Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 508 of 788 FirstFirst ... 8 408 458 498 506 507 508 509 510 518 558 608 ... LastLast
Results 10,141 to 10,160 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10141 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by makiaveliproject View Post
    Am consola xbox 360 de la aparitie tocmai deasta sunt contrariat ca procedeaza asa pt. ca am urmarit fenomenul!!
    De la aparitie folosesti card-ul de 256 mb?

  2. #10142 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Se merita sa trec pe xbox360 de la ps3? imi cer scuze daca nu am postat unde nu trebuie
    numai daca te atrag mai mult exclusivele de ps3

  3. #10143 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Daca aveam si eu live... Te ajutam cu cea mai mare placere.

  4. #10144 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Cine are chef de un Resident Evil 5? Sunt la Chapter 6-1 pe normal, si ma enerveaza Sheva, trage numa cand are chef.
    Te ajut eu azi daca vrei ( e 1:11 ), daca fac rost rapid de Unlimited RPG poate facem amandoi pe professional ( nu stiu daca poti tu.. trebuie sa-l termini mai intai pe Veteran parca )

  5. #10145 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    De la aparitie folosesti card-ul de 256 mb?
    Da am avut si hdd dar s-a stricat!!

  6. #10146 SP
    Junior Member shrekulpompi's Avatar
    Salutare, vin si eu cu un set de intrebari:
    1) Am un PC cu procesor Dual Core 2,3 Mhz , 4GB DDR , ATI HD5800 si as vrea sa stiu daca pot rula cu Tversity prin XBOX filme la 720 sau la 1080.
    2) De ce imi sta procesorul la 90% cand rulez un film normal ( avi de ex) prin aceeasi metoda? Am CCCP la codecuri
    3) Cand rulez un film prin Tversity mai conteaza ce suporta sau nu Xbox-ul sau conteaza doar codecurile de pe PC
    4) Conexiunea la internet poate afecta streamingul?
    Multumesc

    ---------- Post added 04-05-2011 at 04:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by shrekulpompi View Post
    Salutare, vin si eu cu un set de intrebari:
    1) Am un PC cu procesor Dual Core 2,3 Mhz , 4GB DDR , ATI HD5800 si as vrea sa stiu daca pot rula cu Tversity prin XBOX filme la 720 sau la 1080.
    2) De ce imi sta procesorul la 90% cand rulez un film normal ( avi de ex) prin aceeasi metoda? Am CCCP la codecuri
    3) Cand rulez un film prin Tversity mai conteaza ce suporta sau nu Xbox-ul sau conteaza doar codecurile de pe PC
    4) Conexiunea la internet poate afecta streamingul?
    Multumesc
    Ca sa rezolv problema definitiv: Daca leg direct PC-ul cu TV-ul prin HDMI o sa mi se incarce procesor si mai tare sau la fel ca si cum as rul aprin Xbox. Daca nu este nicio diferenta o sa fac asa pt ca m-am saturat banu merge subtitrarea, ba nu merge formatul , ba ingheata imaginea cand fac streaming, etc
    Multumesc

  7. #10147 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Te ajut eu azi daca vrei ( e 1:11 ), daca fac rost rapid de Unlimited RPG poate facem amandoi pe professional ( nu stiu daca poti tu.. trebuie sa-l termini mai intai pe Veteran parca )
    Am jucat cu un American foarte bun, am terminat Veteran-ul in aprox. 3:50 ore. Pentru Infinite Rocket Launcher trebuie sa-l termini la Amator si Normal. Daca vrei, il pot juca la Professional.

    Cum facem sa am Infinite Golden Eggs? Cu tipu care am jucat nu aveam probleme cu viata.

    P.S. Cum de are 102 la el? Credeam ca 5 e maxim-ul.
    Attached Images Attached Images image905.jpg

  8. #10148 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Era un glitch. Jucai in co-op cu cel care are multe oua. Iti dadea tie oua pana ti se umpleau sloturile. Apoi iesiti, va intreaba daca salvati, tu dai YES, el da NO, iar asa se salveaza la amandoi.

  9. #10149 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Stiu de glitch-ul asta, dar ma lasa doar 5 oua sa iau la mine, nu infinit.

    Am terminat 3 capitole la Professional, foarte greu.... O sticla-n cap si esti mort...

  10. #10150 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Man,acum imi pare rau ca mi-am dat jocul...te treceam pe orice dificultate like a breeze, avand infinit everything. Mai am putin si ma faceti sa imi comand goldul de pe zavvi, sa vad si DLCurile cum sunt....

  11. #10151 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Daca il fac 1000/1000, cumpar si eu Gold-ul de pe zavvi.

  12. #10152 SP
    Junior Member max4ever's Avatar
    Salutare tuturor! Sunt nou pe aici si vreau sa intreb, daca, la XBOX 360 se poate pune HDD (incorporat) chiar daca acum nu are?
    Momentan joc jocurile de pe DVD dar...as vrea totusi sa ii pun HDD. Unitatea DVD este un Toshiba-Samsung.


    Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

  13. #10153 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, sunt HDD-uri speciale pentru Xbox. Cauta pe aria Bazar, o sa si gasesti useri care te pot ajuta sa cumperi din afara.

  14. #10154 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by shrekulpompi View Post
    Salutare, vin si eu cu un set de intrebari:
    1) Am un PC cu procesor Dual Core 2,3 Mhz , 4GB DDR , ATI HD5800 si as vrea sa stiu daca pot rula cu Tversity prin XBOX filme la 720 sau la 1080.
    2) De ce imi sta procesorul la 90% cand rulez un film normal ( avi de ex) prin aceeasi metoda? Am CCCP la codecuri
    3) Cand rulez un film prin Tversity mai conteaza ce suporta sau nu Xbox-ul sau conteaza doar codecurile de pe PC
    4) Conexiunea la internet poate afecta streamingul?
    Multumesc

    ---------- Post added 04-05-2011 at 04:06 PM ----------



    Ca sa rezolv problema definitiv: Daca leg direct PC-ul cu TV-ul prin HDMI o sa mi se incarce procesor si mai tare sau la fel ca si cum as rul aprin Xbox. Daca nu este nicio diferenta o sa fac asa pt ca m-am saturat banu merge subtitrarea, ba nu merge formatul , ba ingheata imaginea cand fac streaming, etc
    Multumesc
    Eu te sfatuiesc sa iti iei un cablu DVI-HDMI sau HDMI simplu, in functie de ce iesire ai la placa video, si sa il legi direct la LCD. Nu te mai complica cu stream-ul prin Xbox. Iti pui pachetul de codecuri k-lite si iti rulezi toate filmele prin windows media player cu tot cu subtitrare pe al doilea ecran, care ar trebui sa fie TV-ul. It's simple as that!

  15. #10155 SP
    Junior Member shrekulpompi's Avatar
    Asa o sa si fac , merci pt sfat !
    Inca ceva: Daca nu mai am pachetul Gold mai pot juca in multiplayer ?

  16. #10156 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by shrekulpompi View Post
    Asa o sa si fac , merci pt sfat !
    Inca ceva: Daca nu mai am pachetul Gold mai pot juca in multiplayer ?
    Nu.

  17. #10157 SP
    Member sahara's Avatar
    Sau pui direct cu KMplayer şi nu mai ai nevoie nici de codecuri.

    PS: �mi răspunde şi mie cineva?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  18. #10158 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Xbox 360 Wireless Controller with Play and Charge Kit (XBox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

    E mai bun decat cel original? Ma refer la D-pad (ma streseaza cateodata la MK ca vreau sa dau in fata sau in spate la fatality si imi sare) Sau ce controller ati recomanda? Wireless.
    preusupun ca la intrebarea asta te referi.

    este controlerul oficial + play&charge kit inclus. adica acumulator+cablu de incarcare.

    in rest e controlerul standard, modelul nou de slim

    spor

  19. #10159 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Xbox 360 Wireless Controller with Play and Charge Kit (XBox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

    E mai bun decat cel original? Ma refer la D-pad (ma streseaza cateodata la MK ca vreau sa dau in fata sau in spate la fatality si imi sare) Sau ce controller ati recomanda? Wireless.
    Da, D-Pad-ul nou este mai bun decat cel original. N-am avut deloc probleme la MK, poate de 2 sau 3 ori s-a intamplat sa inregistreze un Up aiurea, chestie care se intampla foarte des la controller-ul original.

    De alte controllere nu stiu, in afara de Razer Onza, care am inteles ca e cam nasol la fighting games. Cred ca vei fi multumit de controller-ul Silver.

  20. #10160 SP
    Member sahara's Avatar
    Asta vroiam să ştiu. Mulţumesc.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts