #9766 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate trebuie schimbat blocul optic. Se intampla des la X360. Daca folosesti discuri originale asta e probabil problema, daca nu sunt originale jocurile tale, cumpara originale si nu ai probleme.

  7. #9767 SP
    Junior Member steli39's Avatar
    mersi de raspuns ma repet .Aceleasi dvd-uri dar jocuri diferite unele le pot instala pe hdd unele se opresc la 48% in timp ce se instaleaza dvd-urile sant noi nezgariate .iar daca rulej jocul de pe dvd mrege, dar vroiam sa-l instalez pe hdd pt ca e mult mai silentios.mersi

  8. #9768 SP
    Junior Member Sizzo's Avatar
    Salutare tuturor vreau sa imi iau si eu un xbox si as vrea sa imi iau Slim 250 GB e o editie pe e.mag cu halo si nush daca sa il iau sau nu imi este frica daca il iau sa nu raman cu el ... sa stau sa cumpar jocuri .. adica stiti cumva daca se va moda curand ? sau cand se va moda ? pe youtube am vazut cateva modate cu LT+ sau ceva de genu oricum eu sunt noob nu stiu nimic de chestiile astea

  9. #9769 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    hai mars...

    masina iti cumperi daca nu ai bani de benzina?
    du-te in alta parte si vaita-te ca nu poti fura!

  10. #9770 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by Sizzo View Post
    Salutare tuturor vreau sa imi iau si eu un xbox si as vrea sa imi iau Slim 250 GB e o editie pe e.mag cu halo si nush daca sa il iau sau nu imi este frica daca il iau sa nu raman cu el ... sa stau sa cumpar jocuri .. adica stiti cumva daca se va moda curand ? sau cand se va moda ? pe youtube am vazut cateva modate cu LT+ sau ceva de genu oricum eu sunt noob nu stiu nimic de chestiile astea

    Probabil esti a 1000-a persoana care intreaba acest lucru.
    Nimeni nu stie cand se va moda.

    De ce nu vrei `sa stai sa cumperi jocuri`? (gasesti jocuri aici, la sectiunea Bazar.. la preturi mai mult decat decente)
    Crezi ca jocurile se `nasc` singure? Sunt oameni care muncesc la ele, si noi ar trebui sa ii rasplatim cumparandu-le jocurile(nu toate merita cumparate, dar sunt destule). Si eu am zis la fel inainte sa imi iau consola (o am de aproape 1 an), si nici pana acum nu am modat-o. Mi-am dat seama ca nu merita.
    Pentru orice intrebare legata de modare, apeleaza cu incredere la Donely.

    ---------- Post added 06-03-2011 at 01:40 AM ----------

    Quote Originally Posted by dancapitan View Post
    ce aduce nou update-ul de pe dvd-ul cu bulletstorm?
    Un contoller Microsoft din noua generatie (free ), si eventual un mic ban. (pariez ca ai consola modata, de pui astfel de intrebari)

  11. #9771 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    salutare urmeaza sa mi cumpar noul xbox slim,ce parere aveti de ea,un raspuns cat se poate de sincer, am cam iesit din lumea jocurilor o perioada si vreau o pareri de la voi,multumesc

  12. #9772 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Cumpara-l cu incredere, n-ai sa regreti. Alege varianta cu hdd de 250GB, chiar daca e mai scumpa, ai un mare avantaj fiindca iti poti instala jocurile pe hard, ceea ce faciliteaza un loading mai scurt, plus o consola mai silentioasa.

  13. #9773 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    ms pentru raspuns marti ma duc sa mi iau varianta cu 250 de la gamestop,le dau veche consola la schimb si restul de bani depinde la ce pret o evalueaza ei

  14. #9774 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    hai mars...

    masina iti cumperi daca nu ai bani de benzina?
    du-te in alta parte si vaita-te ca nu poti fura!
    sincer nu pot sa te inteleg
    stiu ca regulamentul interzice materii de piraterie,dar nu vad asa ceva aici
    daca cineva pune o intrebare,e doar o intrebare,n-a cerut tutorial de modare sau unelte
    plus ca etica ta nu exista.nu suporti oamenii care vor sa-si modeze console.aici te inteleg ca ai un principiu
    dar probabil esti amic cu vreun moder,aici nu te mai inteleg
    sau
    aici sunt cativa moderi care si-au pus topicuri ce stiu sa modeze,preturi,etc.
    deci ar trebui sa te enerveze si moderii fiindca fara ei multi nu si-ar moda consola
    presupun ca te enerveaza si faptul ca unii cumpara jocuri second hand de la alti utilizatori(nu se vand alte unitati,o mica paguba),deci nu de la magazine si implicit nu de la companiile care produc jocuri
    dar tot inca faci parte din comunitatea asta,aici nu te inteleg
    ti-ai facut cont aici,ai vazut ce se scrie aici,ce fac unii,daca nu esti multumit,nimeni nu te tine cu forta
    xbox.com,in comunitatea de acolo toti cumpara jocuri noi,cea mai ideala comunitate pentru tine
    totusi coboara cu picioarele pe pamant,sunt romani si cand spui roman,spui automat sarac
    unii si-au luat in rate consola,altii au cumparat second hand,altii au facut eforturi mari ei sau parintii lor pentru a o cumpara noua,plus ca mai este si o criza financiara foarte urata
    am ramas fara job cand a venit criza si a trebuit sa plec din romania
    dupa tine toata lumea care lucreaza,castiga bani si poate cumpara de toate
    e criza,locuri de munca foarte putine,prost platite
    majoritatea salariilor din romania se invart intre 500-1000 ron si astea sunt salarii brute,nici macar nete
    eu zic sa nu mai judeci atat de aspru pe cineva,ca vorbesti fara sa stii pe ce lume traiesti

  15. #9775 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    in primul rand:

    nu ma cunosti ca sa vii cu afirmatii ca nu stiu pe ce lume traiesc.
    si eu sunt bugetar, si mie mi-a redus Boc salariul cu 25% anul trecut... si cu toate astea nu fur si nu vreau sa admit ca saracia este o scuza la furt.

    in al doilea rand reactia mea nu a fost la faptul ca vroia sa isi modeze consola ci datorita faptului ca afirma din start ca nu are chef sa dea banii pe jocuri. in concluzie nu vad legatura cu afirmatiile tale legate de moderi.

    cat despre faptul ca am ales aceasta comunitate, poate ca am ales-o si datorita faptului ca pirateria nu este vazuta cu ochi buni, spre deosebire de alte forumuri...

    afirmatiile in legatura cu moderii, cu jocurile SH si altele demonstreaza din pacate ca TU nu stii pe ce lume traiesti.
    have a nice life in continuare... acolo in afara romaniei. cu toate ca se vede ca te-a marcat rau acest lucru incat a trebuit sa-l mentionezi.

  16. #9776 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    Cumpara-l cu incredere, n-ai sa regreti. Alege varianta cu hdd de 250GB, chiar daca e mai scumpa, ai un mare avantaj fiindca iti poti instala jocurile pe hard, ceea ce faciliteaza un loading mai scurt, plus o consola mai silentioasa.

    da stiu dar ma intereseaza sa fie rezistenta gen jasper macar

  17. #9777 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    Ce este Steam?si cum se foloseste?Trebuie sa dai bani lunar?

  18. #9778 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by Torinezu View Post
    da stiu dar ma intereseaza sa fie rezistenta gen jasper macar
    Consolele cu revizia Jasper se fabrica inca din 2008, alta revizie fiind eliminata. Nu ai de ce sa iti faci griji, toate slim-urile au aceeasi revizie Jasper, fara niciun fel de exceptie. De atfel nu ar trebui sa te ingrijorezi nici de RROD fiindca nu o sa dea niciodata, asta daca ai grjia cum trebuie de ea (nu o lovesti, deschizi sa umbli la nimereala prin ea, etc.).

  19. #9779 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    da stiu cum treb tratata pe aia veche o tineam aerisita totul a fost ok am auzit ca chipul dp noul xbox e valhalla? sau pot sa mi iau elite din 2010 ala are jasper

  20. #9780 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    Statistica Lunara

    Stie cineva de o optiune la contul de GOLD sau nu numai prin care cei de la Microsoft sa-ti trimita prin email un centralizator cu timpul petrecut la consola ce jocuri ai jucat etc......?
    Va intreb asta pt ca un prieten a zis ca a primit asa ceva pe email (email-ul cu care s-a inregistrat la XBL) dar nu stie sa fi facut (bifat sau debifat) o optiune anume.

    merci
    Ltcol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts