Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 788 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 550 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #981 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    pastilutza, degeaba iti faci sperante asa. crede-ma, nu-ti vor schimba consola pe loc. ei nu au stoc la service si daca duci consola acolo, ei o vor trimite la best distribution (sau de la cine au luat consola) si cei de acolo vor trimite una noua. toata chestia asta dureaza cel putin 5-6 zile lucratoare. fa cum am discutat pe mess si o sa iasa bine

  2. #982 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Daca e sa nu mi-l dea o sa fac macar si o panarama impreuna cu tatal meu ca sa nu scape asa usor....

  3. #983 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @Ronan... ia in calcul sa faci VPN cum ti-am explicat... spuneai acum vreo doua zile ca nu mai merg luate nici temele premium la Gears of War 2... Voila
    Attached Images Attached Images tuptup.jpg

  4. #984 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #985 SP
    is the man! trickz's Avatar

  6. #986 SP
    Member piratu360's Avatar
    dak am un ACER AL1916W si un xbox360 cu cablu VGA, la ce rezolutie ma sfatuiti sa il setez k sa am cea mai buna calitate a imaginii?

  7. #987 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Winter Holiday Theme disponibila (conform Major Nelson). grabiti-va si luati-o pentru ca e oferta limitata.

  8. #988 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu este inca pe live... posibil dupa ora 12 sa apara

    LE... a aparut acum

  9. #989 SP
    Junior Member omix's Avatar
    am un xbox 360 de modat...sau cum se zice. problema e ca sunt din Italia...Bologna mai exact. cum reusesc si eu sa-l rezolv?

  10. #990 SP
    Junior Member wall-e's Avatar
    Ce cablu ar trebui sa-mi iau sa conectez xbox360 -ul la un LCD TV? Asta e bun? sau e mai bun ala pe componente? (Mentionez ca sunt absolut noob in acest domeniu) Ms

  11. #991 SP
    Member leggollas11's Avatar
    daca ai luat pachetul premium, ai deja cablu component (AV HD), absolut suficient. In pachetul Elite ai si cablu HDMI. Acestea 2 sunt pt HDTV`uri. In pachetul Arcade ai decat cablu RCA, deci tre` sa dai bani in plus pe cablu cu semnal HD.

    p.s. acel cablu din poza pusa de tine este special pt monitor [vga.]

    L.E. Daca stau sa ma gandesc, si cablul acela se poate conecta la un LCD TV, in cazul in care tv`ul are intrare VGA. Desi sunt recomandate cele de mai sus.

  12. #992 SP
    Junior Member wall-e's Avatar
    Deci e suficient cel component. Ms mult...

  13. #993 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by omix View Post
    am un xbox 360 de modat...sau cum se zice. problema e ca sunt din Italia...Bologna mai exact. cum reusesc si eu sa-l rezolv?
    Te duci la un modattore .

  14. #994 SP
    Junior Member omix's Avatar
    pai unde gasesc un modattore? chestia asta cu modatul e legala? adica...gasesc undeva in magazine sau ceva de genul? multumesc anticipat !

  15. #995 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by omix View Post
    pai unde gasesc un modattore? chestia asta cu modatul e legala? adica...gasesc undeva in magazine sau ceva de genul? multumesc anticipat !
    pff men daca era in romania il aveai ca moderator pe the best Donely dar acolo in Italia cine stie daca se modeaza .


    Am si eu o intrebare in ce an se lanseaza noul model de xbox ?

  16. #996 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @huber... daca faci uz de acest misto patetic crezi ca iti faci prieteni pe aici? eu unul nu cred... acest thread este dedicat pentru intrebari tehnice, nu pentru ceva de genul intrebarii tale... la fel ne bucuri cu acest misto patetic si pe threadul de achizitii... eu spun sa incetezi... daca asta este felul tau de a fi, poti sa pleci linistit... nu se va supara nimeni

  17. #997 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by omix View Post
    pai unde gasesc un modattore? chestia asta cu modatul e legala? adica...gasesc undeva in magazine sau ceva de genul? multumesc anticipat !
    Daca ai curaj....poti sa ii trimiti consola prin posta lui donely...si toti banii pt modare si pt trimiterea ei inapoi.

  18. #998 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by omix View Post
    pai unde gasesc un modattore? chestia asta cu modatul e legala? adica...gasesc undeva in magazine sau ceva de genul? multumesc anticipat !
    Uite, am glumit cu modattore, dar ceea ce poti sa faci este sa te uiti pe forumurile de specialitate italiene. Modarea in sine nu este ilegala, ideea este ca ai sanse mari sa fii banat pe Live cu consola modata. Faci cum crezi.

  19. #999 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Daca ai curaj
    Nu-ti trebuie nici un curaj ca sa trimiti la Don. You just do it.

  20. #1000 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am vrut sa zic incredere...eu as avea dar el poate nu are...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 788 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 550 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts