Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 788 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1001 SP
    Junior Member omix's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Am vrut sa zic incredere...eu as avea dar el poate nu are...
    intr-adevar...nu pot sa am incredere, nici nu-l cunosc, ce garantie am eu ca mi-l da inapoi? daca era vb de 100 de euro era o treaba, dar asa ... un xbox + banii de modat nu fac 100euro

  2. #1002 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Donely este super de treaba,si o paote cunfirma multa lume,nu neaparat de pe acest forum.este alegeera ta,si eu era in dubii,dar s-a rezolvat foarte foarte frumos.Ii trec multe console prin maini zilnic,nu are ce face cu atatea,deci sigur o sa ti-o trimita inapoi.
    Recomand 100% Donely.

  3. #1003 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    si eu il recomand pe Donely,pe langa alti 1000 de oameni.

  4. #1004 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Dj Mo imi cer scuze daca am deranjat pe cineva. iar la faza cu the best Donely sa nu se inteleaga gresit el este cel mai bun nu am facut misto de nimeni nu imi perimit asa ceva. iar intrebarea mea nu era pusa aiurea doream o informatie legata de xbox .iar la threadul cu achiziti ce am facut am zis daca se pune asa cum au ma glumit alte persoane imi cer scuze dar nu cred ca ar fi cel mai bine sa plec de pe acest site mie chiar imi place dar daca alti nu ma vor nu voi mai intra. si inca o data scuze daca am deranjat pe cineva.

    cred ca toata faza acesta a fost din vina cuvantului ce la-m scris eu gresti am vrut sa scriu modator in loc de ce am scrie moderator imi cer mi de scuze si inca o data nu imi permit sa fac misto de nimieni.

  5. #1005 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    Dj Mo imi cer scuze daca am deranjat pe cineva. iar la faza cu the best Donely sa nu se inteleaga gresit el este cel mai bun nu am facut misto de nimeni nu imi perimit asa ceva. iar intrebarea mea nu era pusa aiurea doream o informatie legata de xbox .iar la threadul cu achiziti ce am facut am zis daca se pune asa cum au ma glumit alte persoane imi cer scuze dar nu cred ca ar fi cel mai bine sa plec de pe acest site mie chiar imi place dar daca alti nu ma vor nu voi mai intra. si inca o data scuze daca am deranjat pe cineva.

    cred ca toata faza acesta a fost din vina cuvantului ce la-m scris eu gresti am vrut sa scriu modator in loc de ce am scrie moderator imi cer mi de scuze si inca o data nu imi permit sa fac misto de nimieni.
    aoleu ce lamentare de clasa a 8a...
    si invata sa scri naibii ceva mai corect.... nu zice nimeni sa il reeditezi pe Eminescu, dar citeste macar o data ce ai scris inainte sa postezi. Foloseste cu incredre (.) , (,) si alte neamuri d`ale lor.
    Nu te`a dat nimeni afara de pe forum; ti s`a spus doar sa mai rectifici din comportament.

  6. #1006 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ok scuze am scris repede .

  7. #1007 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #1008 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Earlier this week, we delivered the free Holiday Theme for Xbox LIVE members, If you missed go ahead and grab it but keep an eye out for the Xbox LIVE Holiday Snow Globe, which has just released in many regions. When you launch the snow globe, it will automatically populate with your friends avatars. You can shake the globe with A or press X to stir in another random set of friends. You don�t have to download it, it will just appear in the Spotlight channel* when you are connected to Xbox LIVE. With Christmas, Hanukkah and Kwanzaa just around the corner, this will give you a chance to enjoy a little Holiday spirit with your Xbox LIVE friends in very NXE way.
    Attached Images Attached Images 3100784352_158b3a6580.jpg

  9. #1009 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #1010 SP
    Member toto's Avatar
    Cum pot pune doua console in system link ?

  11. #1011 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Tocmai am devenit proaspat membru in clubul 360, mai exact de fix 1 ora!
    Ma delectez cu GTA4 si Bad Company.

    Am si eu o singura nelamurire, am cumparat consola de la Metro, insa in interiorul cutieti nu este nicio garantie romaneasca, doar Warranty acela general.Cum se rezolva? au zis ca luni vorbesc ei cu cei de la Best Distribution?

  12. #1012 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Exista vre-un tutorial sau cineva care ma poate ajuta sa-mi explice cum imi pot face back-up la HDD de XBOX360 pe un memstick sau pe un dvd. as vrea sa-i dau un format si pe urma sa-mi copiez salvarile si profilurile si temele si ce mai am eu nevoie sa salvez.

    Multumesc anticipat!

  13. #1013 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    merge GTA:san andreas , ver. xbox pe xbox 360 premium?

  14. #1014 SP
    Member Sanjuro's Avatar

  15. #1015 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    Donely este super de treaba,si o paote cunfirma multa lume,nu neaparat de pe acest forum.este alegeera ta,si eu era in dubii,dar s-a rezolvat foarte foarte frumos.Ii trec multe console prin maini zilnic,nu are ce face cu atatea,deci sigur o sa ti-o trimita inapoi.
    Recomand 100% Donely.
    eu i-am trimis 1400 ron ca sa imi cumpere consola si sa o modeze , a dat pe ea 1400 ron , modarea mi-a facut-o cadou. Donely:

  16. #1016 SP
    Junior Member ptrsch's Avatar
    Buna !
    Stie cineva adrese de hub-uri de dc++ unde se intalnesc utilizatori de xbox 360 ?

    Din Romania de preferat ...

  17. #1017 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    dude , we are here..

  18. #1018 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am fost azi la Emag sa le dau consola care era strica(Banuiesc Blocul Optic).Ei au trimis-o la Best Distribution care cica o vor repara.Dureaza minim 10 zile...iar daca problema este mai mare o sa dureze mai mult.

  19. #1019 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    am auzit k sunt jocuri precum gta 4 shi alte kte kre nu merg pe console arcade modate daca nu ai hard e adevarat?

  20. #1020 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    pai io am o cosola arcade cu GTA 4 shi mere brici !!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 788 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  4. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts